chevrolet suburban dodik uygulaması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ramazan Demirhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,392

Etiketler

Ynt: chevrolet suburban dodik uygulaması

Herkese selamlar
Bir suburban buldum
araç offroad da kullanılmamış temiz sayılır yalnız ön çekerleri çalışmıyor
7000 civarı bir rakam istiyor sahibi nasıldır bu araçlar bilgi verirmisiniz alınırmı son sahibi olurmuyuz parça durumu varmıdır pahalımıdır .

%70 şehir içi kullanmayı dusunuyorum

ayazağa' Alıntı:
%70 şehir içi kullanmayı dusunuyorum
ilk alim maliyetinin ucuzluğuna aldanmamanızı öneririm.arazi çalısmiyorsa en az 1000 tl, on hublar arizaliysa en az 500 ......
Ornekler uzae gider.yurur sorunu vs olmayan bir araca yonelmenizi oneririm. Yakit seviyesi. 60-70 krs km'de.bir başka nokta, alip satacam yada kar edecegim dusunceniz varsa hic almayin :smiley:
Tek kari verdigi keyiftir bu tur araclarin. :smiley:

Abi dün son mesajı attıkdan sonra getirdiler 1 saat kullandım süper zevkli motor her tarafdan yag atıyor son nokta su kaynattı :smiley:
Çok teşekkürler.
yardımlarınız için

Hayırlısı olsun.Tüm sistemleri faal, dolu bir araca yönelin eğer bunlara niyetiniz varsa. Malum sitede benim aracın ve sitemiz üyesi salim arkadaşın ilanlarıda mevcut.Dolu sorunsuz fazla el değmemiş bir araç alın.Sevgiyle saygıyla.

yavuz-çelikel' Alıntı:
ilk alim maliyetinin ucuzluğuna aldanmamanızı öneririm.arazi çalısmiyorsa en az 1000 tl, on hublar arizaliysa en az 500 ......
Ornekler uzae gider.yurur sorunu vs olmayan bir araca yonelmenizi oneririm. Yakit seviyesi. 60-70 krs km'de.bir başka nokta, alip satacam yada kar edecegim dusunceniz varsa hic almayin :smiley:
Tek kari verdigi keyiftir bu tur araclarin. :)

Doğru söze ne denir :D

YAVUZ BEY YAPTINIZ Bİ İYİLİK BİRDE 1990 SUBURBANI BİRAZ YÜKSELTMEK İSTİYORUM,NEYİ NERDEN ALMAK LAZIM ?

merhaba ramazan bey 93 model chevrolet suburban a dodik yapıyomusunuz ve 13 cm istesek mümkünmü acaba birde tel bırakırsanız sizinle görüşmek isterim

Ynt: Chevrolet Suburban Dodik Uygulaması

eliniz-emeğinize sağlık çok güzel olmuş
bende yeni 1997 suburban aldım en kısa zamanda dodik almayı düşünüyorum, sizinle iletişime geçeceğim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,423
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri