Çöl Kartalı'nın Gezi Güncesi (gezilerimizden çeşitlemeler)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Çöl Kartalı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 272
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 219,136
Ynt: Çöl Kartalı'nın Gezi Güncesi (gezilerimizden Çeşitlemeler)

must' Alıntı:
Avrupa muze odulu gercekten benimde dikkatimi cekti.Veren kurumun onemi ne acaba..Fotografta odulu kimin verdigi cok belirgin degil.

Mustafa bey, Avrupa Müze ödülünü veren kurumun önemi; dünyanın sayılı kültür ve sanat organizsyonları arasında sayılmasından geliyor. ;İginize teşekkürler :smiley:

Etiketler

Kapadokya'da balonlara binmek ya da onları havalanırken seyretmek isterseniz, saat sabah güneş doğmadan yataktan kalkmalısınız. Biz de birkaç gün her sabah saat 05:00 de kalkarak bu zevki doya doya yaşadık:smiley:

SAM 2979

SAM 2993

SAM 3002

SAM 3013

SAM 2974

Bülent bey güzel kareler.Sabah hava oldukça soğuk galiba.Nekadar o bölgedesiniz.

Merhabalar,
Yeşim hanım ve Bülent bey. Balonların seyretme keyfini bende yaşadım. Avanos'ta kaldığım mekanın yeri bu muhteşem manzarayı önüme serdi. Binemedim önceden randevu almak gerekiyormuş.
2012 aralık ayı olmasına rağmen muhteşem bir hava vardı, kaban giymeden gezmiştim.
Şimdi rotamız Çanakkale-Trabzon-Çanakkale. Bakalım güzergahımız nasıl olacak.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

seyyah54' Alıntı:
Bülent bey güzel kareler.Sabah hava oldukça soğuk galiba.Nekadar o bölgedesiniz.

Teşekkürler dostum. Haziran ayında Kapadokya'da Uçhisar tarafında kaldık. Özellikle sabaha karşı serin oluyordu:smiley:) Balon keyfi gerçekten muhteşem :smiley:

sisdagili61' Alıntı:
Merhabalar,
Yeşim hanım ve Bülent bey. Balonların seyretme keyfini bende yaşadım. Avanos'ta kaldığım mekanın yeri bu muhteşem manzarayı önüme serdi. Binemedim önceden randevu almak gerekiyormuş.
2012 aralık ayı olmasına rağmen muhteşem bir hava vardı, kaban giymeden gezmiştim.
Şimdi rotamız Çanakkale-Trabzon-Çanakkale. Bakalım güzergahımız nasıl olacak.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Niyazi bey, bu yıl rotamızı Kızılcahamam, Ankara üzerinden Nevşehir, Niğde, Mersin ve Akdeniz kıylarına çevirdik. Balon keyfi gerçekten çok güzel:smiley:)

Kapadokya'da gün batımının keyfiine diyecek yok. Hele bir kadeh kırmızı şarap ve gitar eşliğinde söylenen melodiler varsa tadına doyum olmaz. Güzel Atlar Ülkesi'nin keyfini çıkardık :smiley:

IMG 6602

IMG 6597

SAM 2935

Kzlvadide gn batmJ

SAM 2947

Kendime yazma bir şeyler kısakandığın ortaya çıkacak diyorum ama yine de yazıyorum.Çok keyifli gözüküyor.

Merhaba Yeşim&Bülent şarkılarınızı,sohbetinizi özledik.Selamlar

mayıstosböce' Alıntı:
Kendime yazma bir şeyler kısakandığın ortaya çıkacak diyorum ama yine de yazıyorum.Çok keyifli gözüküyor.

Biz zaten kıskandığınızı biliyoruz Bülent bey, rahat olun ve bol bol yazarak kıskanın ;D ;D ;D

güngör' Alıntı:
Merhaba Yeşim&Bülent şarkılarınızı,sohbetinizi özledik.Selamlar

Şarkılar ve sohbetler devam ediyor Akdeniz'de ama siz yoksunuz Levent bey, nerelerdesiniz ;D ;D ;D

Yaz sıcakları ile başa çıkmanın en iyi yolu rotanızı sık sık şelalelerin ve azmakların yakınına çevirmektir. Biz 2013 yılını ''şelale yılı'' ilan ettik ve hepsini ziyaret ettik :smiley:

016

006

117

113

088

Hisarönü karayolunda durdunuz Yeşim Hanım siz karavandan inmeden bir fotoğraf çekti, devam ettınız. Ben denızde yuzerken size seslendim duymadınız devam ettiniz. Merhaba diyemeden. Sağlık olsun iyi gezmeler. Başka yerde başka zamanlarda inşallah.

Ahmet Kırtağ' Alıntı:
Hisarönü karayolunda durdunuz Yeşim Hanım siz karavandan inmeden bir fotoğraf çekti, devam ettınız. Ben denızde yuzerken size seslendim duymadınız devam ettiniz. Merhaba diyemeden. Sağlık olsun iyi gezmeler. Başka yerde başka zamanlarda inşallah.
[/quote

Ahmet bey, sesinizi duyamadığımıza üzüldük gerçekten. Sizi yüzdüğünüz koyun bir dağ ötesi koyuna gittik. Hisarönü sahilindeyiz:smiley:)

Hisarn Marmaris

Evcan Kamping'de Aydın bey ve eşi ile sohbet ettik. Üzüm bağlarından Öküz Gözü üzümlerini topladık. Sevgili dostlarımız Günter&Ingrid çiftinin harika yatında keyifli günler yaşadık:smiley:)

004

005

068

033

082

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri