Çin Malı Hummer

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bullarika Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 68
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,391

Etiketler

Ynt: Çin Malı Hummer

helal ossun be ya... çinli ninjalara :smiley: hummer de guzel olmuş... gelsın ondana alırız, modifiyeyı Murat hallleder :smiley:

ya bu adamların gözünün önüne ne koyarsan yapıyor adamlar bu ne biçim zeka kabiliyet her seyin cakmasını yaptılar

Kim üretmiş acaba ,irtibata gecelim ,1.6 motor yapsınlar gondersinler ,yoksa orgınalınden farklı olmaz vergısı :smiley:

aslında haklısın sipariş usülü arac yaptırsak daha ideal olur abi bana su sanzıman bu motor o kupadan koy üzerinede baska bişeyler daha serpiştir 10000 ytl veririm :D ;D

ciddi ciddi bu çinliler ne yapmaya çalışıyor böyle yaw su-27 rus jetinin bile taklidini taptı adamlar, ama ne üretselerde satıyorlar, ithalat ihracat dengesinde kimse yarışamıyor elbette bu hummerıda alan çıkacaktır. sfırı yıldızlı güvenliği olan çin cherry satıldıktan sonra bu neden satılmasın.

Ön farlarla ön korumalık daha güzel olabilirmiş öndeki vinçde emanet duruyo gerçekmi acaba ben bu araca güvenip araziye girmem ya ama şehiriçinde hava atılabilir bu araç heybetli ama kesin üstünde küçük bi ısuzu motoru vardır

ben hiç zannetmiyorum. araştırdım ama marka bilgisi bulamadım ben. acaba ithal edilebilirmi.
GEZGİN' Alıntı:
Ön farlarla ön korumalık daha güzel olabilirmiş öndeki vinçde emanet duruyo gerçekmi acaba ben bu araca güvenip araziye girmem ya ama şehiriçinde hava atılabilir bu araç heybetli ama kesin üstünde küçük bi ısuzu motoru vardır
[attachment=1]

aslında alınır ya ucuzdur zaten tek yapılması gereken cok göze batan yerleri gidip orjinal parcalarla değiştirmek bide öne o dandik logo yerine jan janlı bi hummer yazısı yazdıkmı türkiyede kim anlicak orjinalmi değilmi , bence alınabilir yani :smiley:

valla bence doğan görünümlü şahin yapmaya hiç gerek yok.
işini görüyorsa iş bitmiştir.hava atmak için alıyorsa kişi o zaman orjinal hummer ı alıp binmek lazım bence.

fiyatını bilmiyorum ama kesin dağlar kadar fark vardır , Türk aklı işte modifiyede sınır yok :smiley: iş görürmü bilmiyorum yani ben her türlü çin malına tedirgin yaklaşıyorum hatta yaklaşmamaya calısıyorum dediğim gibi illa alınacaksa bir hummer oda h1 olsun eski ve dağınık olsun güzel güzel toparlanır hem bi hummer toplamak ayrı zevkli olur bence

bi ara makina kimyada vardı ıraktan gelen hurdala ama
kesip parçalıyıp veriyorlardı. diferansiyelleri kesik dolu var hurdacılarda. ama imkansız iş komple bulmak.

yurt dışından getirmekte sıfır fiyatına cıkıyo ama işallah bulabilirz cünkü h1 lere tapıyorum hatları cok hoş ama işin kötü tarafı o amerikan askeriyede kullanılan şahane h1 lerden Türkiyede hiç yok

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR