Çeşitli Kuş Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilkerkul Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,954

ilkerkul

Kamp I
Yer
İSTANBUL
Web
www.ilkerkul.com
Merhaba,

Siteye yeni üye oldum. Kuş fotoğraflarıyla ilgilenen arkadaşlar zaten beni diğer sitelerden tanırlar. Burada da bazı fotoğraflarımı paylaşmak istedim.

Kuş fotoğrafçılığı ile ilgili ayrıca merak ettiğiniz konularda da yardımcı olmaya çalışırım.

Selamlar.
[attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5][attachment=1]

GEZGIN 6

GEZGIN 7

GEZGIN 8

ILKER FOTO 2

KIRLANGIC2

Etiketler
Ynt: Çeşitli Kuş Fotoğrafları

ilkerkul' Alıntı:
Merhaba,

Siteye yeni üye oldum. Kuş fotoğraflarıyla ilgilenen arkadaşlar zaten beni diğer sitelerden tanırlar. Burada da bazı fotoğraflarımı paylaşmak istedim.

Kuş fotoğrafçılığı ile ilgili ayrıca merak ettiğiniz konularda da yardımcı olmaya çalışırım.

Selamlar.
[attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5][attachment=1]

İlk denemede güme gittik. Fotoğrafların kalitesi çok bozuldu...:(

Sanırım buranın boyutlandırma yapısına göre işlemek gerekiyor fotoğrafları...

fotoğraflarınız güzel.o yağmur kuşu yokmuya, bizim arıları avlayıp duruyolar.çok renkli bir kuş ama biz arıcılara zarar veriyorlar.vurulmasıda yasak zaten değişik seslerle kaçırtmaya çalışıyoz.göçmen bir kuştur.afrikadan bu taraflara mayıs ayında gelip,tepelik yerlerde üreyip,eylül 15 te geri afrikaya dönerler.iyi fotoğraflar dileklerimle.

Edirne Dağcısı' Alıntı:
fotoğraflarınız güzel.o yağmur kuşu yokmuya, bizim arıları avlayıp duruyolar.çok renkli bir kuş ama biz arıcılara zarar veriyorlar.vurulmasıda yasak zaten değişik seslerle kaçırtmaya çalışıyoz.göçmen bir kuştur.afrikadan bu taraflara mayıs ayında gelip,tepelik yerlerde üreyip,eylül 15 te geri afrikaya dönerler.iyi fotoğraflar dileklerimle.

Yerinizi öğrenmek isterim açıkçası...:smiley:

yer edirne trakya'nın her bölgesinde yazın bu kuşlardan görebilirsiniz.daha çok uçurumsu yamaçlara yuva yaparlar.delik şeklinde 5cm çapında yuva ağızları vardır.çok kolay bulabilirsiniz.sesleri çok duyulur.5 erli yada sürü halinde gezerler.turuk-turuk diye ses çıkarırlar.kolay gele.

çok güzel fotolar paylaşım için teşekkür ederim

Fotğraflar güme felan gitmemiş, çok hoş kareler. Elinize emeğinize sağlık

Merhaba İlker bey,bir derginin yayın yönetmeniyim.Bazı resimlerinizi kullanmak isterim.Karina Gölü çevresinde çekim yaptınızmı?Haberlerinizi bekliyorum

nrmnpkr' Alıntı:
Merhaba İlker bey,bir derginin yayın yönetmeniyim.Bazı resimlerinizi kullanmak isterim.Karina Gölü çevresinde çekim yaptınızmı?Haberlerinizi bekliyorum

Merhaba Nermin Hanım;

Yeni üye olduğunuz için sanırım size özel mesaj atamadım. 3 sene önce kısa bir utr yapmıştım. Ancak mevsim yüzünden fazla birşey yakalayamadım. İstediğiniz özel bir tür var mı? 250 türe yakın kuşun fotoğrafı mevcut ben de. Yoksa sadece alan fotoğrafı mı istiyorsunuz?

Bu konuyu e-posta ile devam edersek sevinirim. ikul73@hotmail.com
Saygılar.

ilkerkul' Alıntı:
Çok teşekkürler Selçuk Bey.
Selamlar.

ben tesekkür ederim amatör bi makina ile bende foto çekiyorum slr bi makina almayı düşünüyordum uzun zamandır yurtdışından siparişini verdim canon 550d ileriki günlerde çektiğim fotoları paylasırım..
saygılarımla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri