Bunlar Nasıl Ağaç !...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MK51 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,321
Ynt: Bunlar Nasıl Ağaç !...

Hayranlıkla baktığım ağaçlara dönüp tekrar tekrar baktım. Bu şekil ağaçlardan türkiye de de var. Örneğin İstanbul Sarıyer tarafında Çayırbaşı'nda Orman İşletmesine ait yerde uzun ca bir duvarın önü elma ağaçlarıyla düz bir perde gibi şekillenmişti. Yine az ileride bulunan Orman Fakültesi bahçesinde de dişbudak ağaçları birbirine kaynatılmış görünümü çok hoş bir yürüyüş yolu tesis edilmiştir. Daha buna benzer pek çok örnek var ama biz Türk milleti reklam yapmasını sanıyorum beceremiyoruz. :-[

Etiketler

Merhabalar,
O ağaçlar işkence sonucu kolu bacağı kırılıp tesadüfen ölmeyen daha sonra kemikleri ters kaynamış insanlar gibi.Sırf para kazanmak uğruna can lara yapılan işkenceyi kınıyorum.O ağacı o hale getiren kişinin acaba kolu arkadan bükülüp başı hizasına getirildimi o ağaçların görüntüsü bende işkenceye uğramış kişileri ve şimdilik ressam olan kişi ve arkadaşları sayesinde yaşadığım işkenceleri anımsattı.
Bence en güzeli Esra hanımın Maçka parkındaki dut ağacı fotoğrafı.Zevkler farklıdır fakat ben kesin o işkenceye uğramış ağacın fotoğrafını çekmezdim,doğaya çıkar binlercesini arar bulurdum.
Esra hanım emeğinize sağlık.Kalın sağlıcakla.

sisdagili61' Alıntı:
Merhabalar,
O ağaçlar işkence sonucu kolu bacağı kırılıp tesadüfen ölmeyen daha sonra kemikleri ters kaynamış insanlar gibi.Sırf para kazanmak uğruna can lara yapılan işkenceyi kınıyorum.O ağacı o hale getiren kişinin acaba kolu arkadan bükülüp başı hizasına getirildimi o ağaçların görüntüsü bende işkenceye uğramış kişileri ve şimdilik ressam olan kişi ve arkadaşları sayesinde yaşadığım işkenceleri anımsattı.
Bence en güzeli Esra hanımın Maçka parkındaki dut ağacı fotoğrafı.Zevkler farklıdır fakat ben kesin o işkenceye uğramış ağacın fotoğrafını çekmezdim,doğaya çıkar binlercesini arar bulurdum.
Esra hanım emeğinize sağlık.Kalın sağlıcakla.
katılıyorum, belkide Çiftçi Axel Erlandson bu sebeble kendisinden sonrakiler ağaçlara şekil vermek için uğraşarak acı çektirmesin zarar vermesin diye sırrını mezara götürdü ama ağaçlarında genleriyle oynayarak değişik ağaçlar elde etmeye çalışanlar vardır.

eftaLYa' Alıntı:
doğanın tamamı mucize değil mi.. Allah'ın sanatı tartışılmaz :smiley:
size katılıyorum bizim köyün mezarlığında çam ağacının içinde dut ağacı var bayağı yüksekte çok küçük birşey ama 20 yılı geçti tahmin ediyorum genişliğine büyüme yok,boyuna büyüme yok,kuruma yok öyle duruyor yaprakları yakında yeşerir inşallah birşey olmazda resmini çeker yüklerim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

SON KONULAR

Geri