Çukurova Üniversitesi Havacılık Kulübü - ÇÜHAK

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan peyzajist Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,526

peyzajist

Kamp I
Yer
mersin
uhak.jpg

yamaç paraşütü,serbest paraşüt,model uçak ve roket kursları,radyo kontrollü model uçaklar,doğa yürüyüşleri,kamplar,şenlikler,...
ayrıca kulüp üyelerinin thk tarafından verilen kurslara kontenjandan giderek ücretsiz yararlanmasıyla havacılığın içine daha çok girmesini sağlıyoruz :smiley:.
haftasonu tandem uçuşları düzenleyerek en azından arkadaşlarımızın ayaklarını yerden kesip havada olmanın mutluluğunu yaşatıyoruz :smiley:.
kulübümüzün internet sitesi yeni dönemde eksikleri giderildikten sonra buradan size duyuracağım ayrıca faceboktan da kulübümüzün etkinliklerini takip edebilirsiniz.........

http://www.facebook.com/group.php?gid=34898783824

iletişim: Ayşe Doğan (çuhak başkanı) tel:05543917212
Egemen Fidan(çuhak yamaçparaşütü eğitmeni) tel:05057021877

havanız stabil termiğiniz bol olsun iyi uçuşlar 8)

Etiketler
Ynt: Çukurova Üniversitesi Havacılık Kulübü - ÇÜHAK

kulüpte verilen model uçak kurslarının tarihleri belli olmaya başladı
20-24 ekim 2008 de roket başlangıç kursu ve 8-12 aralık 2008 de model uçak rehber öğretmen kursu olcaktır.
kurs çukurova üniversitesinde yapılacaktır ayrıca adanada olanlarda kursa katılabilir.

yamaç paraşütü kursu yokmu? adanada? vede yaşlı bir meraklıya kurs verecek sabırlı bir genç??:smiley:))

adanada tabiki yp kursu var :smiley: biz her hafta sonu uçuşa gidiyoruz buara yeni başlayan kursiyer öğrencilerimizde var uçuşlarımızı izlemek,tandem uçmak veya eğitim almak istersseniz bekleriz...:smiley:

çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için sizi bulacağım vede geleceğim inşallah...

cok guzel paylasim tsk ederim

ADANA Kİ YAMAÇ PARAŞÜTÜ KURSLARINA BENDE KATILMAK İSTİYORUM. BENDE UÇMAK İSTİYORUM. BEN DE BENDE.....
KONU HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VERİR MİSİNİZ?
NEREDE YAPIYORSUNUZ NEREDE TOPLANIYORSUNUZ NE KADAR ÜCRET ÖDÜYORSUNZ? HERŞEYİ AMA HERŞEYİ BİLMEK İSTİYORUM. UZUN BİR SÜRE ESKİŞEHİRDEYDİM VE İNÖNÜ DE TAM BAŞLAYACAKKEN BURAYA GELMEK ZORUNDA KALDIM . ŞUAN ADANADAYIM. BİRİ BENİ AYDINLATSIIIIIN LÜTFEEEENNN

slmlar :D yamaçparaşütü eğitimleri adana kabasakal tepesinde veriliyor
çuhak üyelerine eğitim ücreti 450 tl ,eğiitim içinde 8 saat teorik 2 saat yer çalışması ve 10 uçuşdan oluşuyor.yıl içerisinde model uçak kursları düzenliyoruz ve ayrıca thk nın inönüdeki yaz kamplarındaki ücretsiz eğitimler için başvuranlar oluyor
bunların dışında tandem(iki kişilik)uçuşlarda var bi pilot eşliğinde uçuyrsunuz ve bunun için eğitim almanıza gerek yok ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.