Burdur-ısparta (göller Ve Güller Yöresi) Gezi Notları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vata Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,864

Etiketler
Ynt: Burdur-ısparta (göller Ve Güller Yöresi) Gezi Notları

En az geziniz kadar güzel ve detaylı anlatımınız için teşşekkürler.

Hocam teşekkürler,çok ayrıntılı anlatmışsınız.Ben 2014 yılında yeğenimin üniversite kayıtı için Isparta ve Burdur,Eğirdir'e uğradım,gerçekten oraları gezilip görülecek yerlermiş.Nasip olursa bu 2015 yazında Antalya'ya giderken Eğirdir'de konaklamayı düşünüyoruz.Nede olsa bahar yaklaşıyor kanımız kaynamaya başladı.
Tekrar teşekkürler anlatım için.
Sedat...

yusufcape' Alıntı:
güzel bir gezi olmuş tebrik ederim...

gvsl' Alıntı:
Hocam teşekkürler,çok ayrıntılı anlatmışsınız.Ben 2014 yılında yeğenimin üniversite kayıtı için Isparta ve Burdur,Eğirdir'e uğradım,gerçekten oraları gezilip görülecek yerlermiş.Nasip olursa bu 2015 yazında Antalya'ya giderken Eğirdir'de konaklamayı düşünüyoruz.Nede olsa bahar yaklaşıyor kanımız kaynamaya başladı.
Tekrar teşekkürler anlatım için.Sedat...
Olumlu eleştiriler için teşekkür ederim

Sayin Vata, Gezi yazinizi cok buyuk bir zevk alarak okudum. Gezdiginiz yerlerin tarihinden, cografyasina, yemek kulturunden, turistik ozelliklerine kadar verdiginiz ayrintili bilgilerden arastirmayi seven bir kisiliginiz oldugu belli. Ayrica yazis uslubunuz da cok akici. Hepimizin icinde oralari en kisa zamanda gidip gorebilmek istegi yarattiniz. Ayrica fotograflarinizi da cok begendim. Cok tesekkurler. Gezilerinizin ve yazilarinizin devamini dilerim.

Gürkan Kardeşim öncelikle teşekkür ederim.Böyle güzel bir ülkede yaşamak gerçekten büyük bir ayrıcalık.Sağlığımız el verdiğince gezmeye ve tanımaya devam diyorum. :smiley:

Cok guzel bir gezi olmuş tebrik ederim
dun bayram donus yolu olarak egridir ısparta burdur antalya yolunu sectik
ozellikle egridiri cok begendik

bir hafta sonu özel olarak egridir turu yapmaya karar verdik

Cok guzel bir gezi olmuş tebrik ederim
dun bayram donus yolu olarak egridir ısparta burdur antalya yolunu sectik
ozellikle egridiri cok begendik

bir hafta sonu özel olarak egridir turu yapmaya karar verdik

Göller bölgesine gitme planları yaparken gezi raporunuza rastladım ve çok çok beğendim.Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri