Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir İstanbul Korteji (29 Ekim 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 49
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,709
Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir İstanbul Korteji (29 Ekim 2012)

Bayramı bayram gibi kutladık.Küçük gezenbilirci Efe büyüdü artık bayrak sallıyor. Gerçi yürüyüşe giderken marş bilmediği için Pepe şarkısı söylüyordu ama :D Mazeretimiz vardı yolda idik icabet edemedik.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/486345_424221960965267_1239307328_n.jpg

Etiketler

Ne demek. inşallah Allah nasip eder de bir arazi aracı alırız bayraklarla donatırız aracımızı. Efe'yi de kırmızı beyaz giydiririz.

Aslinda seneye Ankara ya gitmek lazim.

Fotoğraf zamanı :

20121029 134649

20121029 112449

20121029 112512

20121029 124900

20121029 125323

Katılımcıların ayaklarına yüreklerine sağlık, güzel bir etkinlik olmuş katılımcılarda önemli elbette ama tabiki amaç önemli, Bayram tatiline denk geldiği için eminin benim gibi bir çok gezenbilir üyeleri katılamamıştır, bu yıl çok daha coşkulu kullama olmasını isterdim, hatta boğaz köprüsünden bile geçilmesini, olmadı, yetişemedimm inşallah seneye, Cumhuriyetimizin 90,yıl dönümünü , layıkıyla kutllaycağızz,katılımcı sayısınında çok olacağından eminimmm,

Mustafacığım fotoğraflar için çok teşekkür ediyorum, ellerine sağlık :smiley:

Vakanüvis' Alıntı:
Ne demek. inşallah Allah nasip eder de bir arazi aracı alırız bayraklarla donatırız aracımızı. Efe'yi de kırmızı beyaz giydiririz.

Bülent abi inşallah istediğin aracı alırsın ama alamazsan bile binek otomobille de olsa mutlaka bekliyoruz :smiley:

BOBO' Alıntı:
Aslinda seneye Ankara ya gitmek lazim.

10 kasıma etkinlik düzenleyelim mi Burak? Ben otobüs ayarlarım?

aahhkatibim_34' Alıntı:
Katılımcıların ayaklarına yüreklerine sağlık, güzel bir etkinlik olmuş katılımcılarda önemli elbette ama tabiki amaç önemli, Bayram tatiline denk geldiği için eminin benim gibi bir çok gezenbilir üyeleri katılamamıştır, bu yıl çok daha coşkulu kullama olmasını isterdim, hatta boğaz köprüsünden bile geçilmesini, olmadı, yetişemedimm inşallah seneye, Cumhuriyetimizin 90,yıl dönümünü , layıkıyla kutllaycağızz,katılımcı sayısınında çok olacağından eminimmm,

Geçen senelerde olduğu gibi seneye de mutlaka bekleriz :smiley:

10 kasıma etkinlik düzenleyelim mi Burak? Ben otobüs ayarlarım?

Olabilir Sedat . bi hanım ile konusalım. :smiley: certesine geliyor zaten uygun gibi .

güzel oldu birde yollar açık olsaydı toplanmakta bayağı zorlandık....
konvoyun tek lada nivası bendim niva cılara teessüf ettim vallahi
bu ekibi tebrik ediyorum doga gezilerindede birarada olmak dileğiyle diyorum saygılar teşekkürler....

Merhaba, ilk kez sizlerle bir etkinlikte bir araya geldik. Boyle bir gune denk gelmesi hem bu beraberligin anlamini daha iyi anlamamiza hem de ailecek keyif almamiza, cumhuriyet icin yapilan etkinligin bir parcasi olmamiza sebep oldu. İnsallah bundan sonra da aksatmadan etkinliklerde mumkun oldugunca olmaya calisacagiz.

Reha abi resimler icin tesekkurler ozellikle en kucuk uyelerden biri kucagimdayken cektigin gayet guzel :smiley:

Mustafa abi sana da hem sitcker hem resimler icin tesekkur ederim, sticker gayet guzel durdu ;)

Gorusmek uzere

Arkadaşlar,

okadar resim çekenlerden hepsi bu kadarmı?? hadi dökülün.. sizin fotoları bekliyoruz..daha daha çoook olmalı..

selam ve saygılar
Kemal Sarıgül

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.