Çeki Demir’i Ve Yapılması Gerekenler 2018

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ekin Efe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,817

Ekin Efe

Yeni Üye
Yer
Antalya
Öncelikle herkese merhaba. Forumda yeniyim ve bir selam dahi veremediğim için üzgünüm ama bu gün yaşadığım bir olaydan dolayı tecrübelerimi paylaşmak isterim. Faydalı olacağını düşündüğüm İçin yazıyorum , belkide yanlış yere yanlış şekilde de yazıyor olabilirim?

Konu şu:
Suzuki Samurai aracıma çeki Demir’i taktırdım (planlı,projeli vs..)
Bu işlemi uzun yıllardır yaparım ve ‭en sevmediğim tarafı aracın muayenesi yeni bile olsa tekrardan muayene yaptırmanız gerekir di...
Artık böyle bir işlem yok . Muayenenizi yeni bile yaptırmış olsanız ki benim yeni, çeki demirini taktırıp TSE araç kontrol merkezinde sadece çeki Demir’i kontrollerini yaptırıp size verdikleri evraklar ile Trafik takipçilerine gidip Ek-1 belgesi doldurtarak Ruhsat ve kimliğiniz ile Trafik Tescil Merkezin de ruhsatınıza işletiyorsunuz. Ücreti ise 120 TL . Yapmanız gereken sadece bukadar.
Umarım faydalı ve yardımcı olabilmişimdir.
İyi günler....
S.Ekin EFE

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Etiketler

Faydali bilgi icin sagolun. Trafik takipcilerine neden gidiyoruz onu anlamadim. Ek1 belgesini tek basina doldurmak mi zor?
Ya da islem hizli yurusun , ugrasmayalim diye mi?
Tekrar tesekkurler.

Faydali bilgi icin sagolun. Trafik takipcilerine neden gidiyoruz onu anlamadim. Ek1 belgesini tek basina doldurmak mi zor?
Ya da islem hizli yurusun , ugrasmayalim diye mi?
Tekrar tesekkurler.

Onlar daha hızlı hallediyorlar 30 tl karşılığında siz uğraşmıyorsunuz.
Ben formun Eksik herhangi bir yeri olmasın diye böyle bir yol izledim.
Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR