Büyüklerim Yardım Acilll

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Talabe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,630

Talabe

Yeni Üye
Merhaba herkese ,Mersinde üniversite öğrencisiyim çok heves ettim suzuki samurai şekli çok hoşuma gidiyor.Offrood için kullanmiycam şehir içi okul iş sağ sola gitmek için istiyorum. 3 tane link atıcam hangisini önerirsiniz. Yardımcı olursanız çok sevininirim

1) 1990 Suzuki SJ Samurai 12.900 TL Sahibinden satılık ikinci el - 260706600

2) 1993 Suzuki SJ Samurai 14.750 TL Sahibinden satılık ikinci el - 241760678

3)1993 Suzuki SJ Samurai 12.450 TL Sahibinden satılık ikinci el - 205786495

1.si içi temiz hor kullanılmamış duruyor sanayi gidip gelmekte istemiyorum sürekli , kızmayın bana bu imkanla çok şey istiyorum belki ama 1 yıldır takip ediyorum suzuki samuraileri siteden anca imkan sağliya bildim teşekkür ederim şimdiden

Selamlar,
Ben 6 ay önce samurai aldım 82 model kapalı kasa senin gibi üniversite öğrencisiyim
Öncelikle samurailer çok rahat arabalar değil özellikle şehir içinde
Makaslı olanlar daha rahatsızdır ama maliyetleri daha düşüktür alırken sorunsuz olmasına özen göstermeni öneririm kaporta yürür motor vb anlayan biriyle birlikte almalısın bence çünkü bazı parçaları temin etmesi ve yaptırması bazen zor olabiliyor ben zor bir süreçten geçtim ve ondan tavsiyem derli toplu bir samurai alman ve mümkünse ekstradan bir iki bin tl cebine koyman bu sayede çıkan süprizlerden zor duruma düşmezsin
baskı balata lastikler radyatör ne alemde egzos dumanı ne renk kaporta ve makaslar nasıl bunlara iyi bak örneğin baskı balata işçilikle 500 tl yaptırmıştım ben keza lastiklerin takımıda 1200 civarı kısacası alır yaptırırım deme iyice hesap ederek al derim son olarakta sj 413 yani 1.3 samurai den şaşma kesinlikle şimdiden görüşmek üzere :smiley:

Cidden çok diri duruyor özenilerek toplandığı belli oluyor rakamda uygun bence bakacağın baskı balatası makasları elektrik tesisatı ne alemde bunlarda da sorun yoksa başın ağrımaz bence kolay kolay son olarak sanırım sj 410 1000 motor olan bu arada Dursun Usta var meşhur bu araçların piridir kendisinin numarasını buradan yada farklı suzuki forumlarından çok rahat bulursun onu arayıp danışırsan belki senin için sahibiyle görüşüp işinin kolaylaştırır şimdiden hayırlı olsun diyorum :smiley:
edit: şimdi dikkatimi çekti araçtaki lastikler mt yani asfalttan ziyade arazi için şehiriçi kullanmak istiyorsan lastikleri değiştirmen gerekebilir son olarakta ayna mahrutisi değişmiş olabilir hızdan ziyade çekişi daha fazla olması için yapılır bu arada son süratı düşer arabanın

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.