Chevrolet Blazere hangi LPG??

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ThePunisher Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 197
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 63,498
Ynt: Chevrolet Blazere hangi LPG??

3 parca sınırı cokta onemlı dııl gercı.5 dolarlık urunden 30-40 tane yanı tıcarı makstalı soylenmesın dıye koymuslar.3 ay once 100 euroydu sınır.
senın urun 2. el oldugu ıcın sorun yasanmaz dıye dusunuyorum.hayırlısı olsun bakalım sonucları beklıyoruz merakla..bunlarda sorunsuz gecerse aracı komple sıfırlarım artık.:smiley:

Etiketler

ebayda soyledıgım parcalar gumruge takılmadan geldı ve super oldu.hepsını bır kolıde yollamıs.asagı yukarı 7-8 kılo.postacı ıcınden bıraz kufur etmıse benzıyordu.artık tum parcaları ordan temın edebılırım.:smiley:

almak ısteyenlerede her konuda yardımcı olurum..carpılmayalım burdakı parcacılara..

ebay dan kilit aldım diff. için.Şansımdan herif upsn ile ggönderdi.
Bir haftadır uğraşıyoruz gümrükçü vs. neredeyse iki katına mal oldu iş.ptt en iyi yol.Bundan sonrakiler o yolla olacak bendede.

Benim E baydan aldığım Radyo CD çalarda gümrüğe takılmış, öğleden sonra gidip almaya çalışacağım.
Ürün bedeli 62 USD gerçi ama radyo olduğu için zannedersem problem oluyor.
Bakalım ne zorluklar ile karşılasacağım.
Selamlar,

Burak

Yavuz Hocam,
Kesinlikle şans önemli.
Ameriaklı vatandaşa özellikle rica ettim, paketin üzerine içindeki kısmına radyo cd player gibi bi rşey yazma diye ama bakalım adam ne yapmış.
Yoksa bedelden dolayı takılmaması gerekiyordu ama bakalım ve sonucu görelim.

Selamlar,

Burak

hocam ınsallahcok sıkıntı olmaz.dedıgım gıbı arac ruhsatınıda yanında gotur bakalım.:( barı gıtmısken gumruk mevzuatınıda ogrenmeye calıs.bızıde bılgılendırırsen sevınırım.tekrar kolay gelsın.

Hadi hayırlısı bakalım.
Gidince soru cevap şeklinde konusabileceğim birilerini bulursam mevzuat hakkında da bilgi isteyeceğim.

Selamlar,
Burak

Ankara PIM gümrük bolumune takılan radyo cd playerımı bugun aldım.
Pek zor bir işlem olmadı.
Sadece 45 € TRT badrol bedeli odemek zorunda kaldım ve işlem toplamda 15 dakika gibi kısa bir sürede tamamlandı.

Selamlar,

Aynen ole tam tamına 94 TL odedim bandrol parası olarak.
Radyo kaser caar olursa 35 € imiş,
bu CD çalar lı lduğu için media player kapsamına giriyormuş....

hayırlı olsun.
benim kilitte dün çekildi gümrükten 400 dolarx1.5=600 tel para amerikalıya ödedik.gümrük vs 1200 e geldi. :( :( :( :( :(

Yavuz Bey,
Bilgi olması acisindan soruyorum,
Kilit satınalma bedeli anladığım kadarı ile 400 USD,
Gümrük masrafı olarak bayağı yüklü bir rakam talep edilmiş, bunun bir hesap metodu var mıdır?
Yarın bir gün kendi başımıza bir şeyler istersek ışık tutması adına öğrenmek istedim.

Saygılar,
Burak Dirican

benim kuzen(umut Çelikel) uğraştı o işle benim için. 600tl amerikalıya gitti,150 dolar konşimentomu dur nedir ups aldı. Gümrük işlemi için vekalet ve gümrük parası , gümrükçünün iş bedeli toplamı 1232 tl. Formül falan bilimiyorum açıkçası. Parçayı cvy uğurdan istesem 1.8 misliye geliyordu. (400x1.8=720x1.5=1080 tl.) daha ucuzdu yani faturasıda olacaktı Devlet postasından getirtecem ben bir dahaki sefere. :p :p :p :p

Ugur, bu işi gercekten iyi başarıyor,
Bende eksik gedik ondan tamamlıyorum %90.
Katsayı doğru, genelde 1,8 veya 2,0 arasında bir şey oluyor.
İhtiyac duyulan parçaları çok ağrı olmayanları USPS Land Service ile getirtmeyi deneyip,
kargo/zarf vs üzerindeki "Content" kısmını da cok gereksiz bilgiler ile doldurmaz ise gonderen cok buyuk problem olacağını düşünmüyorum,
veya hiç teşebbus etmeyip Ugur'a sipariş vermek en doğrusu galiba.
Selamlar,

Burak

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR