Bursa Misi Kamp Alanı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan supergezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,486
Ynt: Bursa Misi Kamp Alanı

İki hafta önceki görünüm

SAM 0086

SAM 0087

SAM 0088

SAM 0090

SAM 0091

Etiketler

Son bir aydır Misi karavan parkı civarındayım, adım adım mutlu sona yaklaşılıyor, 1 aya kalmaz biter görünüyor.

Ilhan Abi

Once kendi elimizle dogayi mahfediyoruz, sonra dogal gostermeye calisiyoruz.Bana kalsa kamp alaninda WC ve Dus icin bir ufak bina yeter artar.Alaniniz buyukse icinde havuz, sauna, restaurant bulunan ufak binalar yapabilirsiniz ama bunlarin hicbiri dogal goruntuyu bozmamali..

Yerleri, hatta arac park yerlerini dahi beton yapmanin kime ne faydasi var.

Nacizane sahsi fikrim.
Mustafa GULER

Günaydın arkadaşlar ,

misi kampının son durumu nedir ? misafir kabul ediyor mu ? bilgisi olan varsa, paylaşırsa sevinirim...

irfantprk' Alıntı:
syn karavan dostları,misi kampingin telefon numaralarını bilen var mı ?

selamlar......

Biz Agustos 2014'de Misi'de kaldigimizda ben asagida verdigim numarayinot etmistim. Umarim hala gecerlidir:
0532 207 7215 Tugrul Solmaz.
Eger gitmeyi dusunuyorsaniz koordinatlari: 40 10'47.68"N 28 58'21.51"E

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri