Bursa Misi Camp Hizmetleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Aykut Karabulut Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,460

Aykut Karabulut

Gezenti
Yer
İZMİR
Selamlar iş seyahatine Bursa’dan başladık. Ortiz karavanımız ile sıkıntısız İzmir’den Bursaya geldik. Planımıza göre 3 gün Bursa ve çevresinde çalışmalar yapacağız. Geçen seyahatinde kaldığımız yerlerin konum ve görüşlerini yazmadığım için Gezenbilir ailesinden nasihat duydum o yüzden ilk durağımı sizinle paylaşıyorum. Misi Karavan Camping güzel Bursamızın Nülifer ilçesinde merkeze 4 km mesafede tüm karavan hizmetleri sunuluyor günlük 40tl.
Daa1a15d6abe6861a9156f9087f40eae Daf726b32f751551f96b951c9b5107c5 F6cca8279508276f9ed87be163110193 00c88118b70d96947bc7c6f2b1ee0afb

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Etiketler

1aba8ae99b738fe94be47d3948eb0529 3d18f6d41d8e0ee017efda0a2de22636 3a2fc57b2c29c0e278906ca87d6a15bf 15b277e818c33ce3a7193ba14a08260c 5bd2f762dd45715ebff0e8b9592be987
Doğası havası çok güzel bir yerde bulunan Bursa Misi camping aylık olarak kalmak isteyenler için 450.-TL bir fiyat sunmaktadır. Ortak kullanım duşları wc ve mutfak bölümleri ile sessiz sakin ve güvenli bir ortam sunan Misi camping ayrıca zengin mutfağı ile Restaurant hizmetleride vermektedir. Mutfak ve duş binası ;
6942767a0209fa708cab882d8e669bcb

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

merhaba , Bursa Misi Camp aradım ama cevap alamadım , açık/kapalı bilgisi olan var mı acaba ?

Teşekkürler

Arkadaşlar,

Türk karavancılığı için önemli bir değer olan misi kampın ünitelerinin oradaki restorana otopark olarak kullanılacağını öğrenince konuyla ilgili Türkiye Kamp Karavan Derneği'ne bir başlık açmıştım.
Başlığımda genel olarak Misi'nin öneminden bahsetmiş ve kampımızın akıbeti için elimizden geleni yapmamız gerektiğine değinmiştim.
Ancak Bursa Kamp Karavan Derneği'nden aldığımız yanıtlarda Misi'nin ünitelerinin azalmayacağı, Halı sahanın ünite yapılacağı ve ünitelerin birkısmına da otoprakın kaydırılacağı bilgisi gelmişti.
Ben zatan Ankara'dayım ve bu aldığımız bilginin doğru olmasını ummaktayım ancak yine de bir karavancı birey olarak Nilüfer Belediyesi'ne ulaşıp dilimin döndüğünce Misi'nin öneminden bahsetmek istedim ve aşağıdaki metni yazdım:

Merhaba,
Ben bir kamp ve karavancıyım.
Sizlerin hizmetleriyle Türkiye karavancılığına kazandırılmış Misi Kamp'ın Bursa ve Türkiye için önemli bir marka ve değer olduğunu belirtmek isterim. Tesisin Türk turizminde yabancı turistler için Bursa'yı atlama noktası olarak kullanma ve mutlaka burada birkaç gün konaklama açısından oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum.
Ben de bir karavancı olarak Bursa'yı her ziyaretimde Misi kampta mutlaka kalıyor ve buradan hizmet alıyorum.
Kendim de orada kalan bir karavancı olarak Restoran'ın otopark yeri ihtiyacının oluştuğunu biliyorum. Ancak bu ihtiyaç Misi kampımızın üniteleri otoparka çevrilmek suretiyle aşılacaksa bunun çok talihsiz bir karar olacağını belirtmek isterim.
Bir Ankara karavancısı olarak ülkemizdeki her kampın akıbetini kendimize sorun ederiz. Ve Misi kampın akıbetinin güzel olması için elimizden geleni yapmaya hazırız.
İsteğimiz Restoranın ihtiyaçları için kamp ünitelerine dokunulmaması, Sunulan hizmetlerin sırf restorancılık hizmetinin arkasında ve gölgesinde kalmamasını dileriz.
İyi çalışmalar ve teşekkürler.

Metin bu şekilde. İsterseniz sizler de Misi için bir e-posta yazıp belediyeye atabilirsiniz. En azından Misi'nin kullanan pek çok karavancı tarafından önemsenen bir yer olduğunu yetkililere göstermiş oluruz.

Teşekkürler...

Nilüfer Belediye'sinden tarafıma yapılan cevap e-postasında yapılan değişiklikle ünite sayısının azalmayacağı belirtilmiştir.
Yine de ilgili arkadaşlar belediye ve başkanın epostalarından misinin bizim için önemli bir yer olduğunu belediyeye bildirebilirler.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nilüfer Belediye'sinden tarafıma yapılan cevap e-postasında yapılan değişiklikle ünite sayısının azalmayacağı belirtilmiştir.
Yine de ilgili arkadaşlar belediye ve başkanın epostalarından misinin bizim için önemli bir yer olduğunu belediyeye bildirebilirler.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba,

Bursa’da yaşıyorum, inşallah Mayıs ayindan sonrada, yarı zamanlı Misi Kamp Alaninda kalacagım, şunu belirtmek isterim, 10 yıllığına belediyeden kiralanmıştır ve özel olarak işletilmektedir, ben bu özelleştirmenin olumlu yönde olacagini dusunuyorum, hali saha kaldirildi bile, restorant tarafindan girisin kapatilacagi ve tamamen diger taraftan kamp alanina girileceği söylendi ve çalismalar basladi, hersey daha guzel olacak ;)

Ben bugün uğradım kamp alanına. 40 karavanlık bir yer. 28 karavan var şu anda. Aylık 500 TL gibi bir ücret ve süzme elektrik sayacı ile elektrik tüketimi bedeli ödüyorsunuz. 500 TL karşılığı güvenliği, duşu&tuvaleti olan bir kamp alanında konaklıyorsunuz.

Kamp alanı için ana problem restoran (başka bir işletme) tarafının otopark ihtiyacının karşılanması. Bu nedenle alan ikiye ayrılmış. Eski halı saha karavan parkı olmuş ve girişi o tarafa alınmış. Yeni açılan tarafta elektrik kutuları vb yerleştirilmiş açık alan olarak düzenlemiş. Eski tarafta ise bildiğimiz, yukarıdaki resimlerde görülen iki araçlık bölmeler var ve devamlı misafirler burada konaklıyor. 11 Mart 2019 günü kaldım. Görevli telefonu 0 505 539 63 11 kendisi yoktu ama içerde daimi kalanlardan bir arkadaş yardımcı oldu kapıyı açtı. Gecelik 50.00 TL elektrik ayrı ücret idi. Yalnız olduğumdan eskisi gibi restorana gittim. Yönetim değişmiş, salon düzeni, bakış açısı değişmiş. Yemekler eski isimleri ile mevcut. Fiyatları da yakın tutmuşlar. Ama daha önceki gelişle

Son düzenleme:

Şubat tatilimizi Misi'de geçirdik.
Kamp düzene girmiş. Restoranla ilgili problemler kampın ayrılmasıyla çözülmüş.
Oldukça temiz ve düzenliydi. Ama oldukça da kalabalıktı. Zorlukla Piri'ye kadar bir yer bulabildik.
Bazı sabit karavancılar zaman zaman gürültülü müzik dinleyebiliyor. Bir şey demeden sabır ederek çözdük.
Selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri