CARETTA KARAVANLA GÖKOVA TURNALI HAFTASONU KAMPI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan haşmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 56
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 77,245
Ynt: CARETTA KARAVANLA GÖKOVA TURNALI HAFTASONU KAMPI

Kardeş..Çok teşekkür ederim.. size ilk başta biraz önyargılı yaklaşmış olabilirim.. Biraz paylaşımlarınıza bakınca gezenbilir ruhunu hakkıyla veren biri oldugunuzu gördüm.. Meraklarımız neredeyse birebir aynı.. Avcılık ile bir aralar epey ilgilendim.. aslında hoşuma giden şeyin Avkanmak degilde Dağlar oldugunu farkettim.. Tüfek evde yatıyor.. arada çıkarıp yaglıyorum. trap atışı vs .. oda tatillerde ancak fırsat yaratabilirsek.. sahil..Bira.. rakı. inanın çok zevk sahibisiniz.. ne güzel bunları yaşıyorsunuz.. ayrıca GALLOPPER... insanların korkarak yaklaştıgı ama güzel bir makine... Ufak karavanınız çok hoşuma gitti.. arada yazarım.. şu an vardiyam başlamak üzere.. bol geziler....

Etiketler
Ynt: Caretta Karavanla Gökova Turnalı Haftasonu Kampı

haşmet bey çok güzel bir tatil olmuş, sefanız olsun..masanıza da bayıldım gerçekten. balıklar ve rakı da can yakıyor..siz mi tuttunuz yoksa?

Haşmet bey,
Ne güzel, Muğla'da yaşamanın avantajlarından faydalanabiliyorsunuz, imrenmemek mümkün değil.
Paylaşım için teşekkürler.

fretless' Alıntı:
haşmet bey çok güzel bir tatil olmuş, sefanız olsun..masanıza da bayıldım gerçekten. balıklar ve rakı da can yakıyor..siz mi tuttunuz yoksa?
yeni üyeliğiniz hayırlı olsun,balıkta yakalıyorum ancak bunları satın aldım,dünya küçük, ama belli olmaz belki birgün bir rakı balıkta beraber yaparız

Caretta karavan mükemmel birşey.. Tamamıyla hakkını vermişşiniz, güzel fotograflar..

Çok güzel bir gezi olmuş. Paylaşımınız için teşekkürler, içimizi ısıttınız...

Merhabalar,
Haşmet kardeş, ne diyeyim ki herkes demiş zaten.
Her şey gönlünce olsun, karavanın da gayet güzel yaşamın keyfini çıkaranları severim.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Alpaslan Bey Ve Niyazi Bey çok beğenileriniz için çok teşekkür eder,sizlerinde herşeyin gönlünüze göre olmasını dilerim

en çok beğendiğim yer,belkide sakin olmasından kimselerin olmamasından dolayı ,şimdi birazda denizden çektiğim fotoları beğeninize sunarım,tabi aradan 1 aylık zaman süresi geçmiş durumda idi

Casio fotograf makinesi tm grseller 280

Casio fotograf makinesi tm grseller 284

Casio fotograf makinesi tm grseller 284

Casio fotograf makinesi tm grseller 325

Haşmet kardeş.. bu gün İşyeri bilgisayarından resimleri göremedim.. akşam evden bakarım dedim.. ama ev bilgisayarından da göremiyorum... resimler görünmüyor bilgin olsun..

bu arada..17 haziran haftası Gökova-azmak.. Yuvarlakçay.. Göcek- Fethiye vs dolandık durduk.. başkada izin yok g.bi görünüyor bu yaz..

resimler görünmüyor,acaba sebebi ne olabilir ki kimden yardım alayım,teşekkür ederim

haşmet' Alıntı:
resimler görünmüyor,acaba sebebi ne olabilir ki kimden yardım alayım,teşekkür ederim
Herkesin ortak sorunu resimler,konduktan 48 saat sonra buharlaşıyor :mad: forumdaki düzenlemeden dolayı deniyor ancak ,zaman verilemiyor.bekleyeceğiz...

Çok güzel,karavancılığın hakkını vermişsiniz..Yaşamdan zevk almayı bilmek budur,imrenerek ve keyifle okudum yazıları..Bu carettadan ben de alıcam,yalnız ikilemde kaldım,pino 2010 ile caretta 1500 arasında..tavsiyeleriniz varmıdır...yaz-kış avcılık/balıkçılık faaliyetlerinde de kullanacağım..Paylaşımlarınız için ayrıca teşekkürler..selamlar....

ben içeri tıkılıp kalan biri değilim çadırdada yatarım ama çocukları yavaş yavaş doğal ortama hazırlamak derdim,caretta yolda iken sıkıntısız pino gibi değil,her ikisininde amacı derli toplu olması,caretta biraz daha fiyatları iyi

CIMG0080

Benim düşüncelerim de aynı,çocuklar artık elleriyle ahtapot avlayacak seviyedeler :smiley: Pino kışları daha kullanışlı gibi görünüyor fakat 2 küçük çocuk ve eşim için yatacak yerinin dar geleceği kanısındayım,ben zaten çadırda yatıcam..Sistemi çözmüşsünüz..Ben de hem karavan hem botu nasıl taşırım diye kafa yoruyodum :smiley: Botun kıç aynalığındaki taşıma tekerlerinden memlunmusunuz,kısa mesafeler için işe yararmı..Uzun mesafelerde botu katlayıp taşımayı ve kamp yerinde 220v elk.kompresörle şişirmeyi düşünüyorum,220v da bir çanta tipi jeneratör alıp enerjisini burdan iştiraklemeyi düşünüyorum..Fikirlerinizi almak isterim..Başoğlunun sitesini de inceledim,carettalara solar panel uygulaması yapıyorlarmış,sizinkinde varmı,acaba 220V almadan buzdolabı,aydınlatma,tv v.s. yi devamlı devirdaim ettirirmi...Ayrıca truma da takıyorlarmış kışın randumanlımı acaba..selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR