Club Kaş Camping, Kaş

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan toffy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,847

toffy

görmedim nerede
Yer
istanbul
Kaş girişinde şehir merkezine yürüme mesafesinde kamp alanı.Günlük elektrik dahil 35 tl almışlardı.Wc,duş ve restoran mevcut . Hijyen fena

değil.Kamp alanı düz degil biraz sıkışık düzen var.Kamp alanında bodur ağaçlar mevcut, ağaç gölgesinden yararlanılamıyor.Kamp kullanımı

olarak motorcuların tercihi (ki bende işletmecinin de tercihi motorcular) kanısı oluştu.Deniz mükemmel lakin derin deniz sevmeyenler için plaj

veya sığ alan mevcut değil.Kamp alanında dalış merkezi bulunmaktadır.

P8130550

P8130546

Etiketler
Ynt: Club Kaş Camping, KAŞ

Bu konuyu öncedende yazmıştık.35 Tl.Aynı fiyata pansyon var.Kaş'ta kalınacak en ideal yer 5 Tl.karşılığı elektirik alınan Balıkçı barınağı..Girişinde duş_WC var..

Ynt: Club Kaş Camping, Kaş

Iki gun once Kas Camping'de motokaravan ile iki gece kaldik. Dort dortluk bir kamp. Biz cok begendik. Konumu, hem deniz kenarinda hem de Kas'a yurume mesafesinde olmasi nedeniyle cok uygun. Teraslar halinde hazirlanmis karavan ve cadir yerleri zeytin agaclarinin golgesinde ve herkesin sahane deniz ve karsi sahil manzarasi var. Tuvalet ve duslar cok temiz ve bakimli. Ayrica bulasik ve camasir yikama yerleri de guzel duzenlenmis ve cok bakimli. Restaurant var. Calisanlar surekli etrafta ve bir seylerle mesgul. Bu da olasi bir probleme hemen cozum bulanacagi imajini yaratiyor. Fiyati 60 Lira. Elektrik dahil. Koordinatlari 36 11'55.96"N, 29 37'58.27"E.

Ynt: Club Kaş Camping, Kaş

Bir hafta evvel haziranın ortasında kamperim ve iki kişi için 70 TL istediler. Sorum üzerine 4 sene içinde %100 fiat artışına gerekçe olarak değişen çok ama çok şey olduğunu söylediler. Tabi konuşmaya devam edecek de daha çok şey vardı ama anlamak istiyeceklerinden emin olmadığımdan devam etmedim.

Aslında tarihte "Mantık" bu topraklarda betimlendi, yoksa rumlarla beraber Yunanistan'a mı gönderdik dersiniz ?
Artık esamesi okunmuyor da ... :-\

Merhabalar,
Kaş Kamping'de 2017 Eylül 19-22 arası üç gece konakladım. Kamping lokasyon olarak Kaş merkeze yakınlığı, kumsal aramayanlar için iskeleden girilen denizi, belki de kaldığım tarihler nedeniyledir ama sessizliği ve sakinliği, duş ve wc lerin düzenli temizliği ile kalmaya değer bir yer, ancak daha girişte konuk karşılama masasında karşılaştığımız olumsuz tavır ve tutum, çadır veya karavan alanlarının düzenli gösterilmeye çalışılan düzensizliği, zeminin 4-5 karavan yeri dışında eğimli oluşu ve en önemlisi gecelik 75 TL bedel alınması. Neden kaldınız derseniz; ilk defa aracımın üzerine araç üstü çadır alarak çıktığım seyahat nedeni ile konaklamamızı güvenli bir alanda yapmak istememiz ve Kaş'taki diğer kamp alanlarının şehir merkezine uzak oluşu, yol üstünde oluşları nedeni ile tüm olumsuz ilk'lere rağmen konaklama yaptık.

selamlar,
selsun...

Bence 75 TL günlük fiyatına değer bir kamp. Tesis temiz. Denizi mükemmel. Beach havasını sevenler için ideal. Şehir merkezine yakınlığı ile idel. Akşamları yürüyerek her yere gidip güzelce vakit geçirebiliyorsunuz.

11.05.2019 akşamı için motokaravan konaklama için arayıp fiyat aldım. İki kişi için karavan 150 + 10 yaşındaki kızım için 30 tl fiyat istendi. Toplam 180 tl. Fiyatın çok yüksek olduğunu, birkaç metrekarelik alan için bu parayı kimsenin vermeyeceğini, artık karavanlarda elektrik, su, duş imkanlarının bulunduğunu, bu fiyat politikasıyla iş yapamayacaklarını söyledim, "Bu fiyat sezon fiyatımız değil, indirimli fiyat, sezonda değişecek, siz bilirsiniz, patrona ileteyim" cevabını alıp telefonu kapattım. Bir de sezonda fiyat artacakmış !!! Bu fiyatlarla kimlerin gideceğini merak ediyorum. Sonuç itibariyle Kaş'ta kendimize sakin, yol kenarı bir yer bulduk. Karavanımda elektriğim, suyum, duşum, tuvaletim varken niye bu parayı vereyim ki? Nasıl bir fiyatlandırma anlamadım. Verecek olana saygı duyarım ancak ben bu kadar parayı bir kamp alanına vermem. Kamp alanları çoğalsın, destek olalım diye düşünüyorum ama bu iş böyle olmaz. Çok sinirlendim.

11.05.2019 akşamı için motokaravan konaklama için arayıp fiyat aldım. İki kişi için karavan 150 + 10 yaşındaki kızım için 30 tl fiyat istendi. Toplam 180 tl. Fiyatın çok yüksek olduğunu, birkaç metrekarelik alan için bu parayı kimsenin vermeyeceğini, artık karavanlarda elektrik, su, duş imkanlarının bulunduğunu, bu fiyat politikasıyla iş yapamayacaklarını söyledim, "Bu fiyat sezon fiyatımız değil, indirimli fiyat, sezonda değişecek, siz bilirsiniz, patrona ileteyim" cevabını alıp telefonu kapattım. Bir de sezonda fiyat artacakmış !!! Bu fiyatlarla kimlerin gideceğini merak ediyorum. Sonuç itibariyle Kaş'ta kendimize sakin, yol kenarı bir yer bulduk. Karavanımda elektriğim, suyum, duşum, tuvaletim varken niye bu parayı vereyim ki? Nasıl bir fiyatlandırma anlamadım. Verecek olana saygı duyarım ancak ben bu kadar parayı bir kamp alanına vermem. Kamp alanları çoğalsın, destek olalım diye düşünüyorum ama bu iş böyle olmaz. Çok sinirlendim.
kaş kamping de fiyatlar aşırı pahalıdır, hele bir de yeme içme fiyatlarını görseydiniz arkanıza bakmadan kaçardınız, he kalitesi de öyle aman aman değil, isim yapmış bir şekilde o kadar..
yol kenarında 1-2 mekan mevcut Kaş ta, hem de uygun fiyatlı, plaj olarak da alternatif çok..

Fiyatlar aşırı pahalı. gerçekci değil maalesef. Böyle olunca kimden para kazanacaklar merak ediyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR