Canim Santafe'm Satilik..2006(2007 Kasa) 2.2 Crdi Siyah Çok Temiz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan wampir64 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,382

wampir64

Yeni Üye
Yer
ANTALYA
ARABA 3
ARABA 2
ARABA 1
CANIM SANTAFE SATILIK..2006 MODEL AMA 2OO7 KASA...SİYAH ÇOK TEMİZ 7 KOLTUK ..240 BİNDE AMA 6.000 KM ÖNCE MOTORUNU HERŞEYİYLE UZUN SÜRE KULLANIRIM DİYE MANİSA HYUNDAİ DE SIFIRLATTIM..ANCAK KIZIMIN ÜNİVERSİTE KAZANMASI SONUCU(ÖZEL) MASRAFLARI İÇİN SATMAK ZORUNDAYIM..KURBANDAN SONRA BAŞLAYACAK..SOL ÖN ÇAMURLUĞUN UCUNDA BİR KARIŞ BOYA VARDIR...İLK SAHİBİNDEN ALDIM..
52.000 TL PAZARLIK OLABİLİR..
ATİLLA : 0.536.6813636

Son düzenleme:

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR