CJ 5 HARD TOP KONUSUNA NOKTA ARTIK

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tiss Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,712

Etiketler

Ynt: CJ 5 HARD TOP KONUSUNA NOKTA ARTIK

sword7' Alıntı:
Burayı atlamışım kusura bakmayın. İmalatını yaptığımız dodikler ve hard top. Kapıları da çift camlı olarak mevcut. Aracı alan arkadaşın acelesi olduğundan komple fotoğrafı çekemedik :smiley:

reklamı yapılan arac bana aittir.
arabanın harttopuna yaklaşık olarak 1.000 TL daha masraf yapılmıştır.
yapılanlar:
1- 3 mm glaxyflex cam. 180 TL
2- 150 adet krom civata 50 TL
3- komple boya 150 TL
4- kapı menteşeleri 150 TL
5- Dodge kapı kolu mekanizması 120 TL
6- Hard topun Jeep üstüne uyarlaması 300 TL
7- malzemeler için karo vs 50 TL

ve henüz iç kaplaması yapılmadı.

merak eden arkadaşlara daha sonra detaylı fotoğraflar gönderilebilir.

IMG 25251

arkadaşlar imalat yapıyosunuz elinizde bitmiş araçların resimleri yok ciddi alıcıyız ama daha birşey göremedik ki alalım .lütfen detaylı resimler yayınlayın .

arkadaşlar bozok polyester oğuz bey e sipariş verdim .bekleyin takıldıktan sonra resimleri koyacam

-ZUEHTEU-' Alıntı:
yapılanlar:
3- komple boya 150 TL

Mesut abi araç çok güzel olmuş, iyi günlerde kullan. Hardtopu nerden aldın ? ;)

-ZUEHTEU-' Alıntı:
yapılanlar:
3- komple boya 150 TL

ARKADAŞLAR ARAÇ NATUA JEEP TARAFINDAN MODİFİYE EDİLMİŞTİR. ARACIN ÜZERİNDEKİ HARDTOP, EXTREME DODİKLER, KAPUT KEPİ, ARACIN KARBON KAPLAMASI TARAFIMIZDAN YAPILMIŞTIR.

Jeep CJ- Grand Cherokee, Kare kasa dodikleri, moonvisör, kaput kepi ve arka cam spoiler imalatı.

Land Rover Defender dodikleri, iç kaplamaları,yeni tip ön göğüs, yeni model ön panjur takımı(KBX), kaput şişirme, orj. ara konsol ve stepne kapağı imalatı.

Toyota Hilüx ve Vx80 dodikleri imalatı.

Ford Ranger Dodikleri imalatı.

Dodge Ram ve Tahoe moonvisor imalatı.

Tüm araçlara göre ışıklı-ışıksız yan basamak imalatı, tampon ve sepet imalatı.

Komple Araç boyama ve araç kaplama (karbon- Düz Folyo) işlerini de itina ile yapmaktayız.

Her türlü 4x4 alım ve satımı...

Merak edenler "Facebook Natua Jeep" sayfasından bizi takip edebilir, yaptığımız işleri görebilir. Az laf çok iş zamanında teslim...

Ellerinize sağlık bence gayet güzel bir çalışma olmuş ancak öğrenmek istediğim bişe var kapı ve tardtopa cam uygulaması cam lastikli yani orjinali gibi uygulanamazmıydı belki ufak ve önemsiz bir detay gibi görünsede ayrıntılar detaylarda saklı dır ama bu hali bile çok büyük açık kapatıcak eminim

esperanto' Alıntı:
Ellerinize sağlık bence gayet güzel bir çalışma olmuş ancak öğrenmek istediğim bişe var kapı ve tardtopa cam uygulaması cam lastikli yani orjinali gibi uygulanamazmıydı belki ufak ve önemsiz bir detay gibi görünsede ayrıntılar detaylarda saklı dır ama bu hali bile çok büyük açık kapatıcak eminim

Biz sadece kabuk olarka teslim ettik hardtopu. Camlar fitilli olsaydı daha güzel olurdu tabiki.

Ben de cj5'ime acilen hardtop yaptırmak istiyorum, Amerikan modelden. Yapabilir misiniz, telefon numaranızı paylaşır mısınız?

cyanide478' Alıntı:
Ben de cj5'ime acilen hardtop yaptırmak istiyorum, Amerikan modelden. Yapabilir misiniz, telefon numaranızı paylaşır mısınız?

kardeşim bir kendini tanıtsayın ilk önce, üye olan ilk mesajını bu başlığa atıyor ne hikmetse...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri