Cemal Gülas, Vahşi Hayat Derneğini Kurdu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 61,785
Ynt: Cemal Gülas, Vahşi Hayat Derneğini Kurdu

CEMAL GÜLAS ,

BÜYÜK ADAMSIN..DATVİYİ MUTLAKA ALMALISIN. BUNU YAPMALISIN Kİ; VAKFININ KURULMA AMACI ,MİSYONUNU BAŞLATMIŞ OLSUN. SABIRLAR,SEVGİLER DİLİYORUM..
TOPRAK

Etiketler

Cemal.
Başarılar dilerim.birçok ülkede yabani hayvan yetişrilip dogaya ve avlaklara salınmakta. ülkemizde bu çok az olmaktadır.
Türkiyeden zamanında.Almanyaya götürülen bir geyik Türü okadar çok üretilmişki. avına izin verimektedir.
selam başarılar
nezih

Vahşi Hayat Derneği çalışmalarında Cemal Gülas ve ekibine bol şanslar diliyorum derneye nasıl yardımcı olunur

ülkemiz ve dünya için bir kazanım olan bu topluluğun oluşumunda katkısı olan tüm arkadaşlara teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim. amanoslarda yapılması planlanan çalışmalarda aracım ve ben üzerime düşeni yapmaya hazırım.

Arkadaşlarım Bundan Böyle Bende Sevgili Cemal Gülas la Birlikte Vahşi Hayat Derneğinin Çalışmalarında Görev Almakta Destek Olmaktayım, Şu Anda Cemal Abiyle Beraber Rize Çamlıhemşindeyim.

Derneğimizin Çalışmaları Ve Geliştirdiği Alternatif Projelerden Bilgi Almak, Dahasını Öğrenmek ve Sizde Aktif Katılımcı Olarak Vahşi Hayat'ta Yerinizi Almanız İçin Oluşturduğumuz İnternet Adresinden Bizlere Ulaşabilirsiniz.
www.vahsihayat.com

Sevgileri
Erdem SOUKSU

Tebrikler ;)

Başkanım kafama takılan birşey var;

Sitede şöyle diyor...

Üye Formunu Doldurduktan Sonra Kimliğinizi Ve Fotoğrafınızı Tarayıp Üye Formuna Ekleyiniz Ve

info@wildlifeturkey.com

Mail Adresine Gönderiniz

Not: Üyelik Talebiniz Onaylandığında Size Haber Verilecektir

Üye Kayıt Formunda ise şöyle diyor;

Önemli Not: Lütfen üyelik formu ile birlikte 2 adet fotoğraf ile 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisini de dernek yetkilisine teslim ediniz.

Şimdi sana soruyorum; Diyelim ki Üyelik Kayıt Formunu doldurup, kimliğimi ve fotoğrafımı tarayıp bu forma ekleyerek belirtilen e-mail adresine gönderdim...Üye Kayıt Formunda bahsedilen 2 fotoğrafı teslim etmeme gerek kalıyormu?

AYDURAN' Alıntı:
Tebrikler ;)

Başkanım kafama takılan birşey var;

Sitede şöyle diyor...

Üye Kayıt Formunda ise şöyle diyor;

Şimdi sana soruyorum; Diyelim ki Üyelik Kayıt Formunu doldurup, kimliğimi ve fotoğrafımı tarayıp bu forma ekleyerek belirtilen e-mail adresine gönderdim...Üye Kayıt Formunda bahsedilen 2 fotoğrafı teslim etmeme gerek kalıyormu?

Teşekkürler Murat Abii,
Seninde Anladığın Gibi Fotoğraf Ve Kimliğini Tarayıp Belirtilen Mail Adresine Göndermen Yeterli, Tekrar Fotoğrafı Teslim Etmene Gerek Kalmıyor.

Hayırlı Olsun Başarılar Sonuna kadar destekliyoruz.

A.Kadir ŞEKER
ZK Bilişim

sedat abi ben uzun zamandır vahsi hayat dernegini takip ediyorum.gezenbilirdede forumu oldugunu görünce sorularımı yöneltmek istedim.simdi ben doga sporları yapıyorum ve bu dernege üye olmak istiyorum.ama sonra ne olucak.yani neler yapılacak.sadece isimselmi kalıcak.yoksa buyur gel.kackarlarda bisiler yapılması lazım.bu proede gönüllü calıs mı diicekler...ben bunların olmasını istiyorum...cvp larsan sevnrm

Yapabileceğin birşey varsa Cemal abiye mail atıp yapabileceklerini yazabilirsin. Çamlıhemşin'in en güzel yerinde çok güzel bir kartal yuvası var, ellerinde bir sürü projeleri var ve mutlaka gönüllülere de ihtiyaçları vardır...

Sayın Cemal Gülas bey ve onunla beraber bu yola baş koyup,emek veren herkese mücadelelerinde,doğa ve yaban hayatı sever bir avcı olarak bende başarılar diler,saygı duyarım..

Herkesin ağzında bir doğa sevgisi, tabiat aşkı, yok çevreciyiz, yok hayvanları korumalıyız vs.
Laf güzel ama uygulamaya döken kaç kişi var?
Güya doğayı sevenler haliyle doğa için pikniğe giderler, tabiattan alacaklarını aldıktan sonra akşam arabalarına binip dönerler. Bıraktıkları manzara? Ama sorsanız doğayı seviyorlar...
Bence Vahşi Hayat Derneği "gerçekleri" uygulama döküyor, lafta değil yani. Bu yüzden o derneğe ben de üye olacağım.
İyiki varsın Cemal Gülas...

Cemal Gülas ve arkadaşlarını bu girişimden dolayı kutluyorum.
Derneğin başarılı işlere imza atacağından eminim.

Doğal ve yaban hayat tutkunu bir veteriner hekim olarak tam da içinde olmak istediğim bir grup olmasına rağmen iş yoğunluğum nedeniyle bir süredir sosyal etkinliklerimin birçoğundan vazgeçmek zorunda kaldım.

İzmir civarında tıbbi yardıma muhtaç yaban hayvanları için elimden geleni yapmaya hazırım.

Başarılar dilerim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR