çantalarda sırt sistemi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tuggy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,720

tuggy

Ana Kamp
Yer
samsun
merhaba,arkadaşlar bu başlıkta çantalarda sırt sistemiyle alakalı bir kaç soru sormak istiyorum.Ufak edefek araştırmalarım sonucunda ayarlamalı ve ayarsız sırt sistemli çantaların birbirlerine göre avantajları ve dezavantajları var.Bu konuda sizin de fikrinizi almak istedim. Çanta araştırmalarımda seçeneklerimi sonunda 2 ye indirebildim.1 i sırt ayarlaması olan bir diğeri ise olmayan çantalar.Bu iki linkteki çantalardan sizin içinize sineni söylerseniz de çok iyi olur. Saygılar,sevgiler.

http://www.atlaskamp.com/outdoors-moonshine-50-sirt-cantasi-45020/

http://urun.gittigidiyor.com/JACK-WOLFSKiN-50-LT-CANTA-Farkli-Renk-Secenek_W0QQidZZ39185628

Etiketler
Ynt: çantalarda sırt sistemi

Sitede güzel araç-gereçler varmış

http://urun.gittigidiyor.com/KATLANIR-CELIK-BARDAK_W0QQidZZ34044197#aciklama

Şu ürün cok hosuma gitti , üzerinde su kaynatılabilir mi acaba

Ayarlı sırt sisteminin ne gibi dezavantajı olabilir ? Dayanıklılık falan mı ? Yoksa yük dağılımı dengesizliği mi ? İyi markalarda bu sorunlar olmuyor.

Jack Wolfskin yerine Salewa tercih edilmeli, JAck Wolfskin pohpohlanmış şehir dağcısı markasıdır, parasının hakkına daha iyi şeyler alınabilir. Diğer marka ise tamamen ekonomik ve dağcılığa uygun olmayan bir model 90'ların başındaki zorlukları tatmak istemiyorsanız.

verdiğim 2 linkteki çantaların hiçbirini almadım. Sportcity'den karrimor panther 65 litre bir çanta satın aldım. Sanırım aradığım çanta bu,kargo geldiğinde daha iyi anlarım. teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri