Çekme Karavan - Kullanıcı Beklentileri Anketi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan altınkartal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,030

altınkartal

Yeni Üye
Ankete girmek için bu yazıya tıklayabilirsiniz...

WhatsApp Image 2021 02 03 at 212203

Etiketler

Kısaca sizi tanıyabilir miyiz?
Merhabalar. Ben son sınıf mekatronik mühendisliği öğrencisiyim, gençlerden oluşan bir girişim ekibiyiz ve çekme karavan üretmeyi planlıyoruz. Tasarımı ve üretimi yaparken yapılması makul ve mümkün olan hiçbir detayı atlamamak için böyle bir anket düzenledik.

Merhabalar. Ben son sınıf mekatronik mühendisliği öğrencisiyim, gençlerden oluşan bir girişim ekibiyiz ve çekme karavan üretmeyi planlıyoruz. Tasarımı ve üretimi yaparken yapılması makul ve mümkün olan hiçbir detayı atlamamak için böyle bir anket düzenledik.

1-Konu başlığı açtıktan sonra kendinizi ve amacınız tanıtmadan bodoslama talepte bulunmanız eksi puan aldı.
2-Anketi incelediğimde eğer üretiminize katkı sağlayacak bilgi derlemesi yapacaksanız anket bu şekilde düzenlenmemeliydi.
3- Anket formunun otomatik süzgeçlerden geçirilmesi ve detay analizi yapmanız sadece sizin elle verileri işlemenizle olacak.
Mühendislik son sınıf öğrencisi olarak veri toplama ,analiz açısından kendiniz daha geliştirmeniz gerekir yoksa daha bilgi toplamada işe eksik yada hatalı girerseniz; üretime geçiş aşamalarında da ,üretimde de, satış sonrasında da ciddi sıkıntılar yaşarsınız.
Bu anket size üretiminize katıdan çok potansiyel müşterilere ait email bilgilerini toplamadan öteye gitmez.
İnşallah hedeflerinize ayaklarınız yere sağlam basarak ulaşmanızı temenni ederim.

1-Konu başlığı açtıktan sonra kendinizi ve amacınız tanıtmadan bodoslama talepte bulunmanız eksi puan aldı.
2-Anketi incelediğimde eğer üretiminize katkı sağlayacak bilgi derlemesi yapacaksanız anket bu şekilde düzenlenmemeliydi.
3- Anket formunun otomatik süzgeçlerden geçirilmesi ve detay analizi yapmanız sadece sizin elle verileri işlemenizle olacak.
Mühendislik son sınıf öğrencisi olarak veri toplama ,analiz açısından kendiniz daha geliştirmeniz gerekir yoksa daha bilgi toplamada işe eksik yada hatalı girerseniz; üretime geçiş aşamalarında da ,üretimde de, satış sonrasında da ciddi sıkıntılar yaşarsınız.
Bu anket size üretiminize katıdan çok potansiyel müşterilere ait email bilgilerini toplamadan öteye gitmez.
İnşallah hedeflerinize ayaklarınız yere sağlam basarak ulaşmanızı temenni ederim.
Yorumunuz ve güzel temenniniz için teşekkürler.

Anketin içinde kendimizi tanıttığımızdan dolayı, ankete katılımınız için ricada bulunduğumuz görselin yeterli olacağını düşündüm ama haklısınız. Bu anketi genel müşteri kitlemizi anlayabilmek ve kaçırdığımız detaylar var mı öğrenebilmek için insanların vaktini almayacak şekilde oluşturmaya çalıştık. Zaten üretim konusu çok detaylı bir konu bildiğiniz üzere, tasarımımızla alakalı tasarımımız üzerinden spesifik sorular soramadığımız sürece anketin bize faydası anketi detaylı hazırlasakta belli bir noktadan öteye geçemeyecek maalesef.

Aynı zamanda aklımıza takılan sorularda birebir olarak çevremizdeki çekmekaravan kullanıcılarından öneriler alıyoruz. Forumlardaki yorumları okuyor, bu konuyla alakalı videoları da dikkatle izliyoruz.

İlk modelimizi imkanlarımızı göz önünde bulundurarak bilgi birikimimiz ve kapasitemizi tamamen ortaya koyarak her şeyi düşünülmüş şekilde tasarlamaya çalışıyoruz. Nasip olur da üretebilirsek satış sonrasıyla alakalı müşteri memnuniyeti için birçok fikrimiz de mevcut.

Yorumunuz ve güzel temenniniz için teşekkürler.

.....................................

İlk modelimizi imkanlarımızı göz önünde bulundurarak bilgi birikimimiz ve kapasitemizi tamamen ortaya koyarak her şeyi düşünülmüş şekilde tasarlamaya çalışıyoruz. Nasip olur da üretebilirsek satış sonrasıyla alakalı müşteri memnuniyeti için birçok fikrimiz de mevcut.

Madem hala tasarım aşamasındasınız aşağıda linkini verdiğim ürünle ilgili bir ön çalışma yapmanız size ülkemiz içinde farklı konuma getirebilir.
Neden?
1-Arkanızda büyük bir karavan çekmeyeceksiniz.
2-Araç parkı sırasında manevra kabiliyeti kazandıracaktır.
3- Karavan içinde istenilen genişlikte konforlu yaşam alanı elde edilecektir.
4- Ülkemizde bu tür bir karavan imalat benim bildiğim yok.Yapan ilk olacak ve diğerlerinden ciddi bir farklı etki yaratabilecektir.

ÇEKME KARAVAN TASARIM ÖRNEĞİ

Madem hala tasarım aşamasındasınız aşağıda linkini verdiğim ürünle ilgili bir ön çalışma yapmanız size ülkemiz içinde farklı konuma getirebilir.
Neden?
1-Arkanızda büyük bir karavan çekmeyeceksiniz.
2-Araç parkı sırasında manevra kabiliyeti kazandıracaktır.
3- Karavan içinde istenilen genişlikte konforlu yaşam alanı elde edilecektir.
4- Ülkemizde bu tür bir karavan imalat benim bildiğim yok.Yapan ilk olacak ve diğerlerinden ciddi bir farklı etki yaratabilecektir.

ÇEKME KARAVAN TASARIM ÖRNEĞİ
Teşekkürler, evet benimde bildiğim yok. Şuan detay veremesemde nasip olur da üretim konusunda başarılı olursak, ufak da olsa sürprizimiz olacak demek ki. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR