D-max İme Yaptığım Değişikler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tiskeli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 67
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 62,805

Etiketler
TÜVTÜRK muayeneden tampon yüksekliği sebebiyle geçemeyince kolları yine sıvadık.
IMG 20170118 152054

IMG 20170118 152035

Son gönderimden bu yana 3 yıl geçmiş. Zaman su gibi akıyor. 3 yılda isuzuma yaptiğim değişiklikleri paylaşayım.
Tepe lambalarımı ve sepeti trafikte uyarı ve ceza yemem sebebiyle sökmek zorunda kaldım.
Yeni 9x34x16 interco tsl lastikler takıldı.
Yeni tasarladığım ön ızgaranın montajını yaptım. Başkada bir değişiklik yok.

IMG 3123

IMG 3128

IMG 3130

IMG 3139

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri