Çekme Karavan Satma Hi̇kayeleri̇... :) Kesin Doğrudur ..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AKMühendis Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 93
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,838
Sarı sitede ilan : Arkadaşı ile tartıştığı için satılık mış
Alıntı "özenerek yaptırdım fakat arkadaşımla son aşama mutfak ve banyo bölümünde yaşadığımız tartışmadan dolayı satıyorum.siz isteğinize göre yaptırırsınız"

Başkasını da kavgaya dahil edecek 😆😆😆

Etiketler

Sarı sitede ilan : Arkadaşı ile tartıştığı için satılık mış
Alıntı "özenerek yaptırdım fakat arkadaşımla son aşama mutfak ve banyo bölümünde yaşadığımız tartışmadan dolayı satıyorum.siz isteğinize göre yaptırırsınız"

Başkasını da kavgaya dahil edecek 😆😆😆

Çok iyiymiş bu, :D:D adam arkadaşıyla tartışıyor ve karavanı satıyor. :(:sunglasses:

Bir kağıt varmış ama o da kaybolmuş, ney bilmiyor fakat aldığı adam belli, o da belli daha ne olsun? Garantisi biziz hesabı.. Bir de Eriba marka ilan verilmiş etiketler de yapıştırılmış ne güzel ama kendisi aslen Güney Karavan! :D

Alıntıdır;
"Fatura ihtiyaç yok kilodan dolayı
Aldımda bir kağıt vardı o da kaybettim
Ney bilmiyorum aldığım adam belli bizde belliyiz
Firmamız tarafından garanti vardır"

KAHRAMANMARAŞ OZANLARDAN Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 830944274
Merhabalar. Bu karavanı bize de soranlar oldu. Hem Eriba hem Güney etiketleri yapıştırılmış, sizin üretiminiz mi dediler ama bu Güney Karavan değil. Zaten bizim böyle bir logomuz da yok, böyle bir modelimiz de yok.
Saygılar
Ender Güney
Güney Karavan

Merhabalar. Bu karavanı bize de soranlar oldu. Hem Eriba hem Güney etiketleri yapıştırılmış, sizin üretiminiz mi dediler ama bu Güney Karavan değil. Zaten bizim böyle bir logomuz da yok, böyle bir modelimiz de yok.
Saygılar
Ender Güney
Güney Karavan
Desenize eline geçen etiketi yapıştırmış, hangisi tutarsa artık. Bir üreticinin bu forumu sıcağı sıcağına takip edip cevap yazması ve bilgi vermesi ayrıca sevindirici, size teşekkür ederim, aramıza hoşgeldiniz, işlerinizde başarılar.

😂😜😁Başka sebep aramayın...
----------------------------------------------------------------------------------------

Başka bir yatirim için nakite ihtiyacim olduğu için satıyorum.

Standart Donanımlar

Destek Ayağı 2 Adet ( AL-KO, KNOTT, SCHLEGL )

Torsiyonlu Frenl Dngl 750-1000 ( AL-KO, KNOTT, SCHLEGL )

Kaplin 750-1000 ( AL-KO, KNOTT, SCHLEGL )

Ön Plot Teker ( AL-KO, KNOTT, SCHLEGL )

Jant, Lastk ( AL-KO, KNOTT, SCHLEGL )

😂😜😁Başka sebep aramayın...
----------------------------------------------------------------------------------------

Başka bir yatirim için nakite ihtiyacim olduğu için satıyorum.

Standart Donanımlar

Destek Ayağı 2 Adet ( AL-KO, KNOTT, SCHLEGL )

Torsiyonlu Frenl Dngl 750-1000 ( AL-KO, KNOTT, SCHLEGL )

Kaplin 750-1000 ( AL-KO, KNOTT, SCHLEGL )

Ön Plot Teker ( AL-KO, KNOTT, SCHLEGL )

Jant, Lastk ( AL-KO, KNOTT, SCHLEGL )
Hayırlı satışlar üstad.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri