Chevy Tahoe Ve Yorumlarınız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan huntertmt Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 76
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,626
Ynt: Chevy Tahoe Ve Yorumlarınız

dreamhits' Alıntı:
Hangi marka LPG kullanıyorsunuz? birde benim arac az üretim olan manuel 4*4'lü olanlar. Düğmeli olanlar çok sık kullanıldığında sıkıntı oluyormus manuel avantajlı gibi duruyor.
Ayrıca Ambulans kapılardan var onunda çok avantajını gördüm :smiley:
ben atiker kullanıyorum çok memnunum.Piyasada manuel 4x4 ve ambulans kapı çok tutulmuyor diye biliyorum ben sürekli kullanıyorum 4x4 aksamını daha hiç bir sorun çıkarmadı.nerede kullanıldığı önemli örneğin kasıntıda aracı manuelde bile 4x4e almak zor olur.

Etiketler

Bende Prins ya da BRC düşünüyorum halen karar veremedim Benzin ile binmeye devam ediyorum :smiley:))

İkna olacağım bir marka bulamadım arkadasımda da Tahoe var or tartarini taktırdı pek memnun diil.

tahoe006' Alıntı:
ben atiker kullanıyorum çok memnunum.Piyasada manuel 4x4 ve ambulans kapı çok tutulmuyor diye biliyorum ben sürekli kullanıyorum 4x4 aksamını daha hiç bir sorun çıkarmadı.nerede kullanıldığı önemli örneğin kasıntıda aracı manuelde bile 4x4e almak zor olur.

en iyileri prins ve brc bende atikerden bu kadar performans beklemezdim ama benden önceki sahibi takmış.Ben takacak olsam prins takarım brc 4-6 silindirde iyi ama 8 de en iyisi prins.bu aracın standart halini otoyolda denemek isterdim kime sorduysam yüksek hızda yol tutuşu,gaz tepkimeleri ve viraj performansı yeni çıkan jiplerden iyi diyor.ben donanımdan dolayı 130-140 ı geçemiyorum.

Ben çok acil haber aldığım bir akşam çekmeköy - Küçükçekmece 2. köprü yolundan dip gaz gittim o anda acil gitmem gerekiyordu o yolu çeyrek depo ile bitirdim :smiley:
hiç bir sıkıntı olmadan vardım.

Prins konusuna gelince iyi bir bayi istiyorum istanbul'da 2 yer var biri maslak diğer bostancı Çetinsay. Çetinsay'da eski aracıma BRC taktırmıştım pek mumnun kalmadım işçiliklerinden..

tahoe006' Alıntı:
en iyileri prins ve brc bende atikerden bu kadar performans beklemezdim ama benden önceki sahibi takmış.Ben takacak olsam prins takarım brc 4-6 silindirde iyi ama 8 de en iyisi prins.bu aracın standart halini otoyolda denemek isterdim kime sorduysam yüksek hızda yol tutuşu,gaz tepkimeleri ve viraj performansı yeni çıkan jiplerden iyi diyor.ben donanımdan dolayı 130-140 ı geçemiyorum.

dreamhits' Alıntı:
Ben çok acil haber aldığım bir akşam çekmeköy - Küçükçekmece 2. köprü yolundan dip gaz gittim o anda acil gitmem gerekiyordu o yolu çeyrek depo ile bitirdim :smiley:
hiç bir sıkıntı olmadan vardım.

Prins konusuna gelince iyi bir bayi istiyorum istanbul'da 2 yer var biri maslak diğer bostancı Çetinsay. Çetinsay'da eski aracıma BRC taktırmıştım pek mumnun kalmadım işçiliklerinden..
alet çok güçlü bnm aracım kuru zeminde 13.5 ofsetli lastiği yakıyor.

arkadaşlar, tahoe ve explorer karşılaştırılabilecek araçlar mıdır. Bu konuda bir karşılaştırma yapılabilir mi? Görünüşe göre aynı segmentteler. Gönlüm explorerdan yana ama tahoe için çok güzel şeyler yazılmış. Expolorer çini açılan konuda ise böyle övgüyle dolu konuşmalar geçmiyor.... :smiley:
bunun bin nedene var mıdır?

ilker

Explorer kullanmadım ama 1 yıldır Tahoe kullanıyorum çok memnunum. Aracım satılık nedeni ise maddi nedenler onu halledersem zaten satmama gerek kalmayacak.

pixelyus' Alıntı:
arkadaşlar, tahoe ve explorer karşılaştırılabilecek araçlar mıdır. Bu konuda bir karşılaştırma yapılabilir mi? Görünüşe göre aynı segmentteler. Gönlüm explorerdan yana ama tahoe için çok güzel şeyler yazılmış. Expolorer çini açılan konuda ise böyle övgüyle dolu konuşmalar geçmiyor.... :smiley:
bunun bin nedene var mıdır?

ilker

Arkadas exploer in karsiligi trail blazer. Tahoeyin karsiligi expation.

Tahoenin eski modellerinden son modeline kadar her cesitini Arabistan'da bolca bulurken. Exploerin sadece son 5 yilki 2kasasina ait modeli var.
Ki sizde 2006 exploer alacak olmadigina gore tahoe cok memnun birakiyorki insanlar aliyor.
Tahoenin uzun sasesi olan suburhanin 2008 modelini kullanan arkadasim 10bin kmyi astim daha bakima gitmedim diyordu.
Birde bu aracin tam donanimlisini bol sensorlu olalini degil baslangic modelini al diyordu. Sebebi ise bacagina tahoenin luxu olan yukon almislar onda ise motor elektronik olarak kendini kitlemis.

Dua ile.

Bende kararsiz olanlardanim.
Daha bir arac alamadim. Bugun mercedes bayine 2.el 2009 Model ML 350 icin kayit yaptirdim 50bin tl. Bir yandan da tahoe standart 0km de ayni para uzerine 4bin tl daha verdigimde Land Cruiser 200 Sifir km v6 motor standart var. Isim zor.
Prado dizel O km dusunuyordum birde bugun toyota bayisinde 2007 model 240bin kmde bir tane denk geldi. Adam para istemem 24bin tl taksiti kaldi ode yeter dedi. Ama bu arabanin sifir kmsini dahi alma diye tenbihleyince Prado danda caydim.
Bakalim neyde kalar kilacam.
Dua ile.

en ıyısımı ben bır cj8 alayım 5 bıne 80 ıle 85 model arası bastan kafama gore toplayayım bır mercedes v8 motor takarım bır 5 ılerı bırde 3 modlu arazı sanzımanı defransıylerıde serı baglarım kafama gore yaparım en ıyısı bu olacak galıba

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-orjinal-61.400-milde-full-97499917/detay

arkadaslar, yukaridaki ilanda bulunan araci alacagim, arac hakkinda bilgisi olan, veya 95 model chevrolet tahoe sportla alakali bilgi verebilirseniz sevinirim... simdiden tesekkurler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri