Chevrolet Tahoe

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yigithakanunlu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,891

yigithakanunlu

Yeni Üye
Yer
Sakarya
Merhabalar;

Sitenize yeni katıldım.Chevrolet tahoe almak istiyorum.Bununla ilgili paylaşımlaşımlarınız olursa sevinirim.95 modellerin karbüratörlü vede tek noktadan enjeksiyonlu olduğunu öğrendim.95 modellere lpg uygulaması yapılmıyormuş yapılsa da sonuç alınmıyormuş.96-97 modellerde ise vortec adı verilen çok noktadan enjeksiyonlu motor tipi varmış.Arkadaşlarım Amerikanda elektronik aksam ne kadar fazla olursa sorunları o kadar çok olur dediler.95 model önerdiler fakat onlara da lpg olmuyormuş.bu konuda ne söyleyebilirsiniz.Birde tahoe alırken nelere dikkat etmeliyim.

Etiketler
Ynt: Chevrolet Tahoe

Tahoe`nun en iyi modelleri 1995`ten sonraki vortec motorlu olanlardır size yanlış bilgi verdiklerini sanıyorum biraz daha araştırın derim .

95 model vortec motorlu blazer sahibiyim, mekanik enjeksiyonlu olduğundan çoğu kişi sıralı sistem takılmaz dedi ama takan çıktı sorunsuz kullanıyorum şimdilik..Elektronik aksam her araçta olduğu kadar var bu araçlarda da..Biraz şans işi sorun çıkması..

95 blazer'la 95 tahoe'nun motoru aynımı?Bana söylenen 95 Tahoe vortec değil.Tek noktadan sıralı enjesitonlu.Lpg olamama nedeninide Enjeksiyonların manifoltun içinde olamasını, lpg uygulamasını yapaken yanma odasını deldiklerini söylediler.Bu nedenle sonuç alınamıyormuş.

Ben takılan yerin adresini telefonuna bi bakayım nerde size özelden mesaj atayım..Teknik olarak tam bilemiycem ama bizim araç içinde manifoldun içinde tek noktalı filan epey bişey dediler sonuç olarak 5.000 km yatım bi sorun yok..Keşke biraz daha bilgim olsa da size yardımcı olabilsem..

Bu arada neredensiniz ?Mimgas marka takılı aracımda abime ulaşamadığım için şu an numaralarını alamıyorum..Mimgas ana dağıtıcıda takıldı bu sistem onlara ulaşabilirseniz yardımcı olurlar sanırım..

Tesadüfe bakın ben de sakaryada yaşıyorum :smiley:Sakaryanıin akyazı ilçesinde ama sık sık merkeze gider gelirim..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-orjinal-61.400-milde-full-97499917/detay

arkadaslar, yukaridaki ilanda bulunan araci alacagim, arac hakkinda bilgisi olan, veya 95 model chevrolet tahoe sportla alakali bilgi verebilirseniz sevinirim... simdiden tesekkurler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR