Çeşitli Araçlar İçin Pencere Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezmen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,292

gezmen

Karavan Yönetim
Yer
Akhisar
Çeşitli araçlara özgü cam (pencere) seçeneklerinden bir demet: (Kaynak yabancı ama düşünce bazında yardımcı olur diyorum..)

http://picasaweb.google.com/leisurevehiclewindows

Cavid Sezen

[attachment=1]

[attachment=2]

19012010281

IMG 8007

Etiketler
Ynt: Çeşitli Araçlar İçin Pencere Fotoğrafları

Uzun zamandır, yapmayı planladığım camper için açacağım pencerelerin ne olması gerektiğini düşünüyorum. En ideaii avrupa karavan camı kullanmak gibi düşünülse de hem çok pahalı, hem de yolculuk sırasında açılmaması olumsuz yönleri. Üstelik ulaşmak da çok kolay değil. Yerli üretimler ucuz olmasına karşın yıllar içinde çatlama, çizilme ve kırılma problemi nedeniyle sıkıntılı. Eski kasa PSA gruplarında kullanılan sürgülü minibüs camlarıysa bizim yeni kasalarda hoş durmuyor, yeni kasalar için üretilen camlarınsa görüntüleri güzel ama açılan kısmı çok küçük. Kampta asla yeterli gelmez. Yoldaysa anca idare eder. Üstelik tek taraflı sürmeli...
Bütün bu değerlendirmeler sonucunda araştırmaya devam ettim ve aradığımın tam da burnumun ucunda olduğunu gördüm. Bizim hastanede kullanılan Ford ambulansların camları tam bize göre, hem şık, hem açılan alan büyük, hem de iki yöne doğru açılabiliyor. O anda fotoğraf çekmeyi akıl edemedim. Sonrasında bulduğum bir minibüsün fotoğrafları aşağıda. Şimdi bilenlere sormak istiyorum, bu camlar benim ducatoya uyar mı?

[attachment=1]

[attachment=2]

Fotoraf 0006

Fotoraf 0007

Ucuzluktan com.Adresindeki karavan camı ile ilgili bilgisi olan varmı?Kadıköyde adresinde görme imkanı olan arkadaşımız olurmu?Teşekkür ederim.

Window20outer20frame320 20min 500x5001

Nihat abi, yazdığın site, gezenbilirden arkadaşımız Berkant Bahçeci'nin , camları kendi ithal ediyor, camların kullanıldığı karavan imalatı linki;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=78876.80

Kendisi ile iletişime geçip kendinde sorabilirsin...

atiladi' Alıntı:
Nihat abi, yazdığın site, gezenbilirden arkadaşımız Berkant Bahçeci'nin , camları kendi ithal ediyor, camların kullanıldığı karavan imalatı linki;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=78876.80

Kendisi ile iletişime geçip kendinde sorabilirsin...
Atilla çok sağol soracağım.Teşekkür ederim,imdadıma hızır gibi yetişiyorsun.

130x60 ve 90x60 olarak yerli imalat perde ve sinekliği olmayan çift cam işine yararsa görüşeyim.

güngör' Alıntı:
130x60 ve 90x60 olarak yerli imalat perde ve sinekliği olmayan çift cam işine yararsa görüşeyim.
Şu an bu düşünceyide not ettim karar aşamasında görüşürsün .Çok teşekkür ederim,Sayın yöneticim. Çok yaşasın Gezenbilir.

Nihat Bey Merhaba,
İstediğiniz ölçülerde camı bulamazsanız siparişle yaptırmanız mümkün. Ankara Şaşmaz da adını hatırlamadığım bir oto camcı aracılığı ile Bursa da ki bir imalatçıya ya sipariş vererek yaptırmışdım. Fiyatı da oldukça makuldu.
Kolay gelsin.

Aliço' Alıntı:
Nihat Bey Merhaba,
İstediğiniz ölçülerde camı bulamazsanız siparişle yaptırmanız mümkün. Ankara Şaşmaz da adını hatırlamadığım bir oto camcı aracılığı ile Bursa da ki bir imalatçıya ya sipariş vererek yaptırmışdım. Fiyatı da oldukça makuldu.
Kolay gelsin.
Hüseyin bey ilginize çok teşekkür ederim.Bu olasılığıda düşüneceğim.
Sağlıklı ve mutlu kalın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR