Chevy Tahoe Ve Yorumlarınız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan huntertmt Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 76
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,627
Ynt: Chevy Tahoe Ve Yorumlarınız

burada 800 ytl ıstenen ayna mahrutıde 2.eldi ;)
abdden 500 $a geldi 1 haftada.

Etiketler

KML' Alıntı:
usta ıcın tavsıyem
Power Mekanik
Nihat usta : 0532 211 21 80

temiz bi bakımlı tahoe bulmanız lazım yoksa sıkıntı yasarsınız,
kronık hastalıgı yoktur ama sansızmanı ıyı ıncelenmelı alınırken, sanzıman yagları zamanında degıstıyse bısı olmaz
parca sıkıntısı yok bulamayacagınız parcayı amerıkadan 1 haftada getırtırsınız,
mesela ayna mahrutisini burda bulamamıstım ben buldugum kısı 800 ytl ıstemıstı ben amerıkadan 500 $cıvarında bı paraya getırttım cengiz ozelden.

he tahoe alacaklara tavsıyem faruk abının aracını kacırmayın tabı ne zman satar bılemem :D

Kamil verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. Nihat ustayı en kısa zamanda arayacam. Bu arada aracın geçmişini bilemeyeceğim için bakımlarının düzenli olarak yapılıp yapılmadığını bilmem imkansız gibi birşey. Şanzımanın durumunun iyi olup olmadığını ustaya göstermeden nasıl anlayabilirim? Bir de nihat ustaya araçları gösterdiğim takdirde kesin bir sonuç alır mıyım? yoksa biraz da şansımın yaver gitmesi mi gerek ;D

emre nihat ustaya gidersen ve seni dağa çıkartırsa emniyet kemerini bağlamayı sakın unutma ;D :eek:

nihat ustaya goturursen anlar cıtır bı tepeye cıkarır senide :D
maslakta necmi ustada var oda anlar dıgerlerını bılemeyecem.

Ynt: Chevy Tahoe ve Yorumlarınız

parodi' Alıntı:
emre nihat ustaya gidersen ve seni dağa çıkartırsa emniyet kemerini bağlamayı sakın unutma ;D :eek:

Fatih bey tavsiyeniz için teşekkürler biraz adrenalin dolaşıma iyi gelir zihnimizi açar ;D

KML' Alıntı:
nihat ustaya goturursen anlar cıtır bı tepeye cıkarır senide :D
maslakta necmi ustada var oda anlar dıgerlerını bılemeyecem.
Kamil verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. Son bir ricam olacak. Necmi ustanın telefonunu veya adresini bana verebilirsen çok sevinirim.

Necmi abinin ataturk oto sanayide, inan motorsports numarası suanda yok bulur bulmaz eklerım buraya,

Faruk abi tahoe sunu satıyor yeni projesi için
bu senin için piyango gibi birsey aracın ılanını yakında eklerım buraya

Necmi beyin telini bulursan çok makbule geçer. Kamil Faruk beyin düşündüğü fiyat tam olarak nedir bilgin var mı? ilanı eklersen sevinirim.

25,000 $ , ılan aktıflesınce koyacam buraya da ,
arabada 15,000 $aksesuar var fiyatları ve listede bende var hosuna gıderse kı gıdecegınden %100 emınım lısteyı maıl atarım.

Arkadaşlar tahoe çok masraflı bir araba mı? Gezdiğim tüm galeri sahipleri ve amerikan oto ustaları, bakımı masraflı diyor!! Babam caymak üzere :( bana yardım edin. Tam olarak nesi masraflı 10000 bakımı maliyeti nedir? haftada ortalama 300 km yaparım buna göre bakımlı bir tahoe aylık ortalama ne kadar masraf çıkartır? Kamil sen uzun zaman kullandın bu konuda ne düşünüyorsun?

inanma soylenenlere ,
yağı suyu filtresinden başka bisey degıstırmezsin 10-15 k kmde
bununda malıyetı 300 - 400 arası olur
parcasıda bulunur parcacılar var cıkmacılar var onlarda yoksa abd var :D
masraf cıkaracak bı araba degıl eger bakımlı ve temızını bulursan bana guven hatta sole dıyım bakımlı tahoe sahıplerıne sor hıc masraf cıkarmısmı kendılerıne ..
jıplerın kralıdır , taş gıbıdır , 95 modelı vardı bende cogu 2008 jıpte olmayan ozellıklere sahıp konforu yerınde hatta masrafı da daha az
bugun honda yada jeep ın yenı modelının bakımı tahoenun 2 katıdır enaz.

