Chevrolet Blazer Şanjıman?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 0xhex Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,536

0xhex

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar bugun ankaradan 97 model chevrolet blazer aldım,aldığım aracın linki aşağıda mevcuttur

1997 Chevrolet Blazer 4.3 29.999 TL Galeriden satılık ikinci el - 244310217

aracın herşeyi çok güzel full + full fakat şöyle bir sorun var

aracın çekişi sıkıntılı özellikle kalkarken 4-5 saniye sonra araç anca hızlanıyor
araçta sanki debriyaj kaçırması var kalkarken gaza ne kadar basarsam basayım araç geç kalkışa ve yavaş yavaş kalkışa geçiyor başka bir 97 model blazerda gaza bastigimda koltuga yapışıyordum fakat bunda öyle bir durum yok

ustaya göstermeden önce sizlere bir sorayım dedim,herhangi bir yorumunuz varsa beklemedeyim :smiley:

Etiketler

Merhaba hocam 95 blazer s10 aldım 1 ay oluyo araç Herseyiyle orijinal çok beğenerek kullanıyorum bugün araziye girdim 4x4 low moduna aldım vites geçti sanırım altıdan sesler geldi ama önler devreye girmedi arkadan güçlü bir itme var kuma girdim ve çok zor çıktım önlerden hiç hareket alamadım sanayide tornaciyim altına yatıp baktım ama herhangi bir eksik göremedim neden devreye geçmemiştir yardımcı olabilirmiyiz. Teşekkür ederim

Merhaba hocam 95 blazer s10 aldım 1 ay oluyo araç Herseyiyle orijinal çok beğenerek kullanıyorum bugün araziye girdim 4x4 low moduna aldım vites geçti sanırım altıdan sesler geldi ama önler devreye girmedi arkadan güçlü bir itme var kuma girdim ve çok zor çıktım önlerden hiç hareket alamadım sanayide tornaciyim altına yatıp baktım ama herhangi bir eksik göremedim neden devreye geçmemiştir yardımcı olabilirmiyiz. Teşekkür ederim
Bahsettiğin sıkıntı bende de oldu. Bir hortum gibi bişeyi varmış o delinmiş dediler. Onu değiştirdikten sonra araç normale döndü. Bi baktırabilirsin orayı

Yavru sanzumana komut veren vakumlu bi sistem var körük gibi birşey 4x4 e aldığın zaman aracı o vakum bi mil var onu çekiyor önler devreye giriyor istersen sök bak dene büyük ihtimal o tam çekemiyordur youtubeede videolar var başıma geldiğinden biliyorum denemekte fayda var anlamayan ustalara sakın gitme üzülürsün düğmeden 4x4 e alıp arkalar agır devire giriyorsa büyük ihtimal bahsetti

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri