Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yavuz-çelikel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 388
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 125,087

Etiketler
Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1996-CHEVY-BLAZER-CUSTOM-MUDBOGGER-4X4-/120764928254?pt=US_Cars_Trucks&hash=item1c1e2690fe#v4-41

YORUMSUZ....

PW 250nin diflerini sipariş ettim, önler vakumlu disk, arkalar kilitli. 4.10 ayna mahruti oranı (oranın 4.50 üzeri olması lazım hesaplarıma göre ama şu an için TR de olan en ağır oran bu, ilerleyen zamanda daha ağır ayna mahruite sipariş edecem) bide erkan beyden 38 TSL'leri sipariş ettik :smiley:

250 doctan cikan difler senin araca fazla geniş gelir bunu nasil telafi edeceksin ugur, onun yerine cherokee kombinasyonunu denesen? İstersen cherokee cikmasi var ayarlarim sana

yavuz-çelikel' Alıntı:
ok. sende cansın.

Yavuz abi işin açıkcası sağlamlık ve parça bulma kolaylığı açısından pw 250 tercih ettim, arka dana 60 ön dana 44.Tabii doçlarınki geniş yaklaşık 15 cm dışarı çıkyıor lastik.Ancak yanal eğimlerden tırsan biri olarak bu aks genişliği devrilme açısını oldukça iyileştirecektir.Lastiklerin dışarda olması hem görüntü açısından da bana hoş geliyor.Diflere uygun geniş dodik yaptırmayı düşünüyorum.

Muayenede bir sorun çıkarmı bilmiyorum, Muayeneyi yeni yaptırdım 2 senemiz daha var.2 seneye kim ölee kim kala bakarız bir hal çaresine zamanı gelince :smiley:

Öne makas atıp, dana 60-44 kombinasyonu güzel olur. Sadece dış ofset senin araçta nasıl durur gözümün önüne getiremedim.:smiley:

Arka 60, ön44 lastikler 37;

attachment.php

Buda yine aynı lastikler 38;

P6301107

Yaklaşık olarak böyle birşey olacak yani :smiley:

Uğur bey proje başlamış heralde kolay gelsin.. aynı diff. kombinasyonunu bir arkadaş ZJ ye uyguladı bakalım nasıl olacak...

Uğur bey ayna-mahruti ile ilgili yazınızı şimdi gördüm.. Arkadaşın yaptığı difflerdeki oran 4.88 , Türkiye'den buldu o da ,araştırmakta fayda var..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR