Bunu Sattım ve Bunu Aldım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zapatista Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,733

zapatista

Gerçekçi ol imkansızı iste!!!!!
Yer
GİRESUN
2005 te rrc (90 model 3,5) ile başlayan 2006 da 97 disco ile devam etti..

Ayfondan 293

Etiketler
Ynt: Bunu Sattım ve Bunu Aldım.

çekimlerde kullandım, günlük hayatta kullandım
hatta düğünümde gelin arabası oldu....

az yakan vergisi az ve rahat binilen bir araç gerekti hem otomatık olmalı hem de dizel..(patron=hanım kullanacak ya)
ve bunu aldık.. 13 yasındaki aracımı satıp üzerine biraz ekleyip bunun "0" ını aldık

Fiat Fiorino1

hayırlısı olsun bazen hayat mecbur bırakıyor umarım en kısa sürede gönlünüze göre bir ikinci araç alırsınız :smiley:

ilk önce:

trafikte bilmediğim bir hiyerarşi varmış, öğrendim..
eski aracımla kimse önüme geçmez kimse yarışmazdı.. kaçak bakışlar, arabayı boydan boya süzmeler.. ya da kıskançlık kaynaklı -oooo, bu çok yakar çok-lafları..

şimdi, herkes önüme kırıyor aracı.. kimsenin kimseye saygısı yokmuş.. bana gösterilen saygı aracın heybetinden kaynaklanıyormuş..:smiley:

benzin istasyonunda pompacı abi bu ne yakıyodur dediğinde çok kızar ve üç otuza soğukta saatlerce bekleyen adamcağıza - şu kadar maaş alıyorum , sence bana koyar mı bunun benzini diye yalan atardım:smiley:--yemin ederim o muhabbetleri bile özledim..

şimdi vergi 328x2 depo 120 liraya doluyor.. ve şehir icinde 700 km. ye yakın gidiyor.. her şey çok güzel:(:(

ama ben defender bakıyorum..
bunu hanıma bırakıp, 90-92 deff alıp ankadaraki dev ayak gibi bir projeye girmeyi hayal ediyorum..

yani bu konuyu niye açtım?

üç kuruş cepte kalıcak diye;
13 bin euro ya alıp en az 15 bin lira harcadığım ve çocuğun geleceği için harcamaları dizginleme operasyonum fos çıktı.. en az bir o kadar daha harcayıp yeni araba yapacağım..
ne oldu şimdi? 40 bin liranın üzerine malolan disco 20 bine gitti.. 20 bin zarar.. en az bi 30 bin de yeni araca harcarsak etti mi zarar 50 bin..

örmek olayım da satmayın gözbebeğinizi diye yazdı.:smiley::smiley::smiley:

bsayil' Alıntı:
hayırlısı olsun bazen hayat mecbur bırakıyor umarım en kısa sürede gönlünüze göre bir ikinci araç alırsınız :smiley:
tesekkür ederim:smiley:
sizin araç da çok güzel mutlulukla kullanın:smiley:
bir organizasyonu haber yapmak için gelirsek sizin araba benimmiş gibi yapabilir miyim:smiley::smiley::smiley::smiley:

zapatista' Alıntı:
tesekkür ederim:smiley:
sizin araç da çok güzel mutlulukla kullanın:smiley:
bir organizasyonu haber yapmak için gelirsek sizin araba benimmiş gibi yapabilir miyim:smiley::smiley::smiley::smiley:
ne zaman isterseniz emrinizde aile içinde herşey hepimizin değilmi?

