Bursa Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü (BUDAK)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan caner alpay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,955

caner alpay

Bozuk Pusula :)
Yer
BURSA
Web
www.budak.org.tr
Bursa Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü ( BUDAK ), Haziran 2001'de kuruldu. Daha önce Bursa Demirtaşspor 'un Dağcılık Biriminde dağcılık yapan sporcular, gelişmenin doğal sonucu ve ihtiyacı olarak buradan ayrılarak kendilerine ait olan BUDAK 'ı kurdular.

BUDAK’ın amacı; Belirli birtakım ilke ve kurallara dayalı olarak doğada yapılan yürüyüş, kampçılık, kaya ve kar buz tırmanış etkinliklerini içeren dağcılık sporunu tanıtmak, eğitimini vermek, gelişmesini ve yaygınlaşmasını sağlamak suretiyle kayada, karda, buzda doğanın birtakım zorluklarını, dağcılık araç ve gereçlerini kullanarak aşık olduğu doruğa ulaşan yada ulaşmayı hedefleyen nitelikli dağcılar yetiştirmek, kulüp üyelerinin ve yakınlarının dağcılık ve doğa sporları dışındaki sosyal etkinliklerini organize etmek, dağcılık merkezi açmaktır.

Bize Ulaşın

Bursa Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü

Ahmetpaşa Mahallesi
İstiklal Okulu Sokak No: 55
Osmangazi BURSA

Kulübümüz
Pazartesi ve Perşembe günleri
19:00 - 21:30 saatleri arasında açıktır.

Telefon : 0 224 223 47 77
E-posta: budak@budak.org.tr

http://www.budak.org.tr

Ali İŞTEM :0533 547 3883( Klüp Başkanı)
CANER ALPAY: 0533 553 6350

Etiketler
Ynt: Bursa Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü (BUDAK)

BUDAK faaliyetlerine her haftasonu katılmaya çalışıyorum. Bursa da profesyonel bir ekiple doğanın zevkini çıkarmak istiyorsanız bu fırsatı hiç kaçırmayın. Kulüp günübirlik geziler ve kamplı faaliyetlerinin yanısıra birçok doğa sporuna da öncülük etmektedir. Faaliyetleri ücretsiz olup, faaliyetlere katılan kişiler kendi masraflarını karşılayarak çok ekonomik bir şekilde haftasonunu doğayla başbaşa geçirebilir. Faaliyetlere katılacak olanlara şimdiden iyi eğlenceler.

Merhaba,
Ben herzaman dağ bayır yürüyüp doğanın keyfini çıkarabileceğim yürüyüşler yapmayı düşledim fakat arkadaşlarım o kadar monoton bir hayata alışmışlar ki bir türlü kandırıp bu heyecanımı çoğaltamadım. Orhanelinde çalıştığım için haftaiçi bu klübe uğramam zor gibi gözüküyor. Nerden başlasam nasıl yapsam da dahil olsam BUDAK'ın faaliyetlerine diyorum. Bu konuda bana yol gösterecek kimse olursa sevinirim:smiley:

yukarıda verdiğim numaralara ulaşırsanız size yardımcı olurlar hanfendi. eğer ulaşamazsanız beni arayabilirsiniz. her zaman bekleriz.
bol doğal aktivitelerle dolu haftasonları geçirmeniz dileğiyle hoşçakalın:smiley:

daha önce hiç dağa çıkmadım mevsiminde güzel olması sebebiyle fırsatı değerlendirmek istiyorum sadece paazar gunlerı tatılım sabahtan bursaya gelsemm bi hafta sonu zirve yapmamız mümkün mü ?

En kısa zamanda uğrayacağım. Katılmayı düşündüğüm tek kulüp.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri