Çekme Çadır – Çadır Karavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Akdeniz45 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,229
TSE yi aradım O1 olması gerk dediler tanıdık trafik polislerine de sordum belge olmalı ama bu cok uygulanan bakılan bir belge değil dediler. Yarın öbür gün ne olur bilemedim

Etiketler
O1 olmazsa ve kazaya karışırsanız sıkıntı olabilir. Bunun dışında sıkıntı olmuyor şu an için. Kazaya karışırsanız sigorta şirketiyle sorun yaşayabilirsiniz.

Bu sekilde kapalı hali küçük olup kamp alanında açılarak genişleyen karavan-çadır melezi araçlar benim de ilgimi çekmiştir hep. Arkamda devasa bir karavanla (büyük çoğunluğu hava boşluğu ) dolaşma fikri benim icin ters.
Benim aklımdaki ve nasip olursa yapmayı düşündüğüm proje ise "anti shanty" şeklinde YouTube da aradığınızda çıkıyor. Normalde tavanı alçak ama açılarak çatı şeklinde yükseliyor.

O1 olmazsa ve kazaya karışırsanız sıkıntı olabilir. Bunun dışında sıkıntı olmuyor şu an için. Kazaya karışırsanız sigorta şirketiyle sorun yaşayabilirsiniz.
750 kg den küçük römork-karavan vs
Kaskoya bir madde eklenerek sigorta edilebiliyor
Bu aşamada hani bunun 01 belgesi gibi bir soru da sorulmuyor

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende Hollanda malı 2000 model Alpen Kreuzen marka römork çadır var. Vakitsizlik derdinden satmayı düşünüyorum F8c0c6d1efd5d4049c28f0bd5bb78c64 152c0ed1ca6ea831520a35d10bb3800f F3b31f89b79d8598b7a130c9b232f7ed 919bf3d737eb4879fcba4cc28176e2d4 D7449592a29c3b431956c907db6a5211 8ae6e83d606a6e885415fd6c8816ada4

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri