Çekme Karavanla Kapadokya Gezimiz (Temmuz 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ankirali Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,909
Ynt: Çekme Karavanla Kapadokya Gezimiz (Temmuz 2012)

Nail bey güzel bir gezi olmuş...Verdiğiniz bilgilere teşekkür ederim....Bizde sizin gibi Kurban bayramında çekme karavan ile bu geziyi İzmirden çıkarak yapmak istiyoruz....Ya nasip diyorum......Kamping hakkında biraz daha bilgi alabilirmiyiz......Birde ücretleri nedir...? Teşekkürler...

Etiketler

Ercan bey evet Kapadokya insanı ayrı bir alemde hissettiriyor.
Serkan bey çekme karavanla Kapadokya gezisi yapacaksanız Beyşehir-Konya-Aksaray üzerinden (Konya'da Karavanparkta bir gece kalmanızı öneririm.) bir rota güzel olur. Kaya Kampingin standartları yüksek ama fiyatıda o oranda yüksek. Zannedersem kişi başı 5 euro, araç ve karavan için ayrı ücret alıyorlardı. Tam hatırlamıyorum ama kesinlikle verdiğiniz ücrete değer.
Bol keyifli geziler dilerim.

Ynt: Çekme Karavanla Kapadokya Gezimiz (temmuz 2012)

Nail Bey,
Ne güzel bir gezi yapmışsınız, ben yeni okuyabildim ama GezenBilir'in en güzel tarafı da bu olsa gerek,
ihtiyacımız olan bilgiye herhangi bir zamanda ulaşabiliyoruz ve notlarımız arasına katabiliyoruz :smiley:
Verdiğiniz bilgiler, açıklamalar için teşekkürler, selamlar.

Gezi paylaşımımızı beğendiğiniz için biz teşekkür ederiz. Size de nice mutlu geziler dileriz.

e-tab4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri