Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yavuz-çelikel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 388
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 125,280

Etiketler
Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi?

CJ7V8' Alıntı:
Uğur bey proje başlamış heralde kolay gelsin.. aynı diff. kombinasyonunu bir arkadaş ZJ ye uyguladı bakalım nasıl olacak...

Uğur bey ayna-mahruti ile ilgili yazınızı şimdi gördüm.. Arkadaşın yaptığı difflerdeki oran 4.88 , Türkiye'den buldu o da ,araştırmakta fayda var..

Aslında benimde hesaplarım ve niyetim 4.88 idi ancak bulamadım.Acaba arkadasınız nerden temin etmis öğrenebilir miyiz ?

Lpg sistemi çelik döküm silindir kapaklarına zarar verip subap yuvalarını bozmakta.En güzeli ucuz yollu bir alüminyum kapakla kullanmak.

PIKACU' Alıntı:
benzınde ne yakıyordu lpg de ne yakıyor sımdı.bırde hangı sıstemı taktırdınız..

Benzinde şehir içiyakışını hesaplamadım hiç ama uzun yolda 15lt /100km de yakıyordu.
Lpg Ankarada takıldı.Takıldıktan sonra geçen akşam yola çıktım, birazda acelem vardı o yüzden sakin bir kullanım olmadı. 0,40krş yaktı km de.
Şimdi deponun bitmesini bekliyorum.Şehir içi ne yakacak esas o önemli.

blazer larda otomatik vites kullanımında D , 1 ,2 , 3 ANLAMLARINI NERELERDE KULLANILMASI GEREKTİĞİNİ BİLEN VARMI ?

ece_yazal' Alıntı:
blazer larda otomatik vites kullanımında D , 1 ,2 , 3 ANLAMLARINI NERELERDE KULLANILMASI GEREKTİĞİNİ BİLEN VARMI ?
aracınız overdrive otomatik şanzumandır. d vitesine alınca 1-2-3-4 vitelere büyür ve küçülür ihtiyaca göre otomatik olarak. Numaralı viyeslere taktığınızda numarayı geçmez şanzuman otomatik olarak.kaba özeti budur.

nerelerde kullanılması gerektiği konusuna gelince kışın karda çamurda kalkışlarda 2 ile kalkmanızda fayda vardır. devamlı kullanmamak şartıyla tabiki.yokuşlarda inerken ve çıkarke bir ufak vitese vermek aracı rahatlatacaktır.kullanımda aracın performansı size zaten doğruları gösterecektir.

şöyle ki bn yeeni aldım bu arabayı ve hiç kullanmışlığım yok aldıgım kişi hep overdrive da kullanıomuş bnde öle yapıorum ama rampa çıkarken araba teklio her zmn da yapmıo acaba rampa çıkarken vitesi değiştirmek gerekio mu yada benim arabada vites düşürmede bi problem var onu anlamaya çalışıorum

ece_yazal' Alıntı:
şöyle ki bn yeeni aldım bu arabayı ve hiç kullanmışlığım yok aldıgım kişi hep overdrive da kullanıomuş bnde öle yapıorum ama rampa çıkarken araba teklio her zmn da yapmıo acaba rampa çıkarken vitesi değiştirmek gerekio mu yada benim arabada vites düşürmede bi problem var onu anlamaya çalışıorum

Kaç model aracınız ? tüplemi sürüyorsunuz benzinlemi ?

tekleme mi var yoksa çekmememi? o kısmı önemli. tam gaz yaptığınızda (kickdown) arac devur yukselip ivmeleniyormu?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri