Çekme Karavan İle Kartepe Kuzuyayla Kamp Ve Kayak

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafayetim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,421
Ynt: Çekme Karavan İle Kartepe Kuzuyayla Kamp Ve Kayak

Etraftan kareler...

http://youtu.be/pXLswNCv3i8

IMG 3263

IMG 3257

IMG 3248

IMG 3244

IMG 3280

Etiketler

Mustafa Bey çekme karavanı sizin sayenizde sevdik. Gezilerinizle, paylaşımlarınızla benim gibi teredüdü olan insanlara cesaret verdiniz.
Teşekkür ederim.
Kısmetse bir kaç ay içinde biz de siparişimizi vereceğiz.

Emrah bey ,karavanınızla alakalı detay verebilir misiniz ?Karavanseverlerin sayısının artışı bizi çok mutlu ediyor .Hele de çorbada tuzumuzun olduğunu öğrenmek ayrıca keyif verici.Karavan demek daha az
beton daha çok yeşil demek .

Ebru Hanım söylediklerinize kesinlikle katılıyorum. Ama şu an detay vermesem daha uygun olur.
Dünyanın bin türlü hali var. Ama aldıktan sonra mutlaka paylaşacağım.

Karavanının hakkını veriyorsunuz sizi tebrik ederim.benimde bu ferah ve geniş çekme karavanlara içim gidiyor lakin çok fazla bir yerde duramadığım için cesaret edemiyorum.camper karavanda biraz dar alan sıkıntısı yaşıyoruz ama bunada şükür

Konu başlığına mesaj yazan,takip eden arkadaşlara teşekkür ederim.
Emrah bey inşallah karavan sahibi olup yollara düşersiniz.Sabırsızlıkla bekliyoruz.
Şadan abi:önemli olan seyyahlık ha motokaravan ha çekme karavan bunlar bizim hayatımızı kolaylaştıran vasıtalar.Sizde tecrübe ettiniz uzun soluklu yurt dışı gezilerini karavansız yapmak hem maddi hemde fiziki şartlar olarak çok zor.
Geçen sene yaptığınız yurt dışı gezisi çok keyifli idi.Bu sene gezi planlarınız nereye malum yurt dışına karavan ile çıkan bu zehiri aldımı bir daha iflah olmuyor..
Bizim bu seneki ana rotamız Fransa'nın şatolar bölgesi Picardia,Paris çevresi ve Fransa'nın bahçesi diye adlandırılan Loire vadisi.Ve Almanya'nın romantik ren rotasının Mainz Koblenz şehirleri arasındaki nehir kıyıları..
Şimdiden İğoumenitsa Venedik feribot biletlerini gidiş dönüş 929 yurodan aldık.Tekrar söylüyorum esas olan içinizdeki gezginlik ruhu sizi buralara taşıyacak vasıta araba olur ,motokaravan olur,çekme karavan olur farketmez..

Mustafa, gezi yazını şimdi fark ettim, bu güzel geziyi bizimle paylaştığın için teşekkürler. Kar kampı diğer kamplardan farklı oluyor. Hava şartlarına yol şartlarını da eklemek ve hesabı ona göre yapmak lazım. Ayrıca akşam erkenden olduğu için zaman geçirecek bir ortama ihtiyaç duyuluyor. Kamp yeri etrafındaki bir tesis bu anlamda oldukça faydalı oluyor. 2 aile gidilmesi sohbet, muhabbet için de isabetli bir karar. Fethi bey ve eşine de selamlarımızı iletiyoruz.
Kar manzaraları içimi açtı, içimde yeniden karlı dağlara gitme isteği uyandı. Ama bizim buralara bahar çoktan geldi, karlı dağ bulmak için oldukça uzun yol gitmemiz gerekir.
Selam ve saygılar :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR