Çekme Karavan ile Yunanistan İtalya Makedonya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafayetim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 609
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 110,826
Ynt: Çekme Karavan ile Yunanistan İtalya Makedonya

İlginiz için teşekkür ederim.İtalya kampingleri genelde ortalama 50 euro civarında kaldık.Bizim sezon fiatlar biraz pahalı idi.Kamping fiatlarında bazen atık su girişinin yakınlığı bile fiatı 10 euro fark ettiriyor. Biz bunu italya ancona'da yaşadık.Selamlar.

Etiketler

Sayın Yetim Ailesi;
Forumda yeni bir üye olarak gezi notlarınızı ve çektiğiniz o sanat harikası diyebileceğimiz fotoğrafları büyük bir hayranlıkla bir çırpıda akşamdan sabaha kadar da olsa okudum ve seyrettim.Bizler de sizin gezinizi, sanalda da olsa,sizin gibi yaşadık.Yediklerinizi bizler de yemiş kadar olduk.Tüm bunları bizlere yaşattığınız için sizlere teşekkür ediyorum.İnsanların bireysel gelişmelerinde katkısı inkar edilemeyecek olan gezme kültürüne yaptığınız katkılar nedeniyle sizleri tebrik ediyorum.Sizin özelinizde, bir ebeveyn olarak, yavrularınıza daha şimdiden böyle ufuk açıcı ve onların gelişimine çok önemli katkılar sağlayacağına inandığım etkinliklerde bulunduğunuz için ayrıca tebrik ediyorum.Bu vesileyle Yetim Ailesine saygı ve sevgilerimi sunuyorum.Her şey gönlünüzce olsun. Ergun

Ergun Bey:bu kadar güzel iltifatın üstüne bir şey söyleyemeyeceğim.
Çok teşekkür ederim.Sağ olun var olun.Yeni gezi anılarında görüşmek üzere....

Ergun bey ,
değerli yorumunuz için çok teşekkürler .Özellikle zahmeti olmasına rağmen çocuklarla doğdukları ilk yıllar hariç ne yaptı isek birlikte olmaya çalıştık.Bir kaç kısa tatil harici hep onlarda oldu yanımızda .Değişik mekanları ,kültürleri ,yemekleri vs vs kendi gözleri ile görüp tanımaları gerçekten benim içinde çok önemli.Böylelikle daha hoşgörülü ve farklı olana saygılı bireyler olacaklarını umuyorum .
Fotoğraf çekmek en sevdiğim hobim ve beğenmeniz ayrıca mutlu etti beni .Umarım ileride daha birçok paylaşacak anı biriktirip sizlerle oluruz

Çok güzel bir gezi olmuş, karavanınız hayırlı olsun. Paylaşımınız için teşekkürler.

Gezi anılarımızı okuyup beğenilerinizi paylaştığınız için biz teşekkür ederiz Akif bey sağolun...

Mustafa Bey ve Ebru hanım paylaşım ve bilgilendirmeleri için çok teşekkürler hayranlık vericiydi keyifle takip ettim. İnşallah bizede nasip olur bir gün :smiley:

Gökhan Bey neden olmasın.Sizinde gezi anılarınızı keyifle okuruz selamlar.

yetim ailesi teşekkür edriz böyle güzel bir yazı dizisi için
sayenizde en az bizlerde gezmiş olduk

Syn Mustafa bey ve değerli eşi...
yazılarınızı büyük keyifle okuduk(okuduk diyorum.hanım ve çocuklar ,bilhassa çocuklar eğlence parklarına bayıldılar).
Starex minübüsün arkasına çekme karavan almaya niyetim vardı.Artık kesinleşti ve netleşti.Para biriktiriyorum.İnşaallah seneye alacağım.15-20 tl ye (yerli)çekme karavan almak benim için ulaşılmaz değil.Hemde yazın saroz ve geliboludaki arsa ya bırakıp tatilde yapabileceğim.Bize epey fikir ve tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkürler...
Tatil ve keyifli günler dileğimle .....

İrfan Toprak.

İrfan Bey karavancı dostlarımız arasında yeni bir arkadaş görmek bizim için çok büyük bir keyif bizde ailecek teşekkür ederiz selamlar.

herkese slm foruma yeni üye oldum aama tanışma mesajı sizin bu güzel konunuzun altına cvp olarak kısmet oldu...

adım recep istanbulda yaşıyorum...işim gereği Türkiyede yaklaşık 50 şehir gezdim,malesef iş için gittiğimiz için genelde fotoğraflamak aklımıza bile gelmedi...

yurtdışı seyehatlerim suriye ve arabistan...sırada balkanları düşünüp araştırma yaparken forumu ve sizin kıymetli ailenizi keşfettim.

gece 1 de başladım incelemeye ve şu an saat 05.30 ve bu uykusuzluğa değdi inanın...

emeğinize sağlık foto ve videolar çok kaliteli ve anlatımınızlada konuya renk katmışsınız...kendimi sürükleyici bir roman okuyormuş gibi hissettim...

ayrıca bu forumda emeği geçen bütün arkadaşlarada sizin vesilenizlede tşk ediyorum...çok kaliteli bir ortam sanırım artık burdan ayrılamıycam...EMEĞİNİZE SAĞLIK...

İrfan bey ve Recep bey ,değerli vaktinizi ayırıp incelediğiniz için çok mutlu oldum .İrfan bey ,çocuklarınızla gezdiğinizde güzergah üstünde bu tip eğlendirici yerler ,onlara hitap eden müzeler ,parklar vs çok iyi oluyor gerçekten .

Recep bey ,fotoğraf ve videolarım çok kıymetli .Hard diskimde muhafaza etmeye çalışıyorum .Bu hazinemin eşim sayesinde burada hikayeye dönüşmesi, çok isabetli oldu .Anlam ve bütünlük kazandılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR