Ciğer Yiyebileceğiniz En İyi Adresler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lamella Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 45
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 94,108
Ynt: Ciğer Yiyebileceğiniz En İyi Adresler

İstanbul 4.Levent Sapphire AVM'de bulunan Kırkpınar Lokantası'nda, Edirne ciğerinin tadına bakın derim ;)

221863 10150176740038290 564973289 6755946 1238171 n

Etiketler

Başka yerlerde de ciğer mutlaka güzel, fakat ciğerin asıl memleketi Edirne.
Edirne'de bile bazı mekanlar boşken belirli yerlerde sıra beklemeden ciğer yemek mümkün değil.

Herkese afiyet olsun.

canım cıgerımde gunluk fırsat.. :smiley:

http://www.bombastik.com/istanbulavrupa/beylikduzu-ali-pasa-canim-cigerim-corba-ciger-tava-salata-tatli-icecek-sinirsiz-cay?ref=email

Haftaya Gaziantep'e gideceğiz gezi için. Ama listeye Antep'ten hiç ciğerci girmemiş. Varmı öneriniz?

Edirne Ciğerciler çarşısında Niyazi usta da ünlü ve hijyeniktir, yolu düşen arkadaşlara öneririm.

EDIRNE Gezisi III  105

EDIRNE Gezisi III  106

EDIRNE Gezisi III  107

EDIRNE Gezisi III  122

Ankaralılar çok şanlısınız,ümitköyde yeni açılan ciğerci birkaç kez gittim tatlar enfes, urfa usulü ciğer,diğer kebaplarda enfes...

http://cigericanan.com/

mohawk' Alıntı:
Haftaya Gaziantep'e gideceğiz gezi için. Ama listeye Antep'ten hiç ciğerci girmemiş. Varmı öneriniz?
Gaziantep'in en ünlü kebapçısı İmam Çağdaş'tır ve gerçekten ürünleri damağa hizmet eder.

Eğer ki yolunuz Urfa'ya düşerse, orada da ciğerciler çarşısı var ve genelde sabahları ciğer dürüm yiyorlar...

Mam ada

HasanKeyf   0123

HasanKeyf   0124

HasanKeyf   0125

HasanKeyf   0126

Offff..sabah sabah bu resimler:smiley: imam çağdaş'a elbette ki uğrayacağız. Teşekkürler.

İstanbul/ aksaray horhorda Ciğeristanı mutlakaa deneyin derim...

Ciğerci Mustafa'nın Yerinde Kiremitte Yaprak Ciğer Yemediyseniz ciğer yedim demeyin yukarıda listede olan izmir mekanında da yedim kup kuru ciğer dedesinin zamanında güzelmiş yapılan ciğer ama 1993'den bu yana Mustafa Ustanın lezzet kalitesi aynı kiremitte(güveç) cozu cozur sunulan bir lezzet her şeyiyle diğerlerinden farklı bir tat.Ben daha bundan iyisini yapanı görmedim.Yolunuz düşerse gidin tadın pişman olmayacaksınız.

Amore flyer 2 3

Fotoraf0213

Fotoraf0223

Fotoraf0216

MUSTAFA USTA LOGO

SELAM SESSİZ KALAMADIM EGER EDİRNEYE GİTMEDEN CİGER YEMEK İSTEYEN VAR İSE LUTFEN BAKIRKOY İNCİRLİ CADDESİNDE Kİ NAMI CİGERE UGRASIN BOYLE BİR LEZZET YOK ARKADASLAR GERCEKTEN ORDAKİ ARKADASLARI TEBRİK EDİYORUM SİZLERE DE TAVSİYE EDİYORUM UMARIM BU HABERİ YAYINLARSINIZ FAYDALI BİR İŞ YAPMIS OLURUM BİR TRAKAYALI CİGER SEVER OLARAK.

NAMI CİGER BAKIRKOY İNCİRLİDE BU MEAKAN

Merhabalar,
Mutlaka hepsi çok güzeldir, fakat ben kesinlikle büyük mekanları sevmem.Hani içeri girersin kocaman bir salon sandalyeler birbirine dayanmış, birsürü eleman işte ben oraları hiç sevmem.Bazı ara sokaklarda küçücük işletmeler vardırya iki kişi işletir, biri ocakta biri serviste işte ben hep o tür yerleri tercih ederim.Çünkü onlarda sadece lezzet satılır, diğerlerinde gösteriş satılır.Tabikki işini gerçekten çok iyi şekilde yapan büyük mekanlar var zaten onların yerleri ve müşterileri ayrı onlara sözüm olamaz.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Sitenin içeriğine bak atılan ilk mesajlara bak...... hasbinallah ı venimelvekil
[/size]

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri