Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan evedilaz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 452
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 133,289

Etiketler

Ynt: Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler?

evet arkadaşlar hadi bakalım pilaj kampına konu başlıgı açıldı kaçırılmaz bir etkinlik demedi demeyin listede isimlerinizi görmek isteriz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=77978.0

2011 İSOFF CHALLENGE 2 .YARIŞINI , 10-11 EYLÜL 2011 TARİHLERİNDE
İSOFF -İSTANBUL OFF-ROAD KULÜBÜ OLARAK İSTANBUL / KEMERBURGAZ
bizim tayfa herzamanki gibi cunartesinden kamplı yarış alanında olacak

Herkese merhaba,
5 yasinda oglum ve esimle guvenli offroad yapabilecegimiz piknik tadinda organizasyonlara katilmak isterim. Beykent te oturuyorum,

Herkese merhaba,
Bende bu işe uzun zamandır başlamayı düşünenlerdenim. Beylikdüzündeyim.
Özellikle pazar günleri günlük geziler olursa katılmayı çok isterim.

evedilaz' Alıntı:
seyirci etabında yarış bitiminde önümden geçdin son anda farkettim bagırdım duymadın TORK servis alanının yanındaydım gene görüşemedik bak kısmet

hadi ya nasıl kaçırdım hangi araçla gelmiştin genelde gözüm araçlarda önce aracı tanıyıp sonra aaa bu da gelmiş falan diyorum....rescue olarak en uç noktada görevliydim tepede...daha kendime gelemedim kafam yanıyor güneşten burun deliklerime kadar toz yuttum aracın torpido gözüne bakan bu araç 15 yıldır garajda yatıyor der 1 parmak toz oldu.etap güzeldi yeni lastiklerimi ve kitimi deneme şansım oldu hiçbiryerde takılma sürtme yaşamadım mutlu etti beni. sen büyükçekmecede nerdesin geliyorum ben 2 haftada bir o tarafa çayını içmeye uğrarım mutlaka...

1 2 ekimde kemerburgazda cumartesinden kamplı olarak yarışlardayız unutmayın

bende varım ist bayrampaşadan hasan abilerin arkadaşıyım tolga .ahmet. hasan . gecen sene catalca gezisi fena degildi tekrar gelebirim

evedilaz' Alıntı:
arkadaşlar bölgemizde 4x4 aracı olan arkadaşlar markaları nelerdir listeleyelim
elimizde ne var bilelim bildiklerimi ben yazıyorum listede araç ve bölge bilgisi olmayanlar kendini eklesinisteyen arkaşlar iletişim bilgiside verirse iyi olur

1 evedilaz cj 6 b.çekmece
2 bull cj 7 l200 mimaroba
3 wranlercem 2.5 yeşilköy
4 arvin suziki bayrampaşa
5 pancarmotorcu suziki bayrampaşa
6 TOLGAA suziki bayrampaşa
7 ikaraman niva küçükçekmece
8 reis28 suziki küçükçekmece
9 UMITS suziki mimaroba
10 enderdmr
11 mertbirincioğlu
12 akt
13 iset
14 YİGİT- SERKAN
15 paşalı
16 erencanak
17 demir59
18 alpay fenerci suzuki vitara +toyota hilüks BAYRAMPAŞA

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,084
Kaydolan Son Üyemiz
muraska6105

Geri