Çekme Karavanlarla Batı Karadeniz Gezimiz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SNOB Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 92
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,567
Ynt: Çekme Karavanlarla Batı Karadeniz Gezimiz

;) Malesef bitmedi ama zaman fakirliğinden ve web sitesine en fazla 5 adet resim yükleme zorunluluğundan dolayı daha bitiremedim, gezi Kastamonu Abana'ya kadar devam ediyor ve Sinop'tan (Martı Kamping) sonrası tamamen kamp dışı alanlarda geçiyor. Fırsat buldukça yükleyeceğim, inşallah yollarda çekme karavanları daha çok görürürüz. Doğan Bey ile seyahat etmek hakikaten çok keyifli ve mükemmel zevkli, biz ona oymakbaşımız diyoruz :smiley: , kendisinden çok şeyler öğrendik ve hala da öğreniyoruz. O kadar iyi ve sabırlı bir öğretici ki ondan ders almamak mümkün değil. Birgün sizlede bir yolda karşılaşır seyahat etme keyfine ereriz. Güzel dilekleriniz için teşekkürler. Yolunuz açık tekeriniz hareket halinde olsun....

Etiketler

Gercekten harika bi gezi oluyo gezi oluyo diyorum cünki bizleride oralara götürüyosunuz tıpki egeli ülker ve yavuz abi gibi paylaşımlarınız icin cok cok teşekkürler devamını bekliyoruz biz kayseride yaşıyoruz yolunuz düşerse bekleriz nede olsa komşuyuz saygılarımızla

Sn. Tugay güzel düşünceleriniz ve nazik teklifiniz için teşekkür ederiz. Bizler elimizden geldiğince karavancılığın gelişmesi için çaba sarf ediyoruz. Karavancılığın gelişmesi ülkemizin cennet kıyılarının korunması, betonlaşmanın önüne geçilerek doğanın doğayla birlikte yaşanacak yerler haline getirilmesini sağlayacaktır. Umarım bir gün yolumuz bir yerde kesişir ve tanışma fırsatı buluruz. Sizlerde Tokat ve ilçelerine gelirseniz bekleriz, tanışmak isteri. Mutlu ve güzel geziler.

(Sinop gezimizin görsellerine devam... Muhteşem bir Karadeniz Mimari yapısı.) başlıklı yukarıda ki resimler forumun çalışmadığı zaman yüklenmişti görüntülenemiyor ve silemiyorum. bu yüzden aynı resimleri aşağıda tekrar yüklüyorum.

:smiley:

SDC12340

SDC12342

Mersedes dört teker ceker karşısında da dört ayak yürür kare güzel yakalanmış tebrikler

Bülent kardeşim yolunuz açık olsun gezimde çok istedim tokat yapayım diye olmadı biliyorsun hem yeğenimin tokattaki kazası hemde baldızımın samsunda olmayışı bizi oraya tekerlek çevirtmedi.Herşeyde bir hayır vardır dedik dödük ama senin gezinle bizde geziyorum karadenizi bol bol resim bekliyorum.Saygılarımla

gunozkolayli' Alıntı:
Sevgili SNOB, harika bir gezi yapmışsınız. Darısı inşallah bizim başımıza.
Bende yaklaşık 1 ay önce Antalya'dan 3.25 Başoğlu çekme karavan aldım. Ufak tefek tadilatları vardı o işleri bitirdik, bugünde çeki demirini işletip vizemizi aldık. Artık yollar bizi bekliyor. Okullar kapanır kapanmaz inşallah Karşıyaka grubundaki arkadaşlarla hep beraber karavanlarla yola koyulacağız. Dediğim gibi inşallah bizlerde sizin gibi güzelce gezip Türkiyemizi görüp tanımaya çalışacağız. Gezilerde görüşmek dileğiyle İzmir Karşıyaka'dan selamlar ve sevgiler.
merhaba ben enis bayus gezenbilire yeni üye oldum izmirde yaşıyorum forumu keşfetmeye çalışıyorum bir hatam olursa affola bizde eşimle çekme karavancı olmaya karar verdik ve bir 3.25 pino ısmarladık inşallah ağustos 10 gibi teslim alıcağız ve ilkolarak batı karadenize çıkmayı planlıyoruz. Bizde izmirde çekme karavana gönül verenler olduğunu görünce çok sevindik inşallah görüşüp tanışıp güzel geziler yaparız

Niksar ovasının güzel kuşbakışı manzarasından sonra Çamiçi Yaylasının o güzel manzaralı yolundan ilerleyerek Akkuş yoluna doğru ilerlemeye başladık. Akkuş yolunun dik rampalarında nefis çam kokularının ciğerlerimizde yer alması için kısa bir mola verip Ünye'ye doğru yolumuza devam ettik.

Ekli dosyayı görüntüle 313715

Ekli dosyayı görüntüle 313716

Ekli dosyayı görüntüle 313717

Ekli dosyayı görüntüle 313718

Ekli dosyayı görüntüle 313719
Bülent bey merhaba, Batı Karadeniz gezisi planları yaparken gezinizi okumaya başladım. Aracınız sanırım Fiat marka ve önden çekişli, yukarıdaki resimlerde bir rampada durduğunuzu ve zeminin çakıllı olduğunu görüyorum, böyle yerlerde kalkışta patinaja düşüyor musunuz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.