Çekme Karavanla Anamur-Konya Gezimiz (Temmuz 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ankirali Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,813
Ynt: Çekme Karavanla Anamur-Konya Gezimiz (Temmuz 2012)

Güzel bir gezi yazısı paylaşım için teşekkürler.
Kenan YAMA

Etiketler

gezınız super gecmıs dıkkatımı ceken sertavul gecıdınde muta cıkarken solda kecı veya oglak etınden sac kavurma yememıssınız bence buyuk kayıp ben 95 senesınde yemısdım hala aklımda sac kavurma ve yogurdu saglık olsun..

Kenan bey teşekkürler, sizin gezilerinizi de çok keyif alarak okuduk.
Salih bey genelde gittiğim yerle ilgili araştırma yaparım önceden. Sertavul'dan önce Göksu kıyısında manzaralı bir yerde durduğumuzdan burada yemek için durmadık. Bir dahaki gezimize inşallah.
Gökhan bey teşekkür ederim.

Kısa zamana sığdırılan keyifli bir gezi olmuş.. Anlatımınız ve güzel fotoğraflar için teşekkürler..
Daha nice güzel geziler dileğiyle....

Yavuz abi teşekkür ederim. Gezilerimizi bazı olumsuzluklara rağmen (kısa zaman, üç çocuk, küçük karavan) keyif alarak yapmaya devam ediyoruz.

ALLAH herşeyi gönlünüze göre versin çok keyifli bir paylaşım olmuş ellerinize sağlık

Orhan bey teşekkür ederim. Allah size de gönlünüze göre ve bol keyifli geziler versin.

Yine güzel bir gezi, yine harika bir anlatım ve güzel fotoğraflar.Karavanın rahatlığı gezinin konforunu arttıran en önemli etmen bence. Ekonomik olması da çok önemli.Allah mutluluğunuzu daim etsin. saygılar ve Sevgiler.Ergun.

Ergun bey teşekkür ederim. Çekme karavanlı gezilerden çok keyif alıyorum. Bir kere akşam olduğunda yatacak yer arama problemimiz yok. Kampinglerde çadırdan oldukça avantajlı. Soğuk veya rüzgarlı havalarda (Kapadokya gezimizde olduğu gibi) içeride ev konforunda kalınabiliyor. Fakat "ben gideceğim yere bir an önce varmak isterim" diyenlere göre değil.

Mustafa bey teşekkür ederim. "Çekme karavanın hakkını veriyorsunuz" yorumunuz size daha çok yakışıyor :smiley:
Hakan bey teşekkür ederim. Sizin Çanakkale geziniz örnek oldu bize. İnşallah bayramdan sonra gerçekleştireceğim (babam ve dayımla birlikte).

Anamur 'da eşimin akrabalarının yazlığı var .Her yıl çağırırlar ama bir türlü nasip olmadı .Asıl mekanları ise sizin gibi Ankara .Yolda çekmecenizin düşmesi talihsizlik olmuş ama en azından yol almanızı engelleyecek bir şey değilmiş.Orman kampının çeri çöpü adına üzüldüm .Çevre bilincini oturmak bence sadece eğitimle değil ciddi ağır cezalarla olmalı .Sonuçta bir hafta belki bir ay sonra yine o mekanları kullanacağız .Nasıl bırakırsak öyle buluruz .Devamını okuyacağım

Ebru hanım teşekkür ederim. Çevre bilinci konusundaki görüşlerinize katılıyorum. Maalesef bazı konularda para cezası çözüm olabiliyor. Zaten kıyılarımızda az bir yeşil alan kaldı, onu da kaybetmemek gerekiyor.

Güzel bir gezi..ve güzel bir gezi yazısı..tebrikler..

Biz de 1998 yılında Anamur pulluk kampında çadır kurup 10 gün kalmıştık.o zaman Pulluk çok güzeldi..Fotograflardan hatırladım tekrar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri