Bursa - Gürsu (GÜRHAVK)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KanyaK Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,621

KanyaK

wish me luck.
Web
www.kaanyakar.com
6

Evet çok uzun bir sonra fotoğrafları ekleme fırsatı buluyorum :smiley: ayrıca bölgeyi topoğrafik olarak irdeleyeyim dedim :smiley:

G

Gürsu pisti, Gürsu İlçesinin kuzeyindeki yükseltilerin güney yamaçlarında bulunmaktadır.

G2

4

Pistin bulunduğu yükselti ile güneyinde bulunan Uludağ arasında çöküntü havzası ve bu çöküntü havzası üzerindeki kilometrelerce yer alan düzlük uçuş esnasında müthiş bir manzara oluşturur. Yukarıdaki grafikten ve fotoğraftan manzarayı hayal etmeye çalışın :smiley:

G3

G1

Ayrıca pistin bulunduğu yükselti, kuzey yönüne doğru irili ufaklı birçok tepe oluşturarak devam eder. Bu tepecikler ve küçük debili dereler (kışın debi artmaktadır) zorlu bir arazi oluşturarak, gezenbilirin çok güzel bir offroad&mangal aktivitesi düzenlemesine sebebiyet vermektedir :smiley:

2

Oraya kadar gidilipte Dışkaya Köyündeki bu evi görmeden gelinmez elbette :smiley:

1

İbrahim bey kalkış esnasında.. :smiley:

5

3

İbrahim Bey artık özgür :smiley: ayrıca Pistin güneyinden geçen Bursa-Ankara yolu havadayken bundan daha güzel görünüyordur eminim.

Etiketler

Ynt: Bursa-Gürsu (GÜRHAVK)

Fotograflarin yuklu oldugu hosttaki problem nedeniyle tekrar yukluyorum. Selamlar.

6.jpg

Evet çok uzun bir sonra fotoğrafları ekleme fırsatı buluyorum :smiley: ayrıca bölgeyi topoğrafik olarak irdeleyeyim dedim :smiley:

g.jpg

Gürsu pisti, Gürsu İlçesinin kuzeyindeki yükseltilerin güney yamaçlarında bulunmaktadır.

g2.jpg

4.jpg

Pistin bulunduğu yükselti ile güneyinde bulunan Uludağ arasında çöküntü havzası ve bu çöküntü havzası üzerindeki kilometrelerce yer alan düzlük uçuş esnasında müthiş bir manzara oluşturur. Yukarıdaki grafikten ve fotoğraftan manzarayı hayal etmeye çalışın :smiley:

g3.jpg

g1.jpg

Ayrıca pistin bulunduğu yükselti, kuzey yönüne doğru irili ufaklı birçok tepe oluşturarak devam eder. Bu tepecikler ve küçük debili dereler (kışın debi artmaktadır) zorlu bir arazi oluşturarak, gezenbilirin çok güzel bir offroad&mangal aktivitesi düzenlemesine sebebiyet vermektedir :smiley:

2.jpg

Oraya kadar gidilipte Dışkaya Köyündeki bu evi görmeden gelinmez elbette :smiley:

1.jpg

İbrahim bey kalkış esnasında.. :smiley:

5.jpg

3.jpg

İbrahim Bey artık özgür :smiley: ayrıca Pistin güneyinden geçen Bursa-Ankara yolu havadayken bundan daha güzel görünüyordur eminim.

Ynt: Bursa-Gürsu (GÜRHAVK)

Arkadaşlar imageshack gibi sitelere yüklediğiniz fotoğraflar bir süre sonra siliniyor. Sevgili Kaan bey :smiley: örnekte görüldüğü gibi yüklenen fotoğraflar daha 2 ay geçmeden silinmiş ;) Mümkün olduğunca Photobucket gibi galerileri kullanalım. Detaylı bilgi için;

http://www.gezenbilir.com/index.php/topic,1020.0.html

Ynt: Bursa - Gürsu (GÜRHAVK)

Gürsu'da mevcut kullanılan 730'luk takeoff'un batısındaki 915 m irtifadaki tepeyi bitiriyoruz.kuzeybatı ve doğu yönlerini uçuşa elverişli hale getiriyoruz. İlkbahara kadar bitmiş olur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR