Çöl Kartalı'nın Gezi Güncesi (gezilerimizden çeşitlemeler)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Çöl Kartalı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 272
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 219,120
Ynt: Çöl Kartalı'nın Gezi Güncesi (gezilerimizden Çeşitlemeler)

Gezilerimizden yeni görseller:smiley:)

Olimpos Sahili

010 3

047 2

030 2

045

Etiketler

Merhabalar,
Yeni görselleriniz çok güzel de nerelerdesiniz özlettiniz kendinizi. Hoş geldiniz, safalar getirdiniz.
Eminim sizde daha çok şeyler vardır bizlere sunulacak malum koca bir yaz geçti.
Bekliyoruz yeni güzelliklerinizi.

Niyazi bey, siz de sayfaya hoş geldiniz. Tabii ki gezmekten gezdiklerimizi yazmaya zaman bulamadığımız doğru bir tesbit. Artık kış ayları boyunca 2014 gezilerimizi vermeye çalışacağız. Selamlar:smiley:)

Bülent bey, yaz bitti. Gezi yazılarınızı bekliyoruz :smiley:

Haşmet bey, yaz sahiden bitti mi!?? Ben 21 Aralık'ta Antalya'da yüzüyordum gerçekten: ;D ;D ;D Yeni yılınızda size de keyifli geziler diliyoruz :smiley:

018

Çöl Kartalı' Alıntı:
Haşmet bey, yaz sahiden bitti mi!?? Ben 21 Aralık'ta Antalya'da yüzüyordum gerçekten: ;D ;D ;D Yeni yılınızda size de keyifli geziler diliyoruz :smiley:
21 Aralık, tam da en kısa gün. Günler artık uzamaya başladı. :smiley:

Döndünüz mü, güneydemisiniz ?

Ynt: Çöl Kartalı'nın Gezi Güncesi (gezilerimizden çeşitlemeler)

Fotolar şahane hele güneşin elinizle tutulduğu bir harika. Yenilerini bekliyoruz. Mutlu yıllar.

Çöl Kartalı' Alıntı:
Bülent bey ben bitti sanmıştım :D :D :D

fsirin' Alıntı:
21 Aralık, tam da en kısa gün. Günler artık uzamaya başladı. :smiley:

Döndünüz mü, güneydemisiniz ?

Sevgili Ferhat, dönmeye de niyetimiz yok gibi, Ocak ayında denize girmenin keyfi de bir başka oluyor:smiley:)

mabirsen' Alıntı:
Fotolar şahane hele güneşin elinizle tutulduğu bir harika. Yenilerini bekliyoruz. Mutlu yıllar.

Evet, güneş elimi biraz yaktı ama değdi doğrusu. Beğeninize çok teşekkürler:smiley:)

gezgör' Alıntı:
Cöl Kartalina,Saglikli ve güzel geziler dilegiyle.Yolunuz acik olsun.

Sesinizi özlemiştik sevgili gezgör çifti, sizin de yeni yılınızı kutluyor, yeni gezilerinizi bekliyoruz:smiley:)

Gezilerimiz devam ediyor. Antalya, Eskişehir ve Denizli gezilerinden izlenimler :smiley:

SANY0859

SANY0879

Cumhuriyet 1 052

Cumhuriyet 1 056

Cumhuriyet 1 068

Harika bir Gezi Serüveni soluksuz takip ediyor notlar alıyorum.
Saygılarımla.....

Takip ettiğiniz için biz teşekkür ederiz Kağan bey :smiley:

Uzun soluklu gezilerimiz, aralıksız sürüyor ve biz bundan büyük keyif alıyoruz. Size bu gezilerimizden birkaç resim sunuyoruz. Bakalım beğenecek misiniz? :smiley:

SDC16400

SDC16433

SDC16419

SDC12486

SDC14357

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri