Çok Güzel Mağara Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bahadiremin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,729

Etiketler
Ynt: Çok Güzel Mağara Resimleri

evet biraz sabir gerektiriyor ama ozellikle magaraya ilgi duyanlar icin beklemeye deger..

tesekkurler bahadir..

Hoşgeldin Bahadır.
Kanyon gezilerin tam gaz devam ediyor duyduğum kadarıyla :smiley:
Kanyonlarla da ilgili bilgi paylaşımını bekliyoruz
Bu mağara fotoğrafları harika bizimle paylaştığın için teşekkürler

inanılmaz güzellikler yeni bir üyeyim imkan buldukça paylaşımlarınızı izleycem umarım bir gün bir yörede gezilerinizde olurum tşk devam sağlık ve bol gezili iyi yıllar

Ynt: Çok Güzel Mağara Fotoğrafları

Bahadır bey sabır lazım ama sadece zamanını bu kadar güzel görüntüleri(brian in the stream e kadar geldim devam etcem )izleyince boşa harcamadıkllarına anlayacaklarına eminim.missuri ,mexico,kefalonia,paul and sabrina ,totemgallery,italy,tim curtisisninişleri çıkışları,kayalarda,sularda çekilen walking water,malorica spain,sarkıtlarve hele volcane room odasındaki oturum yeri bazen sanki hayal edilmişte çizilmiş renklendirilmş gib duygular uyandırmasına rağmen ben doğayı keşfetme arzusunda olan kişilerin tüm bunları yaptığını bildiğimden (inandığımdan)bunların gerçek fotoğraflar olduğuna ve hani ipten inemem ama inanın bazı yerlerde değilde çoğunluğunda oradaimişim gibi geldi ürktüğüm anlar oldu . inanın finans durumum elverse bu gibi keşiflerde olmak isterdim tabi önce türkiyemi tamamlayıp fırsat olursa yurt dışı nda bu tür gezilere katılmayı çooook isterdim yapabilen herkese bunu değerlendirmeden yaşadım demesinler derim buda benim fikrim. bu paylaşımınızdan ve bundan yararlanmamıza neden olan teknolojide dahil herekese teşekkür ve bu yaşam şekillerinde devamlılıkta sağlık ve esenlik temennisiyle sevgiler,saygılar.

Mağara fotoğraflarında bide böyle bakın. İnanılmaz görüntüler... http://www.slideshare.net/tecelao/caves-cavernoso

Emin olun mağaraya ya da kanyona girmek, İstanbul trafiğinde araç kullanmak kadar tehlikeli değil. Neticede ehil ellerden bu işi öğrenmeniz ve güvenlik kurallarına riayet etmenizdir. Her işin kuralı olduğu gibi outdoor sporlarında belirli kuralları vardır. kuralsız bir şekilde ormanda treking yapmanız bile ölüm riski doğurabilir.

istanbul trafiği örneği güzel bir benzetme olmuş.Onlarca ölüm tehlikesi altına yola devam ediyoruz.Bakalım nasipse bu sene veya seneye valla kanyonuna girmeyi düşünüyoruz.
O zaman biraz daha farklı olur herhalde.

muhteşem kareler.. hepsi harika... her işin bir tehlikesi vardır ... önemli olan eğitimle, alınacak önlemlerle tehlikeyi en aza indirmek... izlemeye doyamıyor insan, orada o havayı solumak eminim bambaşka bir duygudur...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.