huntertmt' Alıntı:
Arkadaşlar tahoe çok masraflı bir araba mı? Gezdiğim tüm galeri sahipleri ve amerikan oto ustaları, bakımı masraflı diyor!! Babam caymak üzere :( bana yardım edin. Tam olarak nesi masraflı 10000 bakımı maliyeti nedir? haftada ortalama 300 km yaparım buna göre bakımlı bir tahoe aylık ortalama ne kadar masraf çıkartır? Kamil sen uzun zaman kullandın bu konuda ne düşünüyorsun?

Tahoe için masraflı diyenlere önce bir bakınki Tahoe sahibi olmuşlarmı..Ben aracımı Kamil kardeşimden alalı 5 ay oldu kendim kaşınmasam bir kuruş masraf çıkardığı yok ve buna guruptaki diyer arkadaşlar şahit..şuana kadar normal kullanım adına ki buna arazide light off-road dahil hiçbir sorun çıkarmamakla beraber sadece kendi hassasiyetimden dolayı komple öntakım ve şanzuman yağına kadar değiştermemden ibarettir masrafım ve buda 5 aylık bir zaman içersinde oldu..yani kırılan dökülenin aksine hele hele dikkatli bir kullanıcı için mükemmel bir araçtır..Sana parçası bulunamıyor diyen arkadaşta muhtemelen TOFAŞ RENAULT gurubuna hitap ediyordur..Çok ağır şartlarda (atraksiyon tarzında )off-road yapmayı düşünüyorsan benimki gibi bir tahoe sana bunu veremez,lakin ben sakin ve normalde gidilen tarzda gezilere katılıp ayrıca şehirde kullanıcam diyorsan bu aracı bitiremezsin..

Peki bunlara rağmen nedenmi satıyorum benim başka projelerim var duvara çarpmak,takla atmak,4 lastikten birinin sürekli havada olması gibi saplantılarım var ve bunu tahoe gibi bir araçla yapabilmem imkansız..Bilen bilir bu düşüncelerimi..

selamlar..

İşte budur. Duymak istediklerim de bunlardı. Bu arada Faruk bey aracınız mükemmel çok diri duruyo fazladan masraf yapmama gerek yok gib. Ayrıca Ankara'da çok temiz bir tane 98 model buldum tamda istediğim renk. Yalnız karar veremiyorum 98 model mi alsam yoksa 95 mi? ??? Aslında 98 almak istiyorum ama düğmeli 4lo sisteminden dolayı biraz çekiniyorum. 95 model daha mantıklı geliyor, ne kadar mekanik o kadar az problem. Mayıs ayı ortalarına kadar beklemem gerekiyor. Bu zaman zarfında bu konuyu detaylı bir biçimde araştırıp ona göre bir karar verecem. Faruk bey inşallah o zamana kadar aracınızı satmazsınız. selamlar...

huntertmt' Alıntı:
İşte budur. Duymak istediklerim de bunlardı. Bu arada Faruk bey aracınız mükemmel çok diri duruyo fazladan masraf yapmama gerek yok gib. Ayrıca Ankara'da çok temiz bir tane 98 model buldum tamda istediğim renk. Yalnız karar veremiyorum 98 model mi alsam yoksa 95 mi? ??? Aslında 98 almak istiyorum ama düğmeli 4lo sisteminden dolayı biraz çekiniyorum. 95 model daha mantıklı geliyor, ne kadar mekanik o kadar az problem. Mayıs ayı ortalarına kadar beklemem gerekiyor. Bu zaman zarfında bu konuyu detaylı bir biçimde araştırıp ona göre bir karar verecem. Faruk bey inşallah o zamana kadar aracınızı satmazsınız. selamlar...

Nasip kısmet umarım benimki yada bir başka araç en iyisine sahip olursun..
ayrıca fiyata takılma düşünürsen pazarlık yaparız..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri