Cj Den Terios'a

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bugraercan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,295

bugraercan

Ana Kamp
Yer
istanbul
herkese merhaba,

80 model cj sahibiyim. bileniniz vardır muhakkak, Tank kullanıyorsunuz. üstünü açıyosun dünya senin oluyo, diğer araçların tavan kısımları senin kaputundan düşük oluyo ve düz duvar olmadığı sürece nereye isterseniz götürüyo. motor sıcaksa ve benzindeyse ön kaldırıyo.. kelimelere sığmayacak tamamen karakter aracı.

tek sorunum tedirgin olmak. aman hararet ne alemde? aman kaçak varmı? yağı suyu tam mı? benzin nezaman biter? gaz nekadar gider? aman o ses nerden geldi ? göstergelere güvenemediğimiz için sürekli kulak arabada. o anda motor yansa sorun değil ama tedirgin olmak insanı yoruyor. Çok şükür hiçbirşey olmadı..

bu yüzden göstergesi düzgün çalışan motoru 4200cc 6 silindir olmayan bir arazi aracı bakıyorum, bütçeme en uygun terios. Şekil olarakta hoşuma gidiyo.

nekadar yakar, parçası nedir diye sorularım olmayacak cj besleyen biri olarak. Tek sorum, sığarmıyım ? boy: 1.92 kilo: 100

Teşekkürler

Etiketler
Ynt: Cj Den Terios'a

Cj Nİrede Sattınızmı ;D
sanırım araç olarak toyota lara bir bakın
bu arada ne durumdadır bilmiyorum ama
fiyat baya uyguna çekilmiş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-4.2-dizel-bakimli-toyota-land-cruiser-122182390/detay

cj duruyor, satasım da gelmiyor ama işte yukarıda yazdığım sebepler etkiledi.

toyota sağlam baya da iri, ancak şöle 2000 model üstü düşünüyorum. land rover freelander da var güzel bir araç ama teriosa hep özel bir ilgim olmuştur :smiley:

eğersiz mustang dan inip pony e bineceğim diyosunuz terios seçimiyle sanırım.190 boy ve terios .sağ ayağınız yolcu koltuğunda gider gibime geliyor alışana kadar.

Rahatlıkla sığarsınız gibime geliyor, 1,80 80 kilyum ki ben de eski kasa vardı çok ama çok rahat sığıyordum yeni kasanın içi eskiye nazaran daha ferah. Hatta sattığım arkadaşda sizinle aynı boy kilo civarındaydı sanırım rahatlıkla binmişti arabaya.

bugün benzinlikte bi terioscu ile karşılaştım, rica ettim. Murat Bey'in dediği oldu. Sol bacağımı debriyaj pedalının arkasına uzattım öle sığdı. Başım tümsekte tavana değdi. omzumda yolcu koltuğunda oturan araç sahibinin omzuyla bir bütün oldu. Bu kadar ufak olacağını tahmin etmiyordum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri