Bursa Misi Kamp Açılışı; 27 Ekim 2013

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ismer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 98
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 47,124
Teşekkürler Nevzat bey, :smiley:

Adresi olarak Google:
Lefkoşe Cd‎.
Gümüştepe Mh., 16000 Bursa, Türkiye

veriyor.
Dediğiniz gibi: Carrefour'un önünden güneye doğru tam 4 km.
Koordinatlarını unutanlar için bile bulmak, çok kolay olmalı.

Not. Carrefour'u bulmak sorun değil, asıl iş güneyi bulmak. :D
Google'a fotoğraflarını yerleştiren olursa, yabancılarda dahil ,görmeyenler için tadından yenmez olur. ;)

Etiketler
Kutluyorum tabiki böyle bir kamp alanı Bursa için çok önemli ama ne varki ben ve benim gibi yollarda olan karavancı arkadaşlara zor gelmek ama benim temennim şu olacaktı keşke bu tarih 29 Ekim Cumhuriyet bayramına denk gelseydi muhteşem Türk bayraklı bir Karavan konvoyu ile bir şehir turu atıp sonra Kampın açılışını yapmak çok güzel olurdu kanatındayım ama yönetici arkadaşlar bunu böyle münasip görmüşler yapacak bir şey yok..Ben bu olayı 5 yıl önce Sayın Federasyon Başkanım Hayati Başkanla ve 20 karavana yakın arkadaşımla Sabanca karavan Kanpink inin 29 Ekim Cumhuriyet bayramında açılışını yapmıştık muhteşem bir halk yollarda sıraya girmiş bayraklarla bizleri alkışlıyor önümüzde bir polis arabası eskortu yanımızda 2 motorsikletli polis eskortuyla gırdık kamp alanına Sayın Kaymakam bey açılışı yaptı ve bu çok konuşuldu bende onun için artık karavancılarda böyle bir günde kendini tanıtsın halkla içiçe olsun yoksam bütün bir karavanlar oraya gelip yerleşip açılışı yapsada olur ama benim dediğim gibi olsa dahada güzel olabilir derim.Arkadaşlar bu benım fikrim hiç kimseyi yargılamak ve eleştirmek anlamında yazmadım...Bu işe gönül vermiş kişiler yorumunu burdan yazıp öneri sunma hakkına sahiptir..Burda emeği geçen herkesi kutluyorum başarılar diliyorum.....

Belediye Baskani Bozbey bahsi gecen etkinlige destek verir. Yeterki bu plani anlatacak bir kisi olsun.
Her 29 Ekim Nilufer de bir baska kutlanir. Bursa da tektir kutlamalar.
Slogan da "Gulumseyin Niluferdesiniz" dir.

LG P503 cihazimdan Tapatalk ile gonderildi.

Geçen sene temel atma töreninde olduğu gibi katılımın kamp alanına yakışır coşku ve kalabalıkta olmasını diliyorum.

Görüşmek dileğiyle.

Ynt: Bursa Misi Kamp Açılışı; 27 Ekim 2013

Herkes haberdar oldu mu?
Haberi olan arkadaşlar, habersiz arkadaşlarımızı bilgilendirelim.

DSCF0900

DSCF0915

DSCF0918

DSCF0924 001

Bayramda ihtimal gecerken orada kalacagiz.

Sevgili kamp ve karavan dostları merhaba .Konuyu açarken ileri günlerde programla ilgili bilgiyi ileride ki günlerde vereceğimizi bildirmiştik. Tüm arkadaşların görüşlerini saygı ile karşılıyoruz. 20-23 nisan 2012 deki açılışdan daha görkemli bir etkinlik olacağını tahmin ediyoruz. Bursa kkd.Yönetim kurulundaki arkadaşlar çeşitli nedenlerle Bursa dışında olduğundan ancak Bayram öncesine kadar programla ilgili bir görüşme yapılabilecektir.
Açılış için Nilüfer Belediyesi derneğimize 27 Ekim 2013 gününü bildirdi.Belediyemizin programını zenginleştirmek geçen sefer açılışda olduğu gibi bizlerin elinde.26-29 Ekim arasını Bursa'mızda gönlümüzce değerlendirebiliriz.Arkadaşlarımızın arzusu olan Karavan konvoyu ( BölgeTrafik md.) müsadesi ile olabildiğinden gerekli çalışmayı yapacağız.
Kamp yeri ile ilgili Web sayfası henüz yok. Bu konu Nilüfer belediyesi ile gündeme geldi. çalışma yapılıyor.Misi kamp yol tarifi ve koordinatları ekte bulabileceksiniz.Açılışla ilgili bildireceğiniz önerilerinizi imkanlar nispetinde gerçekleştirmeye çalışacağız.
Dostlar biz şimdiden katılım listesini yapmaya başladık.Sayın medaratörümüz Güngör bey bize bu konuda yardımcı olursa organizasyonda daha verimli olabiliriz.Katılımcılar lütfen şu konuları listeye dahil etsinler: Katılımcı adı soyadı / katılım ünitesi ( çadır, karavan, motokaravan) /Katılacak kişi ( büyük ve çocuk )adedi / Ünite elektrik ihtiyacı var-yok / Varsa üye oldukları dernek?
Bilgi almak isteyen arkadaşlar lütfen bursakampkaravandernegi@gmail.com ve 05326136016 -05053278102 numaralı telefonlardan bilgi alabilirler. Saygı ve sevgilerimizle.
Bursa Kamp ve Karavan derneği
Yönetim kurulu

MS KAMP YOL TARF 001

Buraya kadar anladığım ve Tel/Face aracılığıyla Listeyi toparlamaya çalıştım, (Ayrıca +4 Ünite katılan arkadaşlarım.)

01 Erdal Ötügen Motokaravan Elektirik alacağım 1 kişi Asya KKD İstanbul
02 Levent GÜNGÖR Kamper Elektirik almayacak 3 kişi yok İstanbul
03 Hüseyin PELİT Motokaravan Elektirik ? 2 kişi Asya KKD İstanbul
04 Ali BAYAR Panelvan Elektirik almayacak 2 kişi yok Yalova
05 Mahir UÇAR Motokaravan Elektirik almayacak 3 kişi BKKD İstanbul
06 Gürcan SESLİ Motokaravan Elektirik almayacak 2 kişi yok Bursa
07 S.Zeki KUTLU Motokaravan Elektirik almayacak 4 kişi BKKD İstanbul
08 Abdullah YILDIRIM Çadır Elektirik almayacak 3 kişi yok İstanbul
09 Erden BAYRAKTAR Motokaravan Elektirik almayacak 2 kişi BKKD Bursa
10 Mustafa ERSOY Motokaravan Elektirik almayacak 2 kişi yok Bursa
11 Turan YÜCEL Motokaravan Elektirik almayacak 2 kişi yok İstanbul
12 Nihal IŞILTMAN Motokaravan Elektirik almayacak 1 kişi yok Bursa
13 Ahmet GÜNGÖR Motokaravan Elektirik almayacak 2 kişi yok Aydın
14 Ahmet FİLİZCİLER Motokaravan Elektirik almayacak 2 kişi yok M.K. Paşa
15 Zeki ERKAL Motokaravan Elektirik alacak 2 kişi yok İzmir
16 İlhan GÜNEŞ Motokaravan Elektirik almayacak 2 kişi BKKD Bursa
17 Nevzat ADIGÜZEL campervan . elektirik almaz 3 kişi BURVOSDER BURSA
18-Atınç Çoltu motokaravan elektrik almayacak 1 kişi Bursa KKD. BURSA
19-Tanver Yücel motokaravan Elk. Alacak . 2 kişi Bursa KKD. BURSA
20-Işıl Kırıkyapan motokaravan elk. alacak 2 kişi Bursa kkd. BURSA
21- Leyla Özdağ Motokaravan Elk.? 2 Kişi Antalya kkd. ANTALYA
22- Tekin Urunlu 2 kişi Bursa kkd. BURSA
23- İ.Erdinç Bağcıgili 2 kiş Bursa kkd. BURSA

17: Nevzat ADIGÜZEL campervan . elektirik almaz BURVOSDER 2 YADA 3 KİŞİ BURSA

Kamp açılışından sonra nasıl bir program düşünülüyor acaba.

Maaşallah...Maaşallah..Artık kimse elektrik almıyor..Mübarekler kendinden menkul cereyanlı ...

Hey gidi eskinin "dernek" karavancıları heey..
Daha karavanı park eder etmez ellerinde kablolar ile inerler,sağa sola, kutulara saldırıp elektrik kapışırlardı.
Sobayı çok yakar ,gecenin bir saatinde elektriğim kesilir diye komşusuna saplama elektrik bile vermezlerdi o günün karavancıları.
Hele arada elektrikler bir kesilsin..Hele biii..Alimallah kadınlar sivri tırnakları ile kampingcinin üzerine saldırır bir parçalamadıkları kalırdı zavallı günahsızları.
Bir kaç dakika, bilemedin bir saat bile sabredemezlerdi elektrik gelene kadar..
Zannedersin "bir yerlere tıkıştırıp" evlerine götürecekler meretiı..
Hey gidi günler heeyy..

Bu arada beni de listeye ekleyen dosta teşekkürler..Umarım önemli bir sorun çıkmaz da, aranızda olurum..
Ehh özlemedim desem yalan olur vallahi..Sevgiler,

bkocoglu' Alıntı:
Sevindirici bir haber
Darısı Ankara ve İstanbul'a

Aslında seçim arefesinde federasyonumuz ve bölge derneklerimiz belediyeleri biraz rahatsız etse çok iyi olur.

Şimdi,tam zamanı......

Evet gerçekten sevindirici haber ... Kısmet olursa 27.10 de ordayız...
Haklısınız darısı İstanbul ,Ankara ve Antalya'mıza ... Bu arada Antalya belediye başkanı ile yaptığımız Sarısu projesi ile gelişmeleri haber ve duyurulardan sizlere aktarmaktayız umudumuz Orman bölge Md. den kamp alanı olarak kullanılabirlik izni almak ... takipteyiz ... vede Antalya'nın Burdur'dan girişindeki kepez üstü mevki (Döşemealtı ) Belediye başkanı ile de Kamp alanı konusunda ki görüşmelerimiz devam etmektedir. Ne varki Antalya kıyı şeridinde Belediye'ye ait yer bulunmamaktadır. Bu sebeple biraz gerilerde belediye arazisi olan yerlere dikkat çekmekteyiz...

Selamlar
Antalya KKD. Yön.Krl.Bşk.
Leyla Özdağ

27 ekim Misi kamp açılışına katılacaklar.
18-Atınç Çoltu 1 kişi motokaravan elektrik almayacak Bursa KKD. BURSA
19-Tanver Yücel 2 kişi motokaravan Elk. Alacak . Bursa KKD. BURSA
20-Işıl Kırıkyapan 2 kişi motokaravan elk. alacak Bursa kkd. BURSA
21- Leyla Özdağ 2 Kişi Motokaravan Elk.? Antalya kkd. ANTALYA
22- Tekin Urunlu 2 kişi Bursa kkd. BURSA
23- İ.Erdinç Bağcıgil 2 kişi Bursa kkd. BURSA

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri