Camper için Lumboz Tipi Küçük Havalandırma Penceresi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan insel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,519

insel

Zirve
Merhaba kamperimin ust katinda oglumla birlikte gayet rahat yatiyoruz. AMa yazin bu rahatlik bitecek gibi gozukuyor. İki tarafina 30 cmlik yuvarlak tekne camlarindan takmayi dusunuyorum. Ama fiyatlara aklim sasti. İceri dogru acilanlara lumboz 50 lira isterlerken, disari dogru acilanlarin fiyatlarini 220 liradan baslatiyorlar. İceri dogru acilmasini istemiyorum. Hem pis cam yataga bulasacak, hemde yataktaki yerimizi kucultecek. İceri dogru acilanlara kucuk bir operasyonla disari dogru acabilirmiyim diye dusunmeye basladim. Fikri olan var mi acaba? Sevgiler.

Etiketler
Ynt: Camper için Lumboz Tipi Küçük Havalandırma Penceresi?

insel' Alıntı:
Merhaba kamperimin ust katinda oglumla birlikte gayet rahat yatiyoruz. AMa yazin bu rahatlik bitecek gibi gozukuyor. İki tarafina 30 cmlik yuvarlak tekne camlarindan takmayi dusunuyorum. Ama fiyatlara aklim sasti. İceri dogru acilanlara lumboz 50 lira isterlerken, disari dogru acilanlarin fiyatlarini 220 liradan baslatiyorlar. İceri dogru acilmasini istemiyorum. Hem pis cam yataga bulasacak, hemde yataktaki yerimizi kucultecek. İceri dogru acilanlara kucuk bir operasyonla disari dogru acabilirmiyim diye dusunmeye basladim. Fikri olan var mi acaba? Sevgiler.

bende tuvalet camı için araştırma yapıyorum dışarı açılan orjinal hesaplı bir şey bulursak haberleşelim

Bursa'da, sipariş üzerine istediğiniz ölçüde çrrçeveli cam yapılıyor. Ankara'da bir oto camcı ducato arka kapısı için yapılmak üzere sürgülü cam için 100 TL. fiyat almıştı.

Aliço' Alıntı:
Bursa'da, sipariş üzerine istediğiniz ölçüde çrrçeveli cam yapılıyor. Ankara'da bir oto camcı ducato arka kapısı için yapılmak üzere sürgülü cam için 100 TL. fiyat almıştı.

Hüseyin bey adres varmı,
bir ducatoda bahsettiğiniz arka camı gördüm ama kim yapıyor bilmiyorum

Levent Bey Merhaba,
Ankara da benim içn görüşen (6 ay önce): Özbağ Oto Cam 312 278 00 79 Şehir dışında olduğunuz için imallatçının telefonunu size verebilir. Bursa İmaj Karavan da bir ara aynı camları yaptırıyordu. İmaj karavan aracılığı ile de imalatçı bulunabilir. Kolay gelsin.

Ben surgulu cam degil yukari dogru acilan bir cam istiyorum. Karakoyden o yuvarlak lombozu 50 liraya aldim. İcerden kilitlenir hale getirecegim. Haber veririm.

Yat yapanların fikirleri vardır muhakkak.Yarın bu işlerle uğraşan bir arkadaşım geleceğini söyledi gelirse sorar fikir alırım.

Arkadaşlar dün Ahmet abinin (Yasiko) arabasına cam ararken camlarıda kendileri yapan bir firma bulduk ikitelli sanayi sitesinde,cam ararken depolarında bir tane 20x30cm olsa gerek bir sürgülü cam kasası gördüm çok hoş duruyordu yan sürgülü camların minyatürü aklıma benim arabanın banyo bölümü geldi acaba olurmu dedim ama işimiz landrover'e cam bakmak olduğu için çokda üstelemedim ama vatandaşa devamı varmı yapılabilirmi dedim evet yaparız dedi ve fiyatınıda söyledi ama tam aklımda değil 40-50 lira gibi birşeydi sanırım kafamız çokca karışık olduğu için akılda kalmadı ama bugün Levent abi ile konuşmamızda benzer bir camdan bahsrdince bende jeton düştü ve anlattım tamam aradığımız o dedi bende 2-3 gün içinde spariş verdiğimiz camı almaya gideceğiz o zaman tekrar araştırıp sonuçlandıracağım zannedersem çokca arkadaşın ihtiyacı olabilecek bir ürün.

Ben 50 liralik o lombozlardan aldim. İcten acilacak gibi iceri kilit taktik. Bugun delikler delinip takilacak. Umarim guzel olur. Eger isteyen varsa bir tane daha bu icerden acilir lumboz olabilir. Yalniz cabuk haber verin. Bugun bir tavana takavaktim bir tane vaz gectim onu geri verecegim. Vermeden modifiye eder isteyene veririm. Bu arada modifiye maliyetini bilmiyorum henuz.

İnsel bey gelecek olan arkadaş gelemedi ama ben aradım lumboz la ilgili sordum.Dışarı açılması olmaz diye söyledi.Biraz geç oldu kusura bakmayın.

Çok tesekkurler. Ama dun aksam bitirdik bile isi. Mukemmel oldu. İcerden gerdirmeli kilit sistemi yaptik. Artik iicerden kitlenen ve sadece 50 liraya alinan pencere alternatifimiz var unutmayin. Capi 30 cmlik bir daire bu. Sevgiler. Insel

insel' Alıntı:
Çok tesekkurler. Ama dun aksam bitirdik bile isi. Mukemmel oldu. İcerden gerdirmeli kilit sistemi yaptik. Artik iicerden kitlenen ve sadece 50 liraya alinan pencere alternatifimiz var unutmayin. Capi 30 cmlik bir daire bu. Sevgiler. Insel

resim isteriz :smiley:

insel' Alıntı:
Merhaba
Oval şeklinde aliminyumdan(antimuan) yapılma renkli camlı yatlardan çıkma malzeme 2 nci el eğer düşünürseniz şu an 4 adet kaldı
resim isterseniz çeker gönderirim.
Ayrıca teknik malzemelerim var krom aliminyum elektrikli malzemeleri bana bu lazım demeniz yeterlidir.Malzemeler ikinci el sağlam sorunsuz temizdir.
İyi günler
05383296828
yilmazmotorsports@hotmail.com

buralpdi' Alıntı:
Tamam hava aydınlansın birkaç poz resim çekerim siteye yüklerim fakat mail adresi verin ayrıca göndereyim
Bende fazla adette yok 6 veya 8 adet toplamı karavan bungalow teknem için düşündüğümden aldım.
Bugün resimleri yüklerim. Başka neler lazım ise yazınız. Ayrıca çok miktarda krom vidalar/civatalar mevcuttur/
iyi günler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.