ilk olarak 4x4 almaya niyetlendiğimde 2008 eylüldü.
tamam bakalım alalım diye karar verip kolları sıvadık ve başladık site site gezmeye internette
güm diye kriz tokadı, artı acenteliğini yaptığımız şirketin krizin etkilerini acentelerin üzerin yıkıp köşeye çekilmesiyle 1,5 yıl süren çok ama çok ağır yaralar açan bir mücadelenin içine girdik.
hah şimdi topladık tamam alalım dediğimizde gene bir yerden bir eksi oluştu ve gene erteledik, gene erteledik, gene erteledik,
ama tabii araştırmaktan kendimi geliştirmekten ve internetteki ilanları çok sıkı bir şekilde takip etmekten hiç vazgeçmedim.
ben dahil bütün çevrem artık benim bir araç alabileceğime inanmaz olmuştu.
Yıl 2010 nisan 16, kapının önünde bir tane Disco 2 yatıyor ama inanır mısınız bilmem bana ait olduğuna inanmam bir kaç gün sürdü. alım süreci o kadar sancılı olmuştu ki hayal gördüğümü sandığımı itiraf etmeliyim.

insanı hayatın nereye sürükleyeceği hiç belli olmuyor.
umarım gönlünüze göre olur :smiley:

Kardeşim sana araba lazım olduğunda haber için emrindeyiz , hem sende biraz farklı boyuttaki arabalarla tanış :D Araba almadan önce diğer seçenekleride gör çamurlar başlasın misafirim ol gidelim biryerlere

çok tesekkür ederim kürsatım:smiley:
bak unutma pişman ederim sonra seni:smiley::smiley:

iğneada da yilın bu döneminde göldeki sular yağmurla yükseliyor ve denizdeki balıklar yumurtlamak için göle geçiyor.. geçiş 2-3 cm lik 3-5 mitri kumsalın üzerinden oluyor ve o zaman köylü balık avlama bayramı yapıyor.. bildiğim kadarıyla ne hareketli ne sabit görüntülenmedi.. eğer zamanında haber alırsak -sen de uygun olursan- gidelim.. iğneadadaki longoz ormanları avrupanın en bülük subasarı

bi de:smiley:
kürsatım ben lr ye gönülden bağlıyım:smiley: senin araba da çok güzel ama..
ingilterede lr eğitmenleri ile ormanda onların test alanında dolaşma imkanım oldu..
bolivyada g4 e katıldım(gazeteci olarak ama bizde de bir range rover sport vardı)

Abi bende LR a gönülden bağlıydım ta ki bir vx80 sahibi olup kullanana kadar ;D Sen benimle gel biyerlere kullan biraz bağların gevşeyebilir :smiley:

Güzel hikayeymiş bahsettiğin uyarsa bana gideriz, Turuncu G4 de getiririz belki sana benim eski aracı Cem de sever böyle şeyleri :smiley:

kendi arabamı kaybetmiş gibi üzüldüm. size çok yakışıyordu o harika araç. umarım daha iyilerini alırsınız kısa bir zamanda.

Ha bu arada senin eski discovery şu an tekrar satılık ;D ;D ;D

zapatista' Alıntı:
çok tesekkür ederim kürsatım:smiley:
bak unutma pişman ederim sonra seni:smiley::smiley:

iğneada da yilın bu döneminde göldeki sular yağmurla yükseliyor ve denizdeki balıklar yumurtlamak için göle geçiyor.. geçiş 2-3 cm lik 3-5 mitri kumsalın üzerinden oluyor ve o zaman köylü balık avlama bayramı yapıyor.. bildiğim kadarıyla ne hareketli ne sabit görüntülenmedi.. eğer zamanında haber alırsak -sen de uygun olursan- gidelim.. iğneadadaki longoz ormanları avrupanın en bülük subasarı

bi de:smiley:
kürsatım ben lr ye gönülden bağlıyım:smiley: senin araba da çok güzel ama..
ingilterede lr eğitmenleri ile ormanda onların test alanında dolaşma imkanım oldu..
bolivyada g4 e katıldım(gazeteci olarak ama bizde de bir range rover sport vardı)
abicim illa disco olacaksa aramana gerek yok araba emrinde en kocamanlarından biri oldu zaten ne zaman istersen al git bu toyotacılarada kanma takiii ben toyota alana kadar ;D ;D ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR