Bungee Jumping

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 63,810

Etiketler

Ynt: Bungee Jumping

bi tanesi yatay , bitanesi 3 kişilik olmak üzere 4 kere ve 4 farklı yerde bungee yaptım ve hayatımda hiç bukaradar korkup zevk aldığım bişey hatırlamıyorum herkese dehşetle tavsiye ediyoruz herkesin anıo defterinde olması gereken birşey

hakki' Alıntı:
hayatımda hiç bukaradar korkup zevk aldığım bişey hatırlamıyorum

Aynen! Bir ara sağ ayağım banttan kurtuluyor sandım. Bari şehadet getireyim dedim. Eşh eşh diyip kaldım. Gerisini getiremedim korkudan :D ;D

İnip beni bağlayan adama çıkıştım. "Gevşek bağlamışsınız, çıkıyordu ayağımdan!" falan diye, o da "Hep öyle derler" dedi ;D :D

İkincisinde daha çok korktum. Sanırım her defasında daha çok korkutuyor...

Beni en çok korkutan kısmı kabinin içinde yukarı çıkmaktı. Aşağıdan o kadar hızlı olduğu belli olmuyordu. Çıkmaya başlayınca pişman olduğumu hatırlıyorum :D Yukarı çıkınca görevli bana kabinin kenarına gitmemi söyledi. Gittim. Yüzümü atlayacağım tarafa dönmemi söyledi, döndüm. Sırtımdan klips gibi bir şey çıkardı. Ellerimi bırakmamı ve o 3'e kadar sayınca atlamamı söyledi. Ben o sayarken o kadar korktum ki 2 dediğinde atladım bir an önce bitsin diye :D Atladıktan sonra da havada aklıma "ya acaba 3'te bir şey mi yapacaktı? erken atladım diye yapamamış olabilir mi? belki bir şey falan takacaktı!" gibi korkunç şeyler gelmişti :D ;D :D

(not: Ben birkaç sene önce Alanya'da yapmıştım. Şu an nerelerde var bilmiyorum).

"ya acaba 3'te bir şey mi yapacaktı? erken atladım diye yapamamış olabilir mi? belki bir şey falan takacaktı!"

"eşh eşh eşh"

gül gül öldüm yani : ))))))))

ben de yapmadım bungee jumping...lunaparkta korkudan gondolu durdurup inen bir insan olarak yapabileceğimi de sanmıyorum! aklıma sürekli 2. sıçrayışta o ipin boynuma dolanıp, Guiness Rekorlar Kitabına "en yüksek kendini asan insan" olarak girebilitem geliyor :D

Yok...bana göre değil!!! :smiley:

parkinsonsniper' Alıntı:
"ya acaba 3'te bir şey mi yapacaktı? erken atladım diye yapamamış olabilir mi? belki bir şey falan takacaktı!"

"eşh eşh eşh"

gül gül öldüm yani : ))))))))

ben de yapmadım bungee jumping...lunaparkta korkudan gondolu durdurup inen bir insan olarak yapabileceğimi de sanmıyorum! aklıma sürekli 2. sıçrayışta o ipin boynuma dolanıp, Guiness Rekorlar Kitabına "en yüksek kendini asan insan" olarak girebilitem geliyor :D

Yok...bana göre değil!!! :smiley:

:D :D :D Alemsiniz!

İpin boyuna dolanması ihtimali allahtan hiç aklıma gelmemişti :eek: Ama biraz zor olur gibi geliyor...

Bir de şu var, bu tür aktivitelere bulaşan insanlar hiçbir şeyden korkmayan biyonik kişiler değil ki. Herkes korkuyor. Sadece korkularının bunu yapmalarına engel olmasına izin vermiyorlar (Böyle bir söz vardı hatırlayamadım).

Bugüne kadar bungee jumpingden dolayı ölen, yaralanan ya da sakat kalan kimse var mı bilmiyorum ama...dediğim gibi ben henüz lunaparklardaki gondol seviyesini aşamamışken, zorlamanın bi mantığı yok gibime geliyor :smiley:) bi de şu boyun meselesi var ya...o kötü işte!

Problem şu...süreci ben yönetemiyorum...O yüzden geriliyorum...teslimiyet problemim var sanırım! :smiley:)

parkinsonsniper' Alıntı:
Problem şu...süreci ben yönetemiyorum...O yüzden geriliyorum...teslimiyet problemim var sanırım! :smiley:)

:D :D Allah iyiliğinizi versin!

Hayırlısı...

Terrano, zararı olduğunu öğrenirseniz bana söylemeyin olur mu? :eek: :p

flynaked' Alıntı:
:D :D Allah iyiliğinizi versin!

Hayırlısı...

Terrano, zararı olduğunu öğrenirseniz bana söylemeyin olur mu? :eek: :p
ne mutlu size hiç değilse denemişiniz,korkularımızı korkuların üstüne giderek yenebiliriz,tebrikler ama eşh eşh bende gülmeden yapamadım.

6609 129396302648 624192648 2148189 2434745 s

UFUKK' Alıntı:
ne mutlu size hiç değilse denemişiniz,korkularımızı korkuların üstüne giderek yenebiliriz,tebrikler ama eşh eşh bende gülmeden yapamadım.

burda şöyle bir soru da akla geliyor; her korkuyu yenmek zorundamıyız :smiley: bungee jumping yapmaktan korkuyor olmanın ne zararı var ki :smiley:))

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.