CJ 5 HARD TOP KONUSUNA NOKTA ARTIK

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tiss Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,714

tiss

cj 5
Yer
CUNDA ADASI
Merhaba Cj 5 icin asagidaki resimde gorunen hard top ı imal ettirdigim taktirde kac adet satilacagini bilebilirsem CJ 5 icin hard top sorununu cozebilirim . Bunun kalip maliyeti olacak ve birebir resimde gorunen amerikadakinin aynisi olacagi garanti ile 1500-2000 tl araligindaki bir fiyatla kac kisi talep eder ?

Etiketler
Ynt: CJ 5 HARD TOP KONUSUNA NOKTA ARTIK

resim

Jeep cj5 red white side lg

Jeep cj5 red white lg

Hardtop acme paint complete

eğer cj7 hardtop yapılırsa daha iyi satılır diye düşünüyorum..

cj 5 hard top kapılarıyla birlikte 1300 tl ye imalat ve satışını yapıyorum arkadaşlar ilgilenenlere duyrulur .. bozok polyester edremit .. 0535 577 68 69

30112011 6

30112011 91

30112011 88

Tiss isimli arkadaşın gresimlerinde görülen hardtop çok estetik ve güzel. Benim tecihim ondan yana. diğer resimlerde görülen polyester hardtop estetik olarak o kadar güzel değil ama aynısı muhakkak yapılabilir. arkadan görünüşü cj 7 deki gibi daha yuvarlak ve camıda amortisörlü bir şekilde yukarı açılır olsa mükemmel olur.

elbette göz zevkidir tartışılmaz ancak şunu belirtmek istiyorum o fotolarda tiss isimli arkadaşın fotoları yanılmıyorsam bir yabancı siteden alınma benim yüklediğim fotolar ise birebir imal edilmiş kendi fotolarım... kapı kenarındaki çıkıntı montaj aşamasından sonra monte ediliyor o ayrı bir güzel görüntü katıyor hard topa birkaç gün içinde monte edilmiş fotolarını ekliycem takdir sizin elbette ... görüşmek üzere ...

Amerikadaki hard top modeli ; cok kolay aynisini yapabilrim . Yeterki gerekli sayi bulunsun 15 civari satisi bulursa cok kolay bi sorun yok .

Bunun aynisini yapacagim bana adet garantisi verebilirseniz bir aylik bir calisma ile hazir olacak.

tiss' Alıntı:
Bunun aynisini yapacagim bana adet garantisi verebilirseniz bir aylik bir calisma ile hazir olacak.
adet garantisi bence bu siteden çıkar ancak fiyat garantisi ve cazipliğide önemli biraz =)

son resimdeki hardtoptan ben alirim... Camlar dahil 1500 veririm...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri