CJ 5 HARD TOP KONUSUNA NOKTA ARTIK

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tiss Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,659

Etiketler
Ynt: CJ 5 HARD TOP KONUSUNA NOKTA ARTIK

Arkadaslar proje su sekilde gerceklesecek eger almak isteyenler elini tasin altina koyup bir miktar parayi sozlesme karsiliginda verip elini tasin altina koyarak gerceklesecektir. Kalip maliyeti vs gibi ucretleri vardir calismanin . Varsa niyetli olan ben ilk siradayim bu arada , ulasip gerekli yazismalari yapip ucretlerini odeyecekler ki proje baslasin . min 6 kisi olmali ve 500 tl kisi basi ucreti odenmesi gerekiyor. Bilginize !!!

Fiyat garantisi 1500-2000 tl araligindadir . Bunun turkiyede bir muadili yoktur. Bestop tente kullanabilinir ya da hard top ve hard top cj kullanicisi icin tercih sebebidir 7 yildir bestop ile kullaniyorum . Aklim disarda kaliyor bi yerlere gittigim zaman . Bu hard top u kis donemi oldugu iicin tekne imalati yapan bi abime yaptracagim fakat tek basima bu kufetin altina girmek istemiyorum .

tiss' Alıntı:
Fiyat garantisi 1500-2000 tl araligindadir . Bunun turkiyede bir muadili yoktur. Bestop tente kullanabilinir ya da hard top ve hard top cj kullanicisi icin tercih sebebidir 7 yildir bestop ile kullaniyorum . Aklim disarda kaliyor bi yerlere gittigim zaman . Bu hard top u kis donemi oldugu iicin tekne imalati yapan bi abime yaptracagim fakat tek basima bu kufetin altina girmek istemiyorum .
ikinci el hardtopların bile bu fiyatın üstünde olduğunu düşünürsek bence gayet uygun ancak ortada numunesi olmayan bir ürünede alıyorum deyip kapora vermek de ayrı bir risk değermi bu riske bence değer

bildiğim kadarıyla kalıpdan ziyade kalıbı yapacak bir örnek bulmak daha zor bu resimdeki kalitede türkiyede hardtop varmı sizce

Bir cj5 uzerinde poliuretan kopukten modellenecekilk olarak zimpara isi cok , sonra epoksi macun ile tamamen kaplanacak ve tekrar zimpara yapilarak model olusturulacak. Bu modelden sonra disi kalip alinacak artik kalip hazi olacak, disi kaliba wax jelkot atip polyester dosenecek . uretim asamasi cok genel anlamda boyle .

üstad kolay gelsin. resimdekinin birebir aynısı olacaksa 1500 tl.ye ben varım.risk almaya değer diye düşünüyorum.görüşmek dileğiyle.

Biraz once yapacak kisi ile gorustum mart ayi icinde urunleri verebiliriz dedi . Izmir civarinda orjinal cj 5 model olarak kullanimimiz icin lazim bulabilirsek iyi olacak . orjinal olculerde olma kosuu var tabi . En kotu kendi arabamla gidip orada kalacagim.

arkadaşım ben birtane alırım yaptığın zaman ara beni 05062502848

Merhaba tiss
ben bu işe varım,
Ankara dan çıkacak taliplilerle beraber hareket edebiliriz
bir kaç soru
- son kat boya atılmış olarak mı teslim edilecek
- cam,cam fitilleri, menteşeler vs. ile mi teslim edilecek
- kalıp hazırlanmadan önce ölçüleri muhakkak paylaşın, aracını orj. zanneden ve 5 yıldır binen tanıdıklarım var, 1,5 cm fark kabus olur.
- ya da talebi olanlar size ayrı ayrı ölçü göndersinler, sonra beraberce yorumlayalım
- Ankara da ortak bir tanıdık, servis, montajı yapacak, teslimatı kabul edecek, alıcılara teslim edecek bir nokta nasıl oluşturabiliriz.

Sevgili Bozok Polyester
daha önce siz forumda benzer bir konu başlığı açmıştınız, özelden genelden sormadığımız soru kalmadı, ne cevap alabildik, ne de açtığınız başlığı güncellediniz, en son "benim esas işim farklı, duruma göre bu işle uğraşırım, vakit ayıramam" tarzı bir şeyler yazmıştınız. Bence siz esas işinizle ilgilenin.Forumdaki paylaşım ve alışverişlerin, var olan ticarete katkıdan önce, üyelere katkı mantığında olduğunu hatırlatmış olayım.

ve
niyetim tartışma açmak değil, yanlış anlaşılma olmasın.

ben kendi aracıma bir abimiz imalatı bıraktıgında bana hediye etti bende 35 cm uzatma yaparak kendi aracıma taktım bu konuda yardımcı olmak isterim arkadaslar polyester bilgim ve yeteneyim vardır

orjinal amerikan wrangler model

SAM 1064

SAM 1065

Cj bagaj

tiss' Alıntı:
Biraz once yapacak kisi ile gorustum mart ayi icinde urunleri verebiliriz dedi . Izmir civarinda orjinal cj 5 model olarak kullanimimiz icin lazim bulabilirsek iyi olacak . orjinal olculerde olma kosuu var tabi . En kotu kendi arabamla gidip orada kalacagim.
selamlar hard top işi için bende varım sanırım izmir desiniz bende cj5 sahibiyim hard top yaptırıcam aracım orjinal ölçüde şuanda antalya dayım aracın vizesini yapıp izmire getiricem eğer gerekli sayıya ulasamayıp yapamazsak hard top işini antalya da tente yaptırmak zorundayım.. haber bekliyorum kolay gelsin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR