Ciğer Yiyebileceğiniz En İyi Adresler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lamella Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 45
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 94,132

Etiketler

Ynt: Ciğer Yiyebileceğiniz En İyi Adresler

Valla ben onu bunu bilmem bir çok yerde yedim ciğer hemde her türlüsünü ancak Edirne oto sanayisinde ufak bir lokantada yediğim ciğerin hala tadı damağımda.Şimdi olsada yesek ;D ;D ;D

Edirne'de eski adıyla Çınaraltı Ciğercisi yeni adıyla Ciğerci Niyazi Usta biraderi Necati Usta ile beraber bu işin piridir. Öneririm.

http://www.cigerciniyaziusta.com.tr/

Mersin de müftü köprüsü civarı,
Arkadaşlar ciğerci.
Tavsiye ederim.

Ankarada İstanbul yolu üzerinde Acıty AVM içinde Edirne ciğercisi yaprak ciğer muhteşem bir tat tavsiye ederim..

Merhaba,
Uzun süredir Kadıköy' de hizmet veren Deniz Yıldızı kafeterya artık tereyağında yaprak ciğer de eklemiş menüsüne.
Çok da iyi yapmış çünkü çok başarılılar bu konuda.
Civarda oturanlara tavsiye ederim.

hiç yazılmamış çok ilginç,
edirnede ögrencilik yaşadım ve bir çok yerde ciğer yeme fırsatı buldum,

ama biryer var ki;

http://www.aydintavaciger.com/

işte burası vazgeçilmezimdi, olsada yesek..

Not : Yoğurtunu mutlaka deneyin!
;)

Deep' Alıntı:
Derince - İzmit

İzmit Derince'de bir ciğerci var, adını unuttum ama tadını unutmadım :smiley: Edirne'dekilerden bile iyi
E-5 üzerindeki Shellin hemen arkasında, arka sokakta
[/

bende orda bir kaç kere yemiştim ve muhteşemdi ufak bir dükkandı benim gittiğim ama müşterisi çok fazlaydı:smiley: aynı yerdir herhalde:smiley:

Merhabalar,
Bir etkinlik için gittiğim Edirne'de dostlar bizi ciğer yemeye davet etti, baktım tabelada CİĞERCİ NİYAZİ USTA yazıyor adaşız ya yedim hele kızarmış biber çıtır çıtır resmen kurabiye gibi.
Fakat sizlere bir başka mekan önereyim.
Yolu Çanakkale'ye düşenler Çanakkale - İzmir istikametinde yolun solunda YENİ TRUVA PEROL var OPET bayii vede temiz, güzel bir otel.Bu otelin güzel birde lokantası var bütün yemekleri hem güzel hem lezzetli olması yanında çok temiz bir yer.
Sizlere öneririm tava ciğerini birde burada deneyin.
Afiyet olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR