Chevy Tahoe Ve Yorumlarınız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan huntertmt Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 76
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,627

Etiketler
Ynt: Chevy Tahoe Ve Yorumlarınız

selamlar arkadaşlar bugün itibariyle yeniyim chevrolet tahoelarla ilgileniyorum bir de dizel 6.2 hummer motorlarıyla ilgili merak ettiklerim var bir abimiz bu motoru 95 tahoe ya uygulamış acaba bu motorun yakıtı çekişi falan nasıl olur iyi bir uygulama mı sizce benzili tahoelar hakkında ne dersiniz

arkadaşlar merhaba. size birşey sormak istiyorum. bene 2009 ssangyog kyron 4WD (2wd,4wd,4wd low) var. araçta porya kilidi var. ancak def lok yok anladığım kadarıyla. daha doğrusu varmı yokmu bilmiyorum. porya kilidi ile defransiyel kilidi aynı şeymi veya birbirinin yerini tutar mı bilmiyorum. bu konularla ilgili bilgileri olan arkadaşlar bilgi verirlerse çok sevinirim.bu araçla of road yapılabilir mi. şimdiden teşekkürler.

tahoe 5.7 vortec motor gm'in 5.7 leri arasında en ekonomik motorlardandır 97 ve sonrası modellerde full enjeksiyonludur sıralı sistem lpg de benim aracım 0,35-0,40 lira yakıyor.265 hp standardı chip tuning uygulaması sonucunda 300 hp ye yakın bir güç alınmıştır ve bu değerleri veriyor en ufak bir performans kaybı yok hard off-road tarzında modifiye edildiğinde çıkamayacağı yer yoktur ama amatör bi şekilde yapılırsa büyük masrafı vardır.

sahibinden de satılıktı görüşmüştük aracınız için çok hoşuma gidiyor bu makine ama bu ara bütçem pek el vermiyor sizde fiyatı artırdmışınız galiba

evet sahibindende görüşmüştük daha sonra 1-2 parça daha ekledim araca eğer almayı düşünürseniz pazarlık yaparız.

herşey nasip bu aralar pek musait değilim ama mutlaka bir tahoe sahibi olacam eğer ozamana kadar satılmazsa görüşürüz ne parçaları eklediniz araca

Tanrı bizde böyle bir canavar nasip eder insallah muthiş bir araç

arkadaslar oncelıkle cok hos tahoyı sevdıgımı soyleyeyım ama arac alacak olsam dıye dusundum arazı tasıtı olarak 4.7 grand cherokı lımıted edıton yada tahoe alayım dedım 3 kapılı olandan bır turlu karar veremedım sızce her yonuyle hangısı daha ıyıdır

arkadaslarım suan ıkı arac arasında kararsız kalıyorum bana yardımcı olurmusunuz kullanan arkadaslarım ve bılen arkadaslarım
1: Jeep Grand Cherokee 4.7 lımıted 2001 model siyah renk 30.000 tl
2:Chevrolet Tahoe Sport 5.7 vortec 1995 model siyah renk 40.000 tl

sızce her yonu ıle hangı aracı almam daha mantıklı olur

Merhabalar,

Ben 97 model 4 Kapı Tahoe sahibiyim. Tahoe mükemmel bir araç ama ne için kullandığını bilirsen :smiley: Size tavsiyem 96+ Tahoe almanızdır Sıralı Sistem LPG kullanmak için.
96-97 modelleri 30 civarında sizin baktığınız aracı bilmiyorum ama 40 bin cok cok fazla...
Jeep kullanmadığım için onun hakkında yorumda bulunamıyacağım.

BaXSeS' Alıntı:
arkadaslarım suan ıkı arac arasında kararsız kalıyorum bana yardımcı olurmusunuz kullanan arkadaslarım ve bılen arkadaslarım

BaXSeS' Alıntı:

95 tahoe'yu tavsiye etmem üstelik fiyatıda çok pahalı (standardın dışında off-road donanımı yoksa) 95 modelde manuel 4x4 ve ambulans kapı var içide eski sistem.
cherokee de o modelde arazi için iyi değil bence.95-98 5.2-5.7-5.9 lar yada arazi için en çok tercih edilen 97 cherokee 4.0 kare kasa iyidir.

ve arkadaşın söylediği gibi 96 dan aşşağı model almayın.vortec motorlusu en iyisi hem lpg için hemde performans için.bendede 97 4 kapı lt var çok memnunum lpg de en ufak bir sorunum yok(performans,yakıt vs.)97-98 standart tahoe'ları 25-30 bin liraya bulabilirsinz.örneğin benim aracım tam donanımlı 40.000 istiyorum.

Hangi marka LPG kullanıyorsunuz? birde benim arac az üretim olan manuel 4*4'lü olanlar. Düğmeli olanlar çok sık kullanıldığında sıkıntı oluyormus manuel avantajlı gibi duruyor.
Ayrıca Ambulans kapılardan var onunda çok avantajını gördüm :smiley:

tahoe006' Alıntı:
ve arkadaşın söylediği gibi 96 dan aşşağı model almayın.vortec motorlusu en iyisi hem lpg için hemde performans için.bendede 97 4 kapı lt var çok memnunum lpg de en ufak bir sorunum yok(performans,yakıt vs.)97-98 standart tahoe'ları 25-30 bin liraya bulabilirsinz.örneğin benim aracım tam donanımlı 40.000 istiